Zlaté, stříbrné a sportovní medaile – Morava

Hledáte originální a cenově dostupný způsob, jak ocenit vaše sportovce, týmy nebo soutěžící? Chcete jim vyjádřit uznání a podporu za jejich výkony a zážitky? Pak jsou pro vás ideální volbou medaile! Přehled prodejců medailí v lokalitě Morava.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1SPORTOVNÍ POHÁRY s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(25)
Turgeněvova 1245/28, Brno-Černovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem sportovních pohárů, trofejí, medailí, sošek, diplomů a ocenění všeho druhu. Mezi naše služby patří také výroba štítků na poháry s libovolným textem na počkání. Nabízíme také upomínkové a dárkové předměty.

2Česká mincovna, a.s.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Rooseveltova 419/20, Brno-město

Výroba pamětních mincí a medailí. Dodáváme investiční zlato.

3Zastavárna Tress

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Hlavní třída 162/34, Havířov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zastavárna vykupuje zlaté šperky, zlomkové, zubní zlato a poskytuje finanční půjčky oproti zástavě zlatých, stříbrných šperků, mincí, medailí, investičních slitků, mobilních telefonů, nabíječek k mobilním telefonům, digitálních fotoaparátů.

4Moravec Miroslav- Zlatnictví

Na Rybníčku 30, Opava, Předměstí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme zlatnictví. Nabízíme snubní i zásnubní prsteny. Zabýváme se originální výrobou snubních prstenů a zlatých šperků na zakázku z doneseného Opravujeme zlaté předměty a také vykupujeme zlato.

5Andrlová Kateřina - AK sportovní trofeje

4.8
★★★★★
★★★★★
(33)
Výstavní 3092/49, Moravská Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zaměřuje na výrobu sportovních věnců, medailí, pohárů, papírových diplomů, dřevěných plaket, reklamních, dárkových a upomínkových předmětů - hrnky, přívěsky, klíčenky.

6Numismatika Zlín s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Bartošova 45 , Zlín Bezdlužná

Nabízíme sortiment mincí, zlatých mincí, medailí a sběratelských potřeb pro numismatiky, výkup zlata a stříbra, výkup mincí, medailí, bankovek a ostatního sběratelského materiálu.

7Kejla Vladimír- Numismatika Ostrava

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
U Tiskárny 578/1 , Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vykupujeme a prodáváme zlaté a stříbrné mince, medaile, bankovky, vyznamenání, pohlednice, zlaté a stříbrné slitky a cihly, obrazy, šperky z briliantů. Prodáváme sběratelské potřeby pro numismatiky.

8Florbal.com s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlinky 972/34, Brno-Staré Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Florbal.com, se sídlem Hlinky 972/34, 603 00, Brno-Staré Brno, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 87433, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem…

10Wallek Martin1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Osvoboditelů 5301, Zlín Bezdlužná

Zlaté, stříbrné, oběžné i pamětní mince, medaile, bankovky a sběratelské potřeby pro numismatiky a filatelisty. Prodáváme a vykupujeme investiční zlato a stříbro. Mince vhodné jako cenný dárek. Prodáváme úložné systémy Leuchtturm pro sběratele. On-line prodej a kamenná prodejna.


Firmy v dalších lokalitách


Zlaté, stříbrné a sportovní medaile v lokalitě Morava – detailní popis

Medaile jsou tradičním a krásným způsobem, jak ocenit sportovní úspěchy a výkony. A také jak vyjádřit uznání a podporu sportovcům. Medaile symbolizují sportovního ducha, fair play a sounáležitost. Sportovní medaile jsou také cennou památkou na sportovní zážitky a úspěchy.

Sportovné medaile se obvykle udělují ve třech barvách – zlatá, stříbrná a bronzová. Zlatá medaile symbolizuje první místo, stříbrná medaile druhé místo a bronzová medaile třetí místo v soutěži nebo závodě.

Sportovní medaile se vyrábějí z různých materiálů, nejčastěji kovu. Mohou se vyrábět i z plastu nebo ze dřevo. Kovové medaile jsou nejtrvanlivější. Medaile mohou mít různé velikosti, tvary a motivy. Některé medaile mohou mít na lícní straně vyobrazený sport nebo soutěž, na které byly uděleny. Na rubové straně mohou mít místo pro potisk jména, data nebo dalších informací o oceněném.

Medaile se obvykle nosí na stuze kolem krku. Ty mohou být jednobarevné nebo i vícebarevné. Některé stuhy mohou být potištěny názvem soutěže nebo organizace, která medaili udělila. Na medaili se připínají pomocí kroužku a karabiny.

Kde lze zakoupit medaile? 

Medaile se dají koupit v prodejnách se sportovním vybavením nebo na internetu. Cena medailí závisí na materiálu, velikosti, designu a množství. Medaile si můžete také nechat vyrobit na míru, a to přesně podle vašich představ a potřeb.