Kartáři, kartářky - ezoterické služby, výklad karet – Morava

Toužíte znát svoji budoucnost? Pak navštivte kartářku. Pro výklad budoucnosti se věštění a magie používá odjakživa. Nejoblíbenější a nejznámější způsob věštění je věštění z tarotových karet. Přehled kartářů a kartářek v lokalitě Morava.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Dulová Alena

2.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Běhounská 22, Brno Bezdlužná

V dnešní době stresu a časového vytížení lidé rádi vyhledávají místa k odpočinku a relaxu. Jednou z možností je návštěva spojená s péčí o ruce, manikúra, modeláž nehtů a masáž rukou. Hodně často se v současné době také vyhledávají služby s ezoterikou, magií a tajemnem. I lidé činní a s vyšším…

2Halka Wronová - Kartářka

V životě každého člověka může nastat okamžik, kdy potřebuje pomoci, poradit jak dál, aby se jeho záležitosti pohnuly tím správným směrem a život mu přinášel i to dobré, radost a potěšení, nejen starosti. Věřím, že stačí změnit ve svém životě nebo i sám v sobě byť jen maličkost a události se mohou…

3Jana Chvílová - esoterické služby, kartářka, čištění těla

Výklad karet je určen pro Vás, kteří hledáte radu ve složité životní situaci. Pomohu jak nejlépe umím. Nabízím očistu těla a duše formou relaxační masáže.

4Kartář Daniel

Ratiboř 51, Ratiboř
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Kartář Daniel, se sídlem Ratiboř 51, 756 21, Ratiboř, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2008. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Masérské,…

5Nákupní kartářka.cz

Tišnovská 123, Hradčany
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Nákupní kartářka.cz, se sídlem Tišnovská 123, 666 03, Hradčany, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 300445, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

6Simona Králová

K Dálnici 537, Zlín Bezdlužná

Dlouhodobé i krátkodobé výklady karet. Zajištění výukových seminářů, prognózy budoucnosti pro média a poradenství.

7Soušková Marika - Věštírna Marika

Nabízím výklad tarotových karet. A to zaměřený na práci, vztahy i zdraví, terapie Reiki, harmonizace čaker a odblokování energie.

8ALLPEG GROUP s.r.o.

Věštění, výklad karet, astrologie, numerologie, kurzy, semináře, astrokoučink, specialistka na zdraví, vztahy a minulé životyěštění, výklad karet, astrologie, numerologie, kurzy, semináře, astrokoučink, specialistka na zdraví, vztahy a minulé životy.

9Skoupá Kateřina- Věštírna Sunny - Life1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Franzova 74, Brno Bezdlužná

Specializuji se na výklad z karet Lenormand. Osobně, telefonicky, skype. Kreslím také energetické obrazy a mandaly, možnost zakoupení v Brněnském studiu.


Firmy v dalších lokalitách


Kartáři, kartářky - ezoterické služby, výklad karet v lokalitě Morava – detailní popis

Výklad karet neboli kartomantie je věštění za pomoci karet, které se používá už po staletí. Mezi nejznámější věštecké karty patří tarotové karty. Dodnes se přesně neví odkud pocházejí a kdy vznikly. Nejspíše pocházejí z Blízkého Východu z okolí Indie a Egypta. První písemná zmínka o nich pochází ze 14. století. Původně se s nimi ani nevěštilo a používali se pouze k hospodských hrám. Až okolo 18. století začaly hrát důležitou roli v okultismu. Tarot je sada 78 karet, která se skládá z velké arkány (22 karet) a malé arkány (56 karet). Arkána představuje soubor obrazů archetypů neboli symbolů cest k jednotě.

Věštecké karty 

Existuje několik druhů výkladových karet. Většinou se zaměřují na zodpovězení různých otázek i na vývoj budoucnosti.

  • Tarotové karty
  • Cikánské karty
  • Andělské karty
  • Kipper karty

K věštění se nepoužívájí pouze karty, ale i křišťálová koule, kyvadlo, snář nebo drahé kameny. Velmi oblíbené je i věštění budoucnosti z ruky neboli chiromantie. 

Esoterika 

Esoterika neboli esoterismus je souhrn vědomostí předávaný v úzkém okruhu lidí. Jedná se např. o astrologii, numerologii, Feng-shui nebo učení o meditaci, čakrách a energiích.