Polepy automobilů, auto polepy - Brno - venkov

1 - 4 firem z 4 nalezených

Kangaroo group, a.s.

Újezd u Brna, Komenského 1056 kontakt +420 544 229 763

Kangaroo group, a.s. se orientuje na přímou polygrafickou výrobu a reklamní produkci. Zákazníkům nabízíme komplexní řešení tiskových a reklamních potřeb od vizitky po katalog, webové stránky, polepy MHD a to včetně grafické přípravy, DTP, výroby a distribuce. Díky našemu zázemí dnes dodáváme výrobky a služby v rámci celé České republiky a zákazníky jsme našli také v okolních zemích, především v Rakousku, na Slovensku a v Německu, ale také např. v USA. Naši partneři díky dlouhodobé spolupráci s…

web www.kangaroo-group.cz

FACECARS spol. s r.o.

Ořechov, Jeřábkova 643/13 kontakt +420 774 121 727, (1 pobočka)

Děláme reklamu a grafiku a tisk a polep karoserie vozidel. Dále poskytujeme tónování autoskel a úklidový servis pro firmy, ale i soukromé osoby.

web www.facecars.cz

Harašta Martin

Hrušovany u Brna, Hybešova 344

Provozujeme a nabízíme prodej a montáž a provoz GPS lokátorů pro satelitní sledování vozidel a také prodej a montáž autoalarmů a dále děláme polep karoserií automobilů a motocyklů fólií.

web www.carwrapstyle.cz

V&S TENERIFE, Stylové domy na Kanárských ostrovech

Ořechov, Jeřábkova 643/13 kontakt +420 604 794 657, (1 pobočka)

Zajistíme ubytování ve stylových domech na Kanárských ostrovech dle vlastního výběru s kompletním servisem a poradenstvím. Na našich stránkách V&S TENERIFE máte možnost objednání on-line - letenek, pojištění, hotelové rezervace, zapůjčení vozu.

web www.vstenerife.com