Crossfit, kruhový trénink, silový trénink – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1FITNESS MUAY - THAI s.r.o.

Dornych 102, Brno – Komárov
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Nabízíme individuální i skupinové sportovní kurzy a tréninky, tae-bo, aerobicu či thajského boxu. Dále provádíme masáže a provozujeme solárium či posilovnu. Poskytujeme služby poradce pro fitness a výživu. Organizujeme zápasy či turnaje.

2EUFORIA fitness

4.5
★★★★★
★★★★★
(22)
Vodova 336/108, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Pestrá paleta posilovacích strojů, cvičení s trenérkou za velmi solidní ceny. Široká nabídka proteinových a iontových nápojů, konzultace výživového poradenství, sestavení osobního cvičebního plánu šitého na míru vašim potřebám.

3Contours Fitness pro ženy, Zlín1 pobočka

Gahurova 5265, Zlín
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Fitness pro ženy s kruhovým tréninkem. Dále naše cvičení účinně a rychle pálí tuky a tvaruje ženskou postavu již za 30 minut 2x týdně. Překážkou není ani jakýkoliv věk, hmotnost, kondice a zdravotní omezení. Mimo jiné po celou dobu se o Vás stará trenérka, která Vám poradí i se stravou. Pro ženy…

4FIT-BODY s.r.o.

Toužíte po změně životního stylu a pravidelné sportovní aktivitě, ale obrovská fitness centra a jejich neosobní přístup vás od učinění prvního kroku odrazují? Tak si už přestaňte zoufat, právě jste našli jedinečné místo, kde najdete všechno, co potřebujete k dosažení krásného těla a dobré kondice –…

5Kopřiva Tomáš, Ing.- Relaxko

4.7
★★★★★
★★★★★
(69)
Na Slezsku 315, Fulnek
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Nabízíme ubytování v krásném rodinném penzionu s možností využití wellness centra.


Firmy v dalších lokalitách


Crossfit, kruhový trénink, silový trénink v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Crossfit, kruhový trénink, silový trénink najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.