Certifikace systémů jakosti a výrobků – Morava

1–10 firem z 75 nalezených Filtry

1Lidařík, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Železná 680/12, Brno-Horní Heršpice Bezdlužná Ověřená

Zajišťujeme sanace znečištěné půdy, podzemních vod a s tím souvisejících sanací podzemního vzduchu. Dále se věnujeme odvodňováním stavebních jam při stavebních pracích, prohlídce vrtů kamerou, převystrojení HG vrtů, čerpacím zkouškám a prodeji výrobků CARELA, HYDROPULS. V případě zájmu…

2KOLEJCONSULT & servis, spol. s r.o.

Křenová 131/35, Brno-Trnitá Bezdlužná Ověřená

V rámci širokého spektra činností se společnost KOLEJCONSULT & servis, spol. s r.o. podílí na investičních akcích nejen v České republice, ale i v zahraničí (např. Slovensko, Bulharsko, Chorvatsko, Maďarsko, Černá Hora atd.). Z velké části se jedná o investiční akce mezinárodního charakteru,…

3TESYDO, s.r.o.

Technická činnost, školící činnost, zkušební činnost, certifikační činnost, inspekční činnost. Poradenství v oblasti technických zařízení a kovových konstrukcí výrobků.

4Strojírenský zkušební ústav, s.p.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hudcova 424/56b, Brno-Medlánky Bezdlužná

Nabídka zkoušení, posuzování shody a certifikaci výrobků pro trhy EU i mimoevropské. Inspekční činnost, certifikace SMJ, certifikace GOST R, UkrSEPRO, služby kalibrační laboratoře, školení, poradenství.

5CERTLINE, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Šalounova 627/3, Brno-Lesná Bezdlužná

Akreditované certifikace, zaškolování pro management jakosti QMS ISO 9001, environmentální management EMS ISO 14001, bezpečnost informací ISMS ISO/IEC 27001, dále management BOZP OHSAS 18001, IT služeb ITSM 20000-1, ISO 13485, 3834-2, HACCP.

6AKP testing

Zabývám se komplexním zpracováním technické dokumentace k výrobkům podle příslušné evropské směrnice. V oboru se pohybuji přes 32 let, funguji pružně a rychle, máme spoustu kladných referencí a kontrol bez závažných pochybeních.

7LJS, s.r.o.

Zkušební laboratoř, měření normou požadovaných charakteristik těsnění, vybavena zařízením TEMES Amtec. Pomocí tohoto zařízení stanovujeme charakteristiky těsnění pro návrh, optimalizaci a výpočet šroubových spojů deformační a těsnící vlastnosti.

8Silniční vývoj - ZDZ spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jílkova 1634/76, Brno-Židenice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Posuzování shody, zkoušení, certifikace výrobků pro oblasti vybavení pozemních komunikací.

9QualiSys, spol. s r.o.

Mezírka 775, Brno Bezdlužná

Činnost poradenská a vzdělávací pro oblasti systémů jakosti, ISO 9001 (QMS), ISO 14001 (EMS) a ISO/TS 16949.

10QUALIFORM, a.s.6 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(7)
Mlaty 672/8, Brno Bezdlužná

Jsme profesionálové v oblasti řídících systémů. Oblastí naší působnosti je certifikace, znalectví a stavební expertízy, technická podpora, posuzování shody a zkušebnictví. Svou praxi provozujeme více než 20 let, stavíme na odbornosti a profesionalitě našich zaměstnanců. V rámci služeb…


Certifikace systémů jakosti a výrobků – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Certifikace systémů jakosti a výrobků v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Certifikace systémů jakosti a výrobků najdete 75 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 68 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 23 firem v regionu Morava.