Zlaté, stříbrné a sportovní medaile – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1SPORTOVNÍ POHÁRY s.r.o.

Turgeněvova 1245/28, Brno-Černovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem sportovních pohárů, trofejí, medailí, sošek, diplomů a ocenění všeho druhu. Mezi naše služby patří také výroba štítků na poháry s libovolným textem na počkání. Nabízíme také upomínkové a dárkové předměty.

2Česká mincovna, a.s.1 pobočka

Výroba pamětních mincí a medailí. Dodáváme investiční zlato.

3Zastavárna Tress

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hlavní třída 162/34, Havířov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zastavárna vykupuje zlaté šperky, zlomkové, zubní zlato a poskytuje finanční půjčky oproti zástavě zlatých, stříbrných šperků, mincí, medailí, investičních slitků, mobilních telefonů, nabíječek k mobilním telefonům, digitálních fotoaparátů.

4Moravec Miroslav- Zlatnictví

Na Rybníčku 30, Opava, Předměstí
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme zlatnictví. Nabízíme snubní i zásnubní prsteny. Zabýváme se originální výrobou snubních prstenů a zlatých šperků na zakázku z doneseného Opravujeme zlaté předměty a také vykupujeme zlato.

5Andrlová Kateřina - AK sportovní trofeje

4.8
★★★★★
★★★★★
(26)
Výstavní 3092/49, Moravská Ostrava
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Firma se zaměřuje na výrobu sportovních věnců, medailí, pohárů, papírových diplomů, dřevěných plaket, reklamních, dárkových a upomínkových předmětů - hrnky, přívěsky, klíčenky.

6Numismatika Zlín s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Bartošova 45 , Zlín Bezdlužná

Nabízíme sortiment mincí, zlatých mincí, medailí a sběratelských potřeb pro numismatiky, výkup zlata a stříbra, výkup mincí, medailí, bankovek a ostatního sběratelského materiálu.

7Kejla Vladimír- Numismatika Ostrava

4.6
★★★★★
★★★★★
(54)
U Tiskárny 578/1 , Ostrava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Vykupujeme a prodáváme zlaté a stříbrné mince, medaile, bankovky, vyznamenání, pohlednice, zlaté a stříbrné slitky a cihly, obrazy, šperky z briliantů. Prodáváme sběratelské potřeby pro numismatiky.

8Florbal.com s.r.o.1 pobočka

Hlinky 972/34, Brno-Staré Brno
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Florbal.com, se sídlem Hlinky 972/34, 603 00, Brno-Staré Brno, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 87433, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem…

9DesignGia s.r.o. - klenotyasperky.cz4 pobočky

Zabýváme se internetovým prodejem klenotů a šperků.

10Wallek Martin1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Osvoboditelů 5301, Zlín Bezdlužná

Zlaté, stříbrné, oběžné i pamětní mince, medaile, bankovky a sběratelské potřeby pro numismatiky a filatelisty. Prodáváme a vykupujeme investiční zlato a stříbro. Mince vhodné jako cenný dárek. Prodáváme úložné systémy Leuchtturm pro sběratele. On-line prodej a kamenná prodejna.


Firmy v dalších lokalitách


Zlaté, stříbrné a sportovní medaile v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zlaté, stříbrné a sportovní medaile najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.