Snubní, zásnubní prsteny – Morava

Zásnubní a snubní prsteny jsou krásné šperky a symboly vašeho vztahu. Zásnubní prsten je důkazem vašeho slibu a záměru oženit se nebo vdát. Snubní prsten je důkazem vašeho manželství a věrnosti. Prodejci snubních a zásnubních prstenů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 91 nalezených Filtry

1SVATEBNÍ SALON SEN s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(46)
Komenského 27/6 , Zábřeh
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná Ověřená

Svatební salon Sen vznikl v roce 2010. Zabývá se půjčováním a prodejem šatů a doplňků. Vybírat si můžete ze sortimentu šatů svatebních, společenských, šatů do tanečních a společenských toalet v různých velikostech. Nabízíme také šaty pro družičky a chlapecké obleky. Vybírat můžete z velkého…

2LUXUSNÍ ŠPERKY - PAVLÍK JEWELLERY

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Údolní 387/6, Brno
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Věnujeme se ruční výrobě šperků z platiny, zlata a stříbra s přírodními kameny (brillianty, safíry, rubíny, smaragdy, korály) a pěstěnými perlami Akoya, Tahiti černé, perly Jižních moří. Vyrábíme zásnubní a snubní prsteny. Specializujeme se na zakázkovou výrobu. Nabízíme také investiční…

3Horák Jaromír - šperky

Nádražní 563/124, Šlapanice
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná Ověřená

Naše zlatnictví nabízí zakázkovou výrobu, opravy šperků zlatých a stříbrných, vykupujeme zlato. Snubní prsteny. Prodej šperků. Mimo otvírací dobu po telefonické dohodě.

4Štěpánek Pavel - šperky

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Sibiřská 903/7, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Pavel Štěpánek působí na českém trhu od podzimu roku 1991. Zaměřuji se na tradiční ruční výrobu šperků ze zlata a stříbra, a proto mohu vyhovět širokému spektru zákazníků od drobných prací po velké zakázky a přizpůsobit se jejich jednotlivým požadavkům. Spokojenost a věrnost stálých zákazníků…

5Turoň René - Red and Cube

4.2
★★★★★
★★★★★
(26)
Netroufalky 770/16, Brno Bezdlužná

Prodáváme šperky.

6Zlatá růže CZ, s.r.o. - ROTAX – hodinky a snubní prsteny

3.6
★★★★★
★★★★★
(13)
Jánská 448/10, Brno Bezdlužná

Prodáváme hodinky a snubní prsteny.

7Kouřil Ladislav- SNUBNÍ PRSTENY

4.9
★★★★★
★★★★★
(81)
Skopalíkova 3575/13, Brno Bezdlužná

Zabýváme se ruční výrobou zlatých snubních prstenů. Specializujeme se na zakázkovou výrobu a individuální přístup.

8VENDOME s.r.o. - Zlatnictví Bisaku

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Jánská 449/12, Brno

Zakázková výroba snubních prstenů. Také prodáváme hodinky.

9Balcar Lukáš

3.5
★★★★★
★★★★★
(37)
Minská 114/72, Brno
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zatnictví Balcar se specializuje na zakázkovou výrobu šperků, a to zejména snubních a zásnubních prstenů. Dále opravy šperků, prodej luxusních značkových hodinek, oceňování diamantů a šperků.

10Vodová Barbora - Šperk, Zlatnictví

4.3
★★★★★
★★★★★
(29)
Tuřanka 1235/2a, Brno - Slatina
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Prodej šperků za zlata, stříbra, oceli a drahých kamenů. Zajištění oprav šperků, šperkovnic, hodin a hodinek.


Snubní, zásnubní prsteny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Snubní, zásnubní prsteny v lokalitě Morava – detailní popis

Zásnubní a snubní prsteny jsou symbolem lásky, věrnosti a závazku mezi dvěma lidmi. Jsou to prsteny, které budete nosit celý život, a proto je důležité vybrat ty správné. Jaký je rozdíl mezi zásnubním a snubním prstenem? Na jaké ruce se nosí? A jak vybrat ten nejlepší pro vás a vašeho partnera?

Rozdíl mezi zásnubním a snubním prstenem

Zásnubní prsten slouží k zásnubám. Muž zásnubní prsten předává ženě v momentě, kdy ji žádá o ruku. Zásnubní prsten bývá ozdobený diamantem nebo jiným drahokamem, který symbolizuje čistotu a trvalost lásky. 

Snubní prsteny jsou ty prsteny, které si snoubenci vyměňují během svatebního obřadu. Tyto prsteny bývají jednodušší a méně nápadnější než zásnubní prsteny. I snubní prsteny mohou být zdobené kameny nebo rytinami. Na snubním prstenu bývá vyryto jméno partnera a datum svatby.

Kde se nosí zásnubní a snubní prsten?

Zásnubní i snubní prsten se nosí na levé ruce na prsteníčku. Tento prst byl v minulosti spojován s žílou lásky (vena amoris), která vedla od prsteníčku levé ruky přímo k srdci. Není to však pevné pravidlo a někteří lidé si mohou vybrat jinou ruku nebo jiný prst podle svých preferencí nebo kulturních zvyklostí.

Jak vybrat zásnubní a snubní prsten?

Výběr zásnubního a snubního prstenu je velmi důležitou a osobní záležitostí, která závisí na vkusu, stylu a rozpočtu každého páru. 

  • Zvolte materiál, který se vám líbí a je odolný proti poškrábání a opotřebení. Nejčastěji partneři volí zlato (bílé, žluté nebo růžové), stříbro, platinu nebo titan.
  • Zvolte tvar a velikost prstenu podle velikosti vašeho prstu. Prsten by měl dobře sedět na vašem prstu. Neměl by být příliš těsný ani volný. Prostě by vám měl být pohodlný na nošení.
  • Zvolte design, který vyjadřuje vaši osobnost a styl. Vybírat můžete z široké škály klasických i moderních vzorů, s kameny nebo bez nich, s rytinami nebo bez nich. Pokud se vám žádný prsten nebude líbit, nebo máte vlastní představu, můžete si nechat prsten vyrobit na míru.