Kočičí salóny - stříhání, úprava koček – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1MVDr. Silvie Hlaváčová

4.9
★★★★★
★★★★★
(44)
Palackého třída 238…, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MVDr. Silvie Hlaváčová je ošetřijícím lékařem veterinární ordinace SILVET v Brně Králově Poli. Svým pacientům garantuje kvalitní ošetření psů, koček a drobných savců. Poskytuje léčebné a dále preventivní činnosti v oboru malých zvířat a také drobných savců.

2Veterinární klinika Lazy - MVDr. Jaroslav Brychta

4.9
★★★★★
★★★★★
(28)
Lazy V/654, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz veterinární kliniky pro malá zvířata. Dále se specializujeme na všeobecnou veterinární medicinu psů a koček, předoperační a pooperační hospitalizace. Mimo jiné zajišťujeme také dentální program pro malá domácí zvířata a stříhání i kosmetické úpravy zvířat.

3Packová Irena, MVDr. - AXA VETERINÁRNÍ KLINIKA

Na Mýtě 1323, Rosice u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární kliniky AXA poskytují komplexní veterinární služby. Provádíme různá vyšetření, chirurgické zákroky, RTG, dermatologii a mnoho dalšího. Nabízíme také ubytování pro psy a kočky či stříhání psů a koček.

4Psí salon Brno

4.6
★★★★★
★★★★★
(41)
Štefáčkova 13, Brno - Líšeň Bezdlužná

Nabízíme stříhání psů v Brně Líšni. Psí salon Brno poskytuje, úpravu psů a koček, kvalitní služby na úrovni a cílem našeho salónu je spokojený zákazník i jeho čtyřnohý miláček. K pejskům přistupujeme citlivě, aby stříhání a koupání pro ně nebyl stres.

5DERMIO-VET s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(92)
Kaštanová 285, Brno Bezdlužná

Veterinární ambulance DERMIO-VET s.r.o. Kaštanová 285, MVDr.Dalibor Panáček nabízí veškeré služby v oblasti veterinární medicíny malých zvířat, tedy psů, koček, hlodavců, ptáků a exotů. Součástí je čipování psů, koček, fretek, kastrace, chirurgie, poradenství.

6Lattenbergová Hana, MVDr.

4.9
★★★★★
★★★★★
(43)
Kolébka 1869, Kuřim Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace pro malá zvířata. Nabízíme očkování, odčervení, čipování, tetování či vystavení pet-pasu. Zabýváme se dermatologií, endokrinologií, urologií, neurologií, gynekologií či gastroenterologií. Provádíme chirurgické zákroky, stomatologickou péči i poradenství. Prodej krmiv.

7Matermuth

Janovice 590, Janovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma poskytuje služby v oblasti úpravy psů a koček včetně hlídání.


Firmy v dalších lokalitách


Kočičí salóny - stříhání, úprava koček v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kočičí salóny - stříhání, úprava koček najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.