Kartáři, kartářky - ezoterické služby, výklad karet – Morava

Toužíte znát svoji budoucnost? Pak navštivte kartářku. Pro výklad budoucnosti se věštění a magie používá odjakživa. Nejoblíbenější a nejznámější způsob věštění je věštění z tarotových karet. Přehled kartářů a kartářek v lokalitě Morava.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Jana Chvílová - esoterické služby, kartářka, čištění těla

Výklad karet je určen pro Vás, kteří hledáte radu ve složité životní situaci. Pomohu jak nejlépe umím. Nabízím očistu těla a duše formou relaxační masáže.

2Kartář Daniel

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ratiboř 51, Ratiboř
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Kartář Daniel, se sídlem Ratiboř 51, 756 21, Ratiboř, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2008. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Masérské,…

3Nákupní kartářka.cz

Tišnovská 123, Hradčany
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Nákupní kartářka.cz, se sídlem Tišnovská 123, 666 03, Hradčany, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 300445, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

4Simona Králová

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
K Dálnici 537, Zlín Bezdlužná

Dlouhodobé i krátkodobé výklady karet. Zajištění výukových seminářů, prognózy budoucnosti pro média a poradenství.

5Soušková Marika - Věštírna Marika

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pod školou 378, Držovice

Nabízím výklad tarotových karet. A to zaměřený na práci, vztahy i zdraví, terapie Reiki, harmonizace čaker a odblokování energie.

6ALLPEG GROUP s.r.o.

Věštění, výklad karet, astrologie, numerologie, kurzy, semináře, astrokoučink, specialistka na zdraví, vztahy a minulé životyěštění, výklad karet, astrologie, numerologie, kurzy, semináře, astrokoučink, specialistka na zdraví, vztahy a minulé životy.

7Skoupá Kateřina- Věštírna Sunny - Life1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Franzova 74, Brno Bezdlužná

Specializuji se na výklad z karet Lenormand. Osobně, telefonicky, skype. Kreslím také energetické obrazy a mandaly, možnost zakoupení v Brněnském studiu.

8Sládek Ondřej - Zabavneakce.cz1 pobočka

Nabízíme kompletní servis v oblasti zajišťování zábavných akcí. Zajišťujeme kouzelnická představení, taneční vystoupení, barmanskou show, dětské programy, svatby, služby moderátora a mnoho dalšího. Více na našem webu www.zabavneakce.cz.


Firmy v dalších lokalitách


Kartáři, kartářky - ezoterické služby, výklad karet v lokalitě Morava – detailní popis

Výklad karet neboli kartomantie je věštění za pomoci karet, které se používá už po staletí. Mezi nejznámější věštecké karty patří tarotové karty. Dodnes se přesně neví odkud pocházejí a kdy vznikly. Nejspíše pocházejí z Blízkého Východu z okolí Indie a Egypta. První písemná zmínka o nich pochází ze 14. století. Původně se s nimi ani nevěštilo a používali se pouze k hospodských hrám. Až okolo 18. století začaly hrát důležitou roli v okultismu. Tarot je sada 78 karet, která se skládá z velké arkány (22 karet) a malé arkány (56 karet). Arkána představuje soubor obrazů archetypů neboli symbolů cest k jednotě.

Věštecké karty 

Existuje několik druhů výkladových karet. Většinou se zaměřují na zodpovězení různých otázek i na vývoj budoucnosti.

  • Tarotové karty
  • Cikánské karty
  • Andělské karty
  • Kipper karty

K věštění se nepoužívájí pouze karty, ale i křišťálová koule, kyvadlo, snář nebo drahé kameny. Velmi oblíbené je i věštění budoucnosti z ruky neboli chiromantie. 

Esoterika 

Esoterika neboli esoterismus je souhrn vědomostí předávaný v úzkém okruhu lidí. Jedná se např. o astrologii, numerologii, Feng-shui nebo učení o meditaci, čakrách a energiích.