Kočičí salóny - stříhání, úprava koček – Morava

Máte doma kočičku, která by potřebovala upravit srst? Je její srst plstnatá nebo v ní jsou dredy? Pak navštivte kočičí salón, ve kterém vám kočičku ostříhají, umyjí, vyfénují a učesají. Přehled kočičích salónů v lokalitě Morava.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1MVDr. Petr Gajdošík - veterinární ordinace

4.8
★★★★★
★★★★★
(644)
Dlouhoveská 438/4, Hlučín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme odbornou veterinární péči psům, kočkám a dalším drobným zvířatům. Nabízíme komplexní veterinární služby. Věnujeme se preventivní péči, interně i chirurgii. Provádíme akutní hospitalizace zvířat. Provozujeme také salon pro psy a kočky ŠARM.

2MVDr. Silvie Hlaváčová

4.8
★★★★★
★★★★★
(64)
Palackého třída 238…, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MVDr. Silvie Hlaváčová je ošetřijícím lékařem veterinární ordinace SILVET v Brně Králově Poli. Svým pacientům garantuje kvalitní ošetření psů, koček a drobných savců. Poskytuje léčebné a dále preventivní činnosti v oboru malých zvířat a také drobných savců.

3Veterinární klinika Lazy - MVDr. Jaroslav Brychta

4.3
★★★★★
★★★★★
(37)
Lazy V/654, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz veterinární kliniky pro malá zvířata. Dále se specializujeme na všeobecnou veterinární medicinu psů a koček, předoperační a pooperační hospitalizace. Mimo jiné zajišťujeme také dentální program pro malá domácí zvířata a stříhání i kosmetické úpravy zvířat.

4Packová Irena, MVDr. - AXA VETERINÁRNÍ KLINIKA

Na Mýtě 1323, Rosice u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární kliniky AXA poskytují komplexní veterinární služby. Provádíme různá vyšetření, chirurgické zákroky, RTG, dermatologii a mnoho dalšího. Nabízíme také ubytování pro psy a kočky či stříhání psů a koček.

5DERMIO-VET s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(159)
Kaštanová 285, Brno Bezdlužná

Veterinární ambulance DERMIO-VET s.r.o. Kaštanová 285, MVDr.Dalibor Panáček nabízí veškeré služby v oblasti veterinární medicíny malých zvířat, tedy psů, koček, hlodavců, ptáků a exotů. Součástí je čipování psů, koček, fretek, kastrace, chirurgie, poradenství.

6Lattenbergová Hana, MVDr.

4.9
★★★★★
★★★★★
(54)
Kolébka 1869, Kuřim Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace pro malá zvířata. Nabízíme očkování, odčervení, čipování, tetování či vystavení pet-pasu. Zabýváme se dermatologií, endokrinologií, urologií, neurologií, gynekologií či gastroenterologií. Provádíme chirurgické zákroky, stomatologickou péči i poradenství. Prodej krmiv.

7Matermuth

Janovice 590, Janovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma poskytuje služby v oblasti úpravy psů a koček včetně hlídání.


Firmy v dalších lokalitách


Kočičí salóny - stříhání, úprava koček v lokalitě Morava – detailní popis

Stříhání koček není snadnou záležitostí, jelikož jsou nepředvídatelné a dají se jen velmi těžko řídit. Stříhat se nechají jen za přítomnosti jejich páníčka a za jeho asistování. Některé kočky však jsou neklidné a agresivní a nenechají se ostříhat ani za přítomnosti svého páníčka. V takovém případě je pak nutné kočku ostříhat v jemné sedaci.

Kočku za normálních okolností není důvod stříhat. Stříhají se pouze v případech, kdy je jejich srst plstnatá nebo v ní jsou dredy. Jelikož si kočka s takovou srstí sama neumí poradit, tak se stav její srsti postupně zhoršuje. Kůže pod takovou srstí je buď suchá, nebo zapařená s vyrážkou. Taková to srst je pak ideálním místem pro pobyt blech, jedná-li se o venkovní kočku. Úprava koček je vhodná především pro starší a obézní kočky, které jsou navíc i dlouhosrsté. Tyto kočky totiž nedokáží nebo mají problém s péčí o srst na zádech. Na srsti se jim tak tvoří dredy, nejčastěji na krku, v podpaží, na břiše a kolem ocasu. 

Nejlepší však je takovým problémům předcházet a kočku doma pravidelně kartáčovat už od mala. Čím dříve s takovou péčí začnete, tím lépe si na ni kočka zvykne. Frekvenci kartáčování je vhodné zvýšit v období línání, tedy na jaře a v létě.

Služby pro kočky nabízejí některé salóny pro psy a kočky a veterinární kliniky. Kočku můžete ostříhat i sami doma za pomoci strojku. Cena stříhání je individuální. Závisí na hmotnosti kočky, náročnosti práce a případně i rizikovosti anestézie. 

Nabídka služeb salónů pro kočky

  • Mytí
  • Fénování
  • Česání srsti
  • Stříhání zplstnatělé srsti