Hudební skupiny, orchestry, tělesa – Morava

Hudba je umění, které nám dělá radost. Ať už máte rádi moderní či klasickou hudbu, její poslech přináší řadu benefitů. Např. klasická hudba snižuje bolest, má uklidňující účinek a zlepšuje kvalitu spánku. Hudební skupiny a orchestry v lokalitě Morava.

1–10 firem z 371 nalezených Filtry

1Vyzula Dalibor- HUDEBNÍ RESTAURACE - STARÁ MASNA

4.0
★★★★★
★★★★★
(82)
Hulínská 2322/28c, Kroměříž
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná Ověřená

Hudební restaurace s kapacitou 150 míst, 2 salonky. Nabízíme českou kuchyni, denním menu, 5 druhů piva na čepu a hudební program. Pro firemní akce, oslavy, večírky, školní programy atd. poskytujeme 2 salonky s kapacitou 150 míst k sezení. Najdete nás v areálu Kroměřížské masny nad prodejnou…

2Pohřební služba Harmonie s.r.o.3 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(18)
Mikuláškovo nám. 1, Brno - Starý… Bezdlužná

Zajišťujeme kompletní pohřební služby. V naší nabídce služeb naleznete smuteční obřady v obřadních síních, převozy zesnulých, květinovou výzdobu, vytištění smutečního oznámení, řečníka, kněze, smuteční hudbu, veškerou administrativu. Nabízíme varianty pohřbu. Vše potřebné v těžkých…

3Folklorní spolek Púčik

Organizujeme Mezinárodní festival slovenského folkloru v ČR a aktivně se zapojujeme do kulturního dění.

4Osička Břetislav- Hostinec U Bartošů

Nabídka folklorního vystoupení v doprovodu cimbálové nebo dechové hudby.

5Základní škola Brno, Holzova

Holzova 1461/1, Brno Bezdlužná

Provozujeme základní školu. Nabízíme keramický, pohybový, pěvecký, dyslektický a výtvarný kroužek a také logopedickou prevenci. Vytváříme zdravou přátelskou atmosféru a školní prostředí v duchu myšlenky "laskavé náročnosti".

6Základní umělecká škola se zaměřením na církevní hudbu Brno, příspěvková…

Základní umělecká škola která se zaměřujeme na církevní hudbu. Hlavním cílem je vychovávat žáky k lásce k hudbě a tím zušlechťovat jejich nitro. Vedle vzdělávání dětí od útlého věku ve hře na klavír, housle, kytaru, v sólovém a sborovém zpěvu je naše zuš specifická výukou hry na varhany.

7Základní umělecká škola, Jedovnice, příspěvková organizace

Základní umělecká škola Jedovnice, příspěvková organizace. Základní umělecká škola pro 459 žáků se zaměřením na výuku hudebních, výtvarných a tanečních oborů.

8Jaromír Rajchman - Tonstudio

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Josefovská 969, Dolní Bojanovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naším oborem je nabídka služeb v oblasti nahrávání hudby, ozvučení i osvětlení akcí a prodeje hudební elektroniky. Provoz nakladatelství. Výroba CD a DVD. Studio je umístěno v malebném kraji jižní Moravy, v oblasti vinných sklepů. Takže si můžete odpočinek po nahrávání zpestřit návštěvou vinného…

9Küfhaber Tomáš1 pobočka

Nabídka služeb hudební školy zaměřené na výuku zpěvu a hry na hudební nástroje pro děti a dospělé.

10Vinné sklepy Františka Lotrinského, a.s.

Provozujeme vinné sklepy. Nabízíme posezení i pronájem podzemních prostor, které prezentují vinařství a vína z Velkých Pavlovic i blízkého okolí. Pořádáme prohlídky, degustace, možnost oslav i firemních akcí. Zajišťujeme pronájem archivního boxu pro zrání vín.


Hudební skupiny, orchestry, tělesa – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Hudební skupiny, orchestry, tělesa v lokalitě Morava – detailní popis

Zážitek z pouhého poslechu orchestru je jiný než zážitek z návštěvy živého koncertu. Při živém koncertu na vás působí síla a energie celého orchestru, která vám hudební prožitek několikanásobně zesílí. Orchestr upoutá vaši pozornost, zatáhne vás do svého dění a donutí vás k soustředění.

Asociace symfonických orchestrů a pěveckých sborů ČR

Na základě dobrovolnosti sdružuje profesionální symfonické orchestry a pěvecké sbory. Asociace prosazuje zájmy orchestrů a sborů v ČR, spolupracuje a pomáhá při řešení pracovních i uměleckých úkolů, vystupuje vůči orgánům státní správy a samosprávy, hájí stanoviska zaměstnavatelů při jednáních s odborovými organizacemi působícími v orchestrech a sborech, má obecný zájem na kultivaci veřejné sféry a duchovního života v ČR.

Česká filharmonie

Česká filharmonie se stala nejvýznamnějším českým symfonickým orchestrem záhy po svém založení v roce 1896. První koncert se odehrál 4. ledna 1896, přičemž na programu i na pódiu byl Antonín Dvořák. Své renomé na evropských scénách si vybudovala už před první světovou válkou. Během řady let se v jejím čele i patrech vystřídalo mnoho osobností, díky kterým má vynikající jméno u nás i ve světě. Orchestr tvoří více než 120 hudebníků. 

Pražská komorní filharmonie

Byla založena v roce 1994 z iniciativy dirigenta Jiřího Bělohlávka (1946-2017). V dnešní době patří k nejrespektovanějším českým i světovým orchestrům. Pražská komorní filharmonie se pravidelně účastní zahraničních turné a nahrávacích projektů pro nejrenomovanější světová vydavatelství.