Crossfit, kruhový trénink, silový trénink – Morava

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1Havlíková Petra

Jsme poradna pro zdravý životní styl a krásu, nabízíme pomoc při modelování postavy, hubnutí, úpravy jídelníčku a dále poskytujeme poradenství v oblasti dermatologie a změny image.

2FITNESS MUAY - THAI s.r.o.

Dornych 102, Brno – Komárov
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Nabízíme individuální i skupinové sportovní kurzy a tréninky, tae-bo, aerobicu či thajského boxu. Dále provádíme masáže a provozujeme solárium či posilovnu. Poskytujeme služby poradce pro fitness a výživu. Organizujeme zápasy či turnaje.

3EUFORIA fitness

4.5
★★★★★
★★★★★
(22)
Vodova 336/108, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Pestrá paleta posilovacích strojů, cvičení s trenérkou za velmi solidní ceny. Široká nabídka proteinových a iontových nápojů, konzultace výživového poradenství, sestavení osobního cvičebního plánu šitého na míru vašim potřebám.

4Best Gym Horova

4.6
★★★★★
★★★★★
(321)
Horova 99/48, Brno
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Fitness centrum s rozlohou 500 m2. Posilovna, squash, sálové aktivity: aerobic, interval - aerobic, pilates, fit - jóga, bosu, power - core, zumba, bodyform, břišní tance, kruhový trénink. Certifikované lektorky i trenéři. Vlastní parkování ve dvoře.

5Extreme Fitness centrum Kroměříž

4.5
★★★★★
★★★★★
(60)
Štěchovice 1389/1c, Kroměříž
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Fitness centrum pro individuálné i skupinové kruhové posilování, služby cvičení s osobním trenérem, provoz Solária - opalování nástřikem. Tvorba tréninkových a výživových plánů, poradce změny životního stylu.

6Contours Fitness pro ženy, Zlín1 pobočka

Gahurova 5265, Zlín
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Fitness pro ženy s kruhovým tréninkem. Dále naše cvičení účinně a rychle pálí tuky a tvaruje ženskou postavu již za 30 minut 2x týdně. Překážkou není ani jakýkoliv věk, hmotnost, kondice a zdravotní omezení. Mimo jiné po celou dobu se o Vás stará trenérka, která Vám poradí i se stravou. Pro ženy…

7FIT-BODY s.r.o.

Toužíte po změně životního stylu a pravidelné sportovní aktivitě, ale obrovská fitness centra a jejich neosobní přístup vás od učinění prvního kroku odrazují? Tak si už přestaňte zoufat, právě jste našli jedinečné místo, kde najdete všechno, co potřebujete k dosažení krásného těla a dobré kondice –…

9Kopřiva Tomáš, Ing.- Relaxko

4.7
★★★★★
★★★★★
(70)
Na Slezsku 315, Fulnek
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Nabízíme ubytování v krásném rodinném penzionu s možností využití wellness centra.

10Turoňová Petra- Iron Gym

4.8
★★★★★
★★★★★
(46)
Řezáčova 805/5 , Brno
Otevřeno do 21:30
Bezdlužná

Nabízíme posilovnu, dvě boxárny, sálové lekce - Zumba, kruhový trénink, HIIT training, TABATA, Pilates, Aerobic, Power Joga, Gym stick, Cross trénink.


Firmy v dalších lokalitách


Crossfit, kruhový trénink, silový trénink v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Crossfit, kruhový trénink, silový trénink najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.