Reklama – Přerov

1–10 firem z 108 nalezených Filtry

1DETA spol. s r.o. - DĚTSKÝ TÁBOR ČEKYNĚ spol. s r.o.1 pobočka

Husova 635/1, Přerov Bezdlužná Ověřená

Dětský tábor Čekyně je rozsáhlý areál uprostřed přírody, ve kterém nalezneme jak chatky, tak bungalovy. Areál je možno využít jak k organizaci letních dětských táborů, tak i k pořádání soukromých či firemních akcí.

2Vejrostová Blanka - prodejna svítidel

Svisle 2198/15, Přerov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Zabývám se prodejem svítidel a osvětlení. Zajišťuji možnost výběru svítidel Massive či Globo. Nabízím zářivkové osvětlení, svítidla nástěnná, stropní svítidla, bodová svítidla, interierová, domovní osvětlení závěsné, svítidla venkovní, zahradní, nájezdová, podhledová na 12V i 230V.

3Úspěšné stránky (Přerov)80 poboček

Palackého tř. 801, Chrudim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Profesionální internetové stránky v Přerově, které vydělávají. Vyrobíme web, který vám bude konkurence závidět. Díky němu získáte posílení brandu, ale i nové zákazníky.

4Minipivovar a restaurace Parník

4.3
★★★★★
★★★★★
(22)
Tovární 1021/5, Přerov
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Provozujeme mini pivovar jehož součástí je restaurace a pivnice. Máme pro Vás připravena piva 11% Námořník, 12% Kapitán, 13% Pirát. Všechna naše piva jsou podávána jako tzv. „kvasnicová nefiltrovaná“.

5Invia.cz, a.s. (pobočka Hranice I-Město)154 poboček

Masarykovo náměstí…, Hranice I-Město
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Online Last Minute a katalogové zájezdy do celého světa včetně konečných cen a tax. Více než 300 českých CK, např. Čedok, Fischer, Exim Tours, Firo Tour. Přes 80 klientských center po celé ČR, kompletní turistický servis.

6Invia.cz, a.s. (pobočka Přerov I-Město)154 poboček

nám. T. G. Masaryka…, Přerov I-Město
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Online Last Minute a katalogové zájezdy do celého světa včetně konečných cen a tax. Více než 300 českých CK, např. Čedok, Fischer, Exim Tours, Firo Tour. Přes 80 klientských center po celé ČR, kompletní turistický servis.

7NONA - reklamní a dárkové předměty s potiskem2 pobočky

Nabízíme kompletní sortiment reklamních a dárkových předmětů s potiskem. V naší široké nabídce najdete přes 4 500 druhů reklamního zboží, od psacích potřeb, kalendářů, klíčenek, přes textil, zapalovače, deštníky až po nářadí, cestovní potřeby nebo tašky.

8BALMAT, s.r.o. (pobočka Kojetín)2 pobočky

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalových materiálů vhodných pro potravinářské a průmyslové účely. Dodáváme hygienické materiály, folie, lepící pásky, papírové balící produkty, cenovkové etikety a etiketovací kleště. Dále nabízíme strojky pro lepení, fixaci, zatahování a zatavování zboží.

9Juřen David- AUTOBUSOVÁ DOPRAVA JUŘEN

Reklamní polepy na autobusy, autobusová přeprava osob, zájezdová doprava a nákladní doprava.

10Pivovarská restaurace1 pobočka

Návštěvníci i hoteloví hosté mohou využít k příjemnému posezení a občerstvení nekuřácký salonek s kapacitou 30 míst, letní zahrádku ve dvorním traktu pro 40 osob s dětským koutkem a stylově zařízenou pivnici s 55 místy.


Reklama – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Reklama v lokalitě Přerov – detailní popis

V oboru Reklama najdete 108 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 97 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 32 firem v regionu Přerov.