Certifikace systémů jakosti a výrobků – Morava

Jelikož součástí jednotného evropského trhu je volný pohyb zboží, musí mít každá země účinný nástroj na ochranu svých občanů před prodejem výrobků a služeb s nízkou jakostí. Chrání tak jejich bezpečnost a zdraví. Certifikační orgány v lokalitě Morava.

1–10 firem z 67 nalezených Filtry

1Lidařík, s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(6)
Železná 680/12, Brno – Horní… Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám komplexní technické práce s podzemními vodami. Provádíme sanace znečištěných podzemních vod, čerpání podzemních vod, odvodnění stavebních jam, čištění jam, prohlídky vrtů TV kamerou a mnoho dalších prací.

2TESYDO, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mariánské náměstí…, Brno-Komárov Bezdlužná

Technická činnost, školící činnost, zkušební činnost, certifikační činnost, inspekční činnost. Poradenství v oblasti technických zařízení a kovových konstrukcí výrobků.

3Strojírenský zkušební ústav, s.p.3 pobočky

Nabídka zkoušení, posuzování shody a certifikaci výrobků pro trhy EU i mimoevropské. Inspekční činnost, certifikace SMJ, certifikace GOST R, UkrSEPRO, služby kalibrační laboratoře, školení, poradenství.

4CERTLINE, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Šalounova 627/3, Brno-Lesná Bezdlužná

Akreditované certifikace, zaškolování pro management jakosti QMS ISO 9001, environmentální management EMS ISO 14001, bezpečnost informací ISMS ISO/IEC 27001, dále management BOZP OHSAS 18001, IT služeb ITSM 20000-1, ISO 13485, 3834-2, HACCP.

5KOLEJCONSULT & servis, spol. s r.o.

V rámci širokého spektra činností se společnost KOLEJCONSULT & servis, spol. s r.o. podílí na investičních akcích nejen v České republice, ale i v zahraničí (např. Slovensko, Bulharsko, Chorvatsko, Maďarsko, Černá Hora atd.). Z velké části se jedná o investiční akce mezinárodního charakteru,…

6AKP testing

Zabývám se komplexním zpracováním technické dokumentace k výrobkům podle příslušné evropské směrnice. V oboru se pohybuji přes 32 let, funguji pružně a rychle, máme spoustu kladných referencí a kontrol bez závažných pochybeních.

7LJS, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Fryčajova 81/10, Brno-Obřany Bezdlužná

Zkušební laboratoř, měření normou požadovaných charakteristik těsnění, vybavena zařízením TEMES Amtec. Pomocí tohoto zařízení stanovujeme charakteristiky těsnění pro návrh, optimalizaci a výpočet šroubových spojů deformační a těsnící vlastnosti.

8Silniční vývoj - ZDZ spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Jílkova 1634/76, Brno-Židenice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Posuzování shody, zkoušení, certifikace výrobků pro oblasti vybavení pozemních komunikací.

9QualiSys, spol. s r.o.

Mezírka 775, Brno Bezdlužná

Činnost poradenská a vzdělávací pro oblasti systémů jakosti, ISO 9001 (QMS), ISO 14001 (EMS) a ISO/TS 16949.

10QUALIFORM, a.s.6 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Mlaty 672/8, Brno Bezdlužná

Jsme profesionálové v oblasti řídících systémů. Oblastí naší působnosti je certifikace, znalectví a stavební expertízy, technická podpora, posuzování shody a zkušebnictví. Svou praxi provozujeme více než 20 let, stavíme na odbornosti a profesionalitě našich zaměstnanců. V rámci služeb…


Certifikace systémů jakosti a výrobků – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Certifikace systémů jakosti a výrobků v lokalitě Morava – detailní popis

Certifikace je činnost třetí strany, která prokazuje, zda výrobek, proces, kvalifikace personálu či systém jakosti je ve shodě s předepsanou normou nebo jiným normativním dokumentem. Výsledkem certifikačního procesu je udělení nebo neudělení osvědčení o dosažení shody. Osvědčení o shodě mohou vydávat pouze nezávislé certifikované společnosti označované jako certifikační orgány. 

Hlavní kritéria pro výběr certifikačního orgánu

  • Způsobilost certifikačního orgánu k certifikaci akreditací u mezinárodně uznávaného akreditačního orgánu
  • Reference certifikačního orgánu
  • Rozsah certifikace
  • Cena certifikace 

Etapy certifikace systému jakosti 

  1. Úvodní etapa – na začátku si obě zúčastněné strany certifikačního procesu předají informace, které jsou nezbytné k její provedení. Cílem této fáze je smlouva o provedení certifikace
  2. Předaudit – posuzuje se, do jaké míry odpovídá požadavkům certifikační normy dokumentace systému jakosti. 
  3. Certifikační audit – v této etapě se prověřuje shoda mezi dokumentací systému jakosti a praktickým prováděním dokumentovaných činností včetně jejich osvojení pracovníky.
  4. Kontrolní audit – slouží k prověření, zda je systém jakosti funkční. 
  5. Reaudit – provádí se po skončení platnosti certifikátu v rozsahu certifikačního auditu. Jeho cílem je prodloužení platnosti certifikátu.