Společenské, logické, stolní a deskové hry – Morava

Hledáte vhodný dárek pro své děti? A co třeba společenské hry? Kromě zábavy přinášejí také možnost učit se novým dovednostem, rozvíjet kognitivní schopnosti a podporovat sociální interakci a spolupráci. Přehled prodejců her v lokalitě Morava.

1–10 firem z 106 nalezených Filtry

2KNOCK - OUT s.r.o.

Recyklujeme pryž a vyrábíme z něj další užitečné produkty jako jsou dětská hřiště, ruské kuželky, izolační materiály nebo hřiště a figurky pro venkovní společenské hry. Všechny naše výrobky mají označení Český výrobek, podporují sportovní a společenské aktivity dětí i dospělých. Jsou hojně…

3Chamber s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Svitavská 872/23, Blansko
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Chamber s.r.o. - Internetový prodej vybavení nejen pro školy a školská zařízení. Nabízíme školní nábytek, školní pomůcky, školní tiskoviny, učebnice, široký sortiment diplomů, výtvarné potřeby, hračky, hry, tiskárny a mnoho dalších školních, výtvarných a sportovních potřeb. Vyrábíme také razítka a…

4SUPCO, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Brněnská 128, Pohořelice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Jsme velkoobchod s hračkami. Náš sortiment obsahuje spoustu hraček z celého světa. Nabízíme hračky pro kluky, děvčata i nejmenší, společenské hry, puzzle a stavebnice. Náš velkoobchod zastupuje výrobce českých hraček Bonaparte, Dino Toys, Efko Karton, Lena, Směr, Profibaby, Kazeto, Lori, Vista.…

5MAYA CZECH s.r.o. - Easytoys.cz

4.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Masarykova 118, Modřice Bezdlužná

Provozujeme e-shop s hračkami a dětským zbožím.

6Karlikovyhračky.cz

Lovčičky 218, Lovčičky
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Specializujeme se na internetový prodej hraček a her. Nabízíme autíčka, tanky, autobusy, vrtulníky, tramvaje, lego, dřevěné hračky a skládačky. V sortimentu naleznete plyšáky, monopoly, stolní a společenské hry.

7Divadlo Radost, příspěvková organizace

4.6
★★★★★
★★★★★
(626)
Bratislavská 216/32, Brno-Zábrdovice
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Provozujeme divadlo pro širokou veřejnost s užším zaměřením na děti a mládež. V našem repertoáru naleznete zpracování klasických pohádek a her světové i české scény i vlastní dramatickou tvorbu. V roce 1999 prošlo naše divadlo rozsáhlou rekonstrukcí, která nás přiblížila mezi moderní divadla…

8HEDA export-import, spol. s r.o.

Purkyňova 71/99, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Firma HEDA export-import, spol. s r.o. zahájila činnost v květnu 1995. Náplň činnosti se postupně rozvinula do převážně velkoobchodní činnosti v oboru dřevěné hračky. Spolupracujeme velmi úzce s některými českými výrobci, nabízíme a prodáváme jejich zboží podle jejich obchodních podmínek. V našem…

9Business Kids, spol. s r.o.

Vzdělávání dětí pro oblasti podnikatelských dovedností. Můžete do toho zapojit i Vaši školu. Přidejte se k nám. Více informací se dozvíte na naší webové stránce nebo nám napište, rádi odpovíme.

10Kolářová Lenka - ZAŽEŇ NUDU2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(63)
Zeyerova 878, Olomouc
Otevřeno do 18:00

Zažeň nudu - e-shop a prodejna v Olomouci pro kreativní tvorbu a volný čas. Široký sortiment společenských her, hlavolamů, výtvarných hraček a potřeb pro kreativitu.


Společenské, logické, stolní a deskové hry – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Společenské, logické, stolní a deskové hry v lokalitě Morava – detailní popis

Hry jsou univerzálním prostředkem zábavy a zároveň účinným nástrojem pro rozvoj dovedností a schopností. Společenské, logické, stolní a deskové hry podporují logické myšlení, strategické plánování, sociální interakci a spolupráci. Hraní her může také přispět k posílení rodinných vazeb a přátelství, protože se lidé sdružují a tráví čas společně.

Společenské hry 

Jsou hrami, které se hrají ve skupině lidí. Tyto hry podporují sociální interakci, komunikaci a spolupráci mezi hráči. Často vyžadují strategické myšlení a taktiku, zároveň jsou ale zábavné a přístupné pro různé věkové skupiny. 

Logické hry

Zaměřují se na rozvoj logického myšlení, problémového řešení a kreativity. Tyto hry často kladou hráčům výzvy, které vyžadují abstraktní myšlení a plánování. Jednou z nejznámějších logických her jsou šachy, které jsou oblíbené po celém světě a vyžadují strategické rozhodování a predikci. 

Stolní hry

Jsou hry, které se hrají na speciálních hracích deskách. Tyto hry často kombinují různé prvky, jako jsou karty, kostky, figurky a herní plány. Mezi oblíbené stolní hry patří např. Monopoly, které simulují obchodování s nemovitostmi.

Deskové hry

Jsou obecně hrami, které se hrají na deskách nebo površích, ačkoliv termín se často používá jako synonymum pro stolní hry. Jednou z nejznámějších deskových her je hra Scrabble, ve které hráči skládají slova z písmenek a snaží se získat co nejvyšší skóre.