Akvárium - sladkovodní, mořská voda – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1MULTIPLY, spol. s r.o.

Firma Multiply spol. s r.o. je na českém trhu od roku 1998. Zabýváme se dovozem, montáží a prodejem malých filtračních jednotek a přístrojů na úpravu vody procesem reverzní osmózy. Takto upravená voda je náhradou vody destilované a s úspěchem se používá v nejrůznějších technických oborech,…

2AQUA VALA, s.r.o.1 pobočka

3.6
★★★★★
★★★★★
(72)
Merhautova 941/57, Brno-Černá Pole
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabídka komplexního řešení od návrhu až po instalaci akvária. Výroba filtrační techniky, import mořských živočichů. Servis akvárií. Náplní naší firmy je realizace mořských akvárií "na klíč". Mořské akvárium od návrhu až po stavbu v interieru. Mořská akvária do firmy nebo domů jako relax. Vyrábíme…

3Global Stream s.r.o.2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Zvěřinská 805/31, Slezská Ostrava Bezdlužná

Společnost zaměřená na prodej vodních filtrů, vodovodních baterií, úpraven vody a UV lamp.

4Vitámvás Pavel - AKVA-TERA.CZ (SK)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Karásek 2262/1i, Brno Bezdlužná

Nabízíme akvária, terária, kompletní sety (s výbavou), skříňky, 3D pozadí a veškeré příslušenství od A-Z. Výroba akvárií, terárií, nábytku a plastových krytů na míru. Dále nabízíme kompletní sortiment vybavení pro zahradní jezírka. Zboží dodáváme i na Slovensko.

5KYNOLOGIK PLUS, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
Kostelní 78, Nový Jičín
Otevřeno do 18:00

Velkoobchodní a maloobchodní prodej krmiv a doplňků pro psy, kočky a další domácí zvířata. V našem sortimentu najdete přes 60 druhů krmiv pro psy a kočky a širokou škálu doplňků jako jsou obojky, vodítka, misky, klece atd.


Firmy v dalších lokalitách


Akvárium - sladkovodní, mořská voda v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Akvárium - sladkovodní, mořská voda najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.