Hudební skupiny, orchestry, tělesa – Morava

Hudba je umění, které nám dělá radost. Ať už máte rádi moderní či klasickou hudbu, její poslech přináší řadu benefitů. Např. klasická hudba snižuje bolest, má uklidňující účinek a zlepšuje kvalitu spánku. Hudební skupiny a orchestry v lokalitě Morava.

1–10 firem z 370 nalezených Filtry

1Vyzula Dalibor – HUDEBNÍ RESTAURACE STARÁ MASNA

4.0
★★★★★
★★★★★
(30)
Hulínská 2322/28c, Kroměříž Bezdlužná Ověřená

Provozujeme hudební restauraci Stará masna Grill & Music. Přijďte k nám ochutnat výborné jídlo a zažít víkendové rockové koncerty. Vaříme obědová denní menu i speciality z jídelního lístku. Hudební program naleznete na našem webu. Nabízíme také pronájem restaurace.

2Pohřební služba Harmonie s.r.o.3 pobočky

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mikuláškovo nám. 1, Brno - Starý… Bezdlužná

Zajišťujeme kompletní pohřební služby. V naší nabídce služeb naleznete smuteční obřady v obřadních síních, převozy zesnulých, květinovou výzdobu, vytištění smutečního oznámení, řečníka, kněze, smuteční hudbu, veškerou administrativu. Nabízíme varianty pohřbu. Vše potřebné v těžkých…

3Folklorní spolek Púčik

Organizujeme Mezinárodní festival slovenského folkloru v ČR a aktivně se zapojujeme do kulturního dění.

4Osička Břetislav- Hostinec U Bartošů

4.3
★★★★★
★★★★★
(176)
Dolní 472/46, Lanžhot Bezdlužná

Nabídka folklorního vystoupení v doprovodu cimbálové nebo dechové hudby.

5Základní škola Brno, Holzova

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Holzova 1461/1, Brno Bezdlužná

Provozujeme základní školu. Nabízíme keramický, pohybový, pěvecký, dyslektický a výtvarný kroužek a také logopedickou prevenci. Vytváříme zdravou přátelskou atmosféru a školní prostředí v duchu myšlenky "laskavé náročnosti".

6Základní umělecká škola se zaměřením na církevní hudbu Brno, příspěvková…

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Smetanova 756/14, Brno Bezdlužná

Základní umělecká škola která se zaměřujeme na církevní hudbu. Hlavním cílem je vychovávat žáky k lásce k hudbě a tím zušlechťovat jejich nitro. Vedle vzdělávání dětí od útlého věku ve hře na klavír, housle, kytaru, v sólovém a sborovém zpěvu je naše zuš specifická výukou hry na varhany.

7Základní umělecká škola, Jedovnice, příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Větřáku 463, Jedovnice Bezdlužná

Základní umělecká škola Jedovnice, příspěvková organizace. Základní umělecká škola pro 459 žáků se zaměřením na výuku hudebních, výtvarných a tanečních oborů.

8Jaromír Rajchman - Tonstudio

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Josefovská 969, Dolní Bojanovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naším oborem je nabídka služeb v oblasti nahrávání hudby, ozvučení i osvětlení akcí a prodeje hudební elektroniky. Provoz nakladatelství. Výroba CD a DVD. Studio je umístěno v malebném kraji jižní Moravy, v oblasti vinných sklepů. Takže si můžete odpočinek po nahrávání zpestřit návštěvou vinného…

9Küfhaber Tomáš1 pobočka

Nabídka služeb hudební školy zaměřené na výuku zpěvu a hry na hudební nástroje pro děti a dospělé.

10Vinné sklepy Františka Lotrinského, a.s.

4.7
★★★★★
★★★★★
(24)
Nádražní 1/1, Velké Pavlovice Bezdlužná

Provozujeme vinné sklepy. Nabízíme posezení i pronájem podzemních prostor, které prezentují vinařství a vína z Velkých Pavlovic i blízkého okolí. Pořádáme prohlídky, degustace, možnost oslav i firemních akcí. Zajišťujeme pronájem archivního boxu pro zrání vín.


Hudební skupiny, orchestry, tělesa – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Hudební skupiny, orchestry, tělesa v lokalitě Morava – detailní popis

Zážitek z pouhého poslechu orchestru je jiný než zážitek z návštěvy živého koncertu. Při živém koncertu na vás působí síla a energie celého orchestru, která vám hudební prožitek několikanásobně zesílí. Orchestr upoutá vaši pozornost, zatáhne vás do svého dění a donutí vás k soustředění.

Asociace symfonických orchestrů a pěveckých sborů ČR

Na základě dobrovolnosti sdružuje profesionální symfonické orchestry a pěvecké sbory. Asociace prosazuje zájmy orchestrů a sborů v ČR, spolupracuje a pomáhá při řešení pracovních i uměleckých úkolů, vystupuje vůči orgánům státní správy a samosprávy, hájí stanoviska zaměstnavatelů při jednáních s odborovými organizacemi působícími v orchestrech a sborech, má obecný zájem na kultivaci veřejné sféry a duchovního života v ČR.

Česká filharmonie

Česká filharmonie se stala nejvýznamnějším českým symfonickým orchestrem záhy po svém založení v roce 1896. První koncert se odehrál 4. ledna 1896, přičemž na programu i na pódiu byl Antonín Dvořák. Své renomé na evropských scénách si vybudovala už před první světovou válkou. Během řady let se v jejím čele i patrech vystřídalo mnoho osobností, díky kterým má vynikající jméno u nás i ve světě. Orchestr tvoří více než 120 hudebníků. 

Pražská komorní filharmonie

Byla založena v roce 1994 z iniciativy dirigenta Jiřího Bělohlávka (1946-2017). V dnešní době patří k nejrespektovanějším českým i světovým orchestrům. Pražská komorní filharmonie se pravidelně účastní zahraničních turné a nahrávacích projektů pro nejrenomovanější světová vydavatelství.