Hospody a hostince - Brno - venkov

1 - 6 firem z 6 nalezených

OBEC JÍVOVÍ (Brno-venkov)

Jívoví, Jívoví 40 kontakt +420 566 543 316, (1 pobočka)

První zmíňka o obci Jívoví je z roku 1287. Z turistického a geografického hlediska patří do širší oblasti Českomoravské vysočiny. Obec se nachází v nadmořské výšce 550 metrů. Na území žije 313 obyvatel. V okolí obce se nachází řada rybníků, které lze využít ke koupání. SZ směrem je krajina zalesněna a dosahuje zde nejvyššího bodu – Holý vrch (662m), který poskytuje možnost rozhledu. V naší obci se každoročně koná novoroční výšlap, kterého se pravidelně zúčastňují také okolní obce. V těchto…

web www.jivovi.cz

Restaurace U Kostela s.r.o.

Újezd u Brna, Náměstí Sv. Jana 3 kontakt +420 544 210 275

"Restaurace U Kostela", která je vždy připravena Vám poskytnout veškeré nabízené služby k Vaší maximální spokojenosti. Nachází se v centru městečka Újezd u Brna, vzdáleného 16km jihovýchodně od Brna. Nabízíme komfortní ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojů.

web www.restauraceukostela.com

Hospůdka u Václava

Veverská Bítýška, Pavla Perky 390 kontakt +420 549 420 108

Hospůdka U Václava je nově zrekonstruovaná stylová restaurace, salonku, prostorného sálu a v letních měsících i venkovní zahrádky. Nabízíme posezení v příjemném a sympatickém prostředí s možností pestrého výběru minutkových a domácích jídel a širokou nabídkou nápojů a ochutnávku malých a rodinných pivovarů. Máme zkušenosti v zajišťování různých společenských akcí, velkolepých svateb a rodinných oslav.

web www.restauraceuvaclava.cz

ZÁMECKÝ PIVOVAR, a.s.

Bratčice, Bratčice 106 kontakt +420 773 131 472

Provozujeme výrobu tří druhů piva a to je Zámecká desítka a dvanáctka a třináctka, které si můžete vychutnat v některé z hospůdek, které jsou uvedené na webu.

web www.pivovar-oslavany.cz

Kadlec Michal - Hostinec U Vlachů

Tišnov-Jamné, Tišnov-Jamné 30 kontakt +420 549 427 001, (2 pobočky)

Poskytujeme a děláme pokrmy teplé i studené kuchyně také venkovské speciality a také zde pořádáme firemní akce i soukromé oslavy.

web www.hostinecuvlachu.cz

Bednář Karel - HOSPODA U KARLA

Rosice, Zbýšovská 774

Každej den se snažíme o to, abyste si u nás užili nejen to nejlepší polední menu, ale taky pohodovej večer. Toho se snažíme dosáhnout nejen kvalitními a čerstvými surovinámi v kuchyni, ale i stálými zlepšeními interiéru pubu. Myslíme si totiž, že nejen v centrech měst, ale také v Rosicích si můžete užít skvělej večer s dobrým pivem, vynikajícím kafem a hlavně šťavnatým Burgerem.

web burger-pub.cz