Crossfit, kruhový trénink, silový trénink – Morava

CrossFit a kruhový trénink není to stejné, jelikož koncepty těchto tréninků jsou jiné. U obou tréninků se však jedná o procvičování celého těla funkčními pohyby. Přehled posiloven a fitness center v lokalitě Morava.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1Havlíková Petra

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Příkop 148/18, Brno-Trnitá Bezdlužná

Jsme poradna pro zdravý životní styl a krásu, nabízíme pomoc při modelování postavy, hubnutí, úpravy jídelníčku a dále poskytujeme poradenství v oblasti dermatologie a změny image.

2FITNESS MUAY - THAI s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(50)
Dornych 102, Brno – Komárov
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Nabízíme individuální i skupinové sportovní kurzy a tréninky, tae-bo, aerobicu či thajského boxu. Dále provádíme masáže a provozujeme solárium či posilovnu. Poskytujeme služby poradce pro fitness a výživu. Organizujeme zápasy či turnaje.

3EUFORIA fitness

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vodova 336/108, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Pestrá paleta posilovacích strojů, cvičení s trenérkou za velmi solidní ceny. Široká nabídka proteinových a iontových nápojů, konzultace výživového poradenství, sestavení osobního cvičebního plánu šitého na míru vašim potřebám.

4Best Gym Horova

4.5
★★★★★
★★★★★
(418)
Horova 99/48, Brno
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Fitness centrum s rozlohou 500 m2. Posilovna, squash, sálové aktivity: aerobic, interval - aerobic, pilates, fit - jóga, bosu, power - core, zumba, bodyform, břišní tance, kruhový trénink. Certifikované lektorky i trenéři. Vlastní parkování ve dvoře.

5Extreme Fitness centrum Kroměříž

4.7
★★★★★
★★★★★
(62)
Štěchovice 1389/1c, Kroměříž
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Fitness centrum pro individuálné i skupinové kruhové posilování, služby cvičení s osobním trenérem, provoz Solária - opalování nástřikem. Tvorba tréninkových a výživových plánů, poradce změny životního stylu.

6Contours Fitness pro ženy, Zlín1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Gahurova 5265, Zlín
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Fitness pro ženy s kruhovým tréninkem. Dále naše cvičení účinně a rychle pálí tuky a tvaruje ženskou postavu již za 30 minut 2x týdně. Překážkou není ani jakýkoliv věk, hmotnost, kondice a zdravotní omezení. Mimo jiné po celou dobu se o Vás stará trenérka, která Vám poradí i se stravou. Pro ženy…

7FIT-BODY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Sady 28. října 1427…, Břeclav
Otevřeno do 21:00

Toužíte po změně životního stylu a pravidelné sportovní aktivitě, ale obrovská fitness centra a jejich neosobní přístup vás od učinění prvního kroku odrazují? Tak si už přestaňte zoufat, právě jste našli jedinečné místo, kde najdete všechno, co potřebujete k dosažení krásného těla a dobré kondice –…

8Bruss Roman, Ing.- Contours Fitness club pro ženy

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí Svaté…, Opava, Předměstí
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Fitness pro ženy s kruhovým tréninkem.

9Kopřiva Tomáš, Ing.- Relaxko

4.7
★★★★★
★★★★★
(73)
Na Slezsku 315, Fulnek
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Nabízíme ubytování v krásném rodinném penzionu s možností využití wellness centra.

10Turoňová Petra- Iron Gym

4.8
★★★★★
★★★★★
(3)
Řezáčova 805/5 , Brno
Otevřeno do 21:30
Bezdlužná

Nabízíme posilovnu, dvě boxárny, sálové lekce - Zumba, kruhový trénink, HIIT training, TABATA, Pilates, Aerobic, Power Joga, Gym stick, Cross trénink.


Firmy v dalších lokalitách


Crossfit, kruhový trénink, silový trénink v lokalitě Morava – detailní popis

Rozdíl mezi CrossFitem a kruhovým tréninkem je v tom, že CrossFit má více forem tréninku. Zahrnuje intervalové tréninky, tréninky zaměřené na vytrvalost nebo silový trénink. Oproti tomu kruhový trénink má jen jednu formu tréninku, kdy se trénuje na jednotlivých stanovištích po stanovený čas nebo počet opakování. 

CrossFit

Je funkční trénink složený z cviků, které se provádějí při vysoké intenzitě. Při tréninku se trénuje široká škála pohybů, pracuje se se spoustou nářadí a náčiní. Kombinují se v něm prvky z gymnastiky, atletiky, silového tréninku, vzpírání, veslování a dalších disciplín. Cílem tréninku je rozvíjet sílu, vytrvalost, rychlost i psychickou odolnost. 

Kruhový trénink

Kruhový trénink neboli kruháč je vysokointenzivní intervalové cvičení, které probíhá na deseti až patnácti stanovištích. Kruhový se nazývá proto, že jednotlivá stanoviště jsou rozmístěna do kruhu. Cílem tohoto tréninku je procvičit celé tělo. Každý cvik se provádí zhruba třicet vteřin, po kterých následuje pauza deset až patnáct vteřin. Pauza se využívá pro přesun na další stanoviště. Při tréninku se všechna stanoviště projednou třikrát až čtyřikrát.   

Silový trénink

Jedná se o trénink, který je zaměřený na celkové zvýšení síly, nabrání a vypracování svalové hmoty. Při silovém tréninku se využívají vysoké váhy, které je potřeba nastavit tak, aby nebyl organismus přepínán. Série mají menší počet opakování, přibližně pět až šest opakování. Ani počet sérií není příliš velký, většinou se jedná jen o čtyři až pět sérií. Mezi sériemi se dělají přestávky jednu až dvě minuty. Celková doba tréninku mívá okolo šedesáti minut. Při silovém tréninku je velmi důležité se zaměřit na správnou techniku jednotlivých cviků, aby nedošlo k případnému úrazu.