Pohřební služba Bohumír Přibylák, s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Kvítková 540, 760 01 Zlín Bezdlužná Ověřená firma

Poskytujeme vám široké spektrum služeb v oboru pohřebnictví a služeb souvisejících s posledním rozloučením se zesnulým. Organizujeme smuteční obřady, prodáváme smuteční vazby květin, rakve, doplňky na pomníky a mnoho dalšího. Využijte naši pohřební službu Zlín. Zajistíme vše potřebné pro důstojné rozloučení.

Recenze

3.9
★★★★★
★★★★★
7 Google recenzí
26926121 ARES
DIČ CZ26926121
Vznik 2004
Mobily 732 766 518
  • pohřeb do země, pohřebnictví, krematorium, pohřební služby, úmrtní list, smuteční kytice a věnce, postup při úmrtí, pohřby a jejich varianty, zpopelnění, vyřízení úmrtního listu, pohřební služby Zlín, obřady, pomníkové doplňky, doplňky na pomníky, pohřební květiny, rozloučení s obřady, zpopelnění bez obřadu, smuteční vazba, smuteční vazby květin, kamenické práce, kompletní pohřební služby, pohřební auta, pohřební služba nonstop Zlín, informace pro pozůstalé, smuteční obřady, rakve, prodej rakví, urny, prodej uren, vázy, lampy, schránky na urny, úmrtí, smuteční řečník, pohřeb, doplňky na pomníky, informace pro pozůstalé, vyřízení pohřbu
  • Nabízíme vám profesionální služby v oboru pohřebnictví a služeb souvisejících s posledním rozloučením s vaším nejbližším. Jsme tu pro vás 24 hodin denně.  Zajišťujeme smuteční obřady. Je jen na vás, jaký si vyberete – zpopelnění bez obřadu, rozloučení s obřadem v kostele nebo v obřadní síni, rozloučení u hrobu nebo hrobky či pohřeb do země.  Prodáváme smuteční vazby květin, rakve a doplňky na pomníky, jako jsou vázy, lampy, schránky na urny atd.