Hřbitovní zboží, doplňky – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Pohřební služba PIETA Hodonín1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Purkyňova 3924/78, Hodonín
Otevřeno od 7:30
Ověřená

Poskytujeme kompletní pohřební služby s úctou k zesnulým. Zajistíme vše od převozu zemřelého přes přípravu smutečního obřadu až po uložení rakve nebo urny do hrobu, kremaci či doporučení kamenictví.

2Pohřební služba Bohumír Přibylák, s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Kvítková 540, Zlín Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám kompletní pohřební služby. Organizujeme smuteční obřady, prodáváme smuteční vazby květin, rakve, doplňky na pomníky a mnoho dalšího. Kontaktujte nás. Zajistíme vše potřebné pro důstojné rozloučení s vaším nejbližším.

3Pohřební ústav Blansko, s.r.o.

Dvorská 1717/17, Blansko Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme komplexní pohřební služby na vysoké profesionální úrovni a za přijatelné ceny. Zajišťujeme odvozy zesnulých, smuteční obřady, květinovou výzdobu, tisk smutečního oznámení, výkopy hrobů, výběr rakví, zhotovení uren a mnoho dalších služeb.

4Výroba a prodej pohřebního zboží - Martin Urbášek

Náš obchod se snaží nabídnout širokou škálu pohřebního zboží různého designu a materiálů a umožnit tak důstojné rozloučení. Nabízíme urny, kříže, schránky, lucerny a doplňky.

5Zbranková Alena

nám. Dr. E. Beneše…, Holešov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

V našem květinářství Vám nachystáme různé vazby květin podle nejmodernějších trendů. Máme dlouholetou praxi v aranžování, realizovali jsme svatební výzdobu, slavnostní i smuteční, květinové vazby. Vyzdobíme také exteriér a interiér dle přání zákazníka.

6TS a.s.- PIETAS Pohřební služba1 pobočka

2.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Radniční 10 , Frýdek-Místek
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytujeme pohřební služby. Dále nabízíme tisk parte včetně zpracování grafických návrhů, smuteční reprodukovanou hudbu, smuteční květinovou vazbu, smutečního řečníka, prodej hřbitovního zboží či správu a údržbu hřbitovů.

7Pohřební služba Přerov, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
U Hřbitova 2857/1, Přerov I-Město
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Pohřební služba Přerov, s.r.o., se sídlem U Hřbitova 2857/1, 750 02, Přerov I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 72402, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců.…

8Groda František - Grocar

Vrchní 420/3, Opava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízím zakázkovou výrobou magnetických kleští, náhrobních svítilen, lamp a stříšek. Prodávám také hřbitovní sklo, zátěžové i skleněné vázy.


Hřbitovní zboží, doplňky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Hřbitovní zboží, doplňky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Hřbitovní zboží, doplňky najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.