Puškohledy, optické zaměřovače – Morava

Puškohledy jsou nezbytným doplňkem pro každého, kdo chce zlepšit svou střeleckou dovednost a zážitek. S puškohledy můžete vidět cíl lépe, zaměřit na něj rychleji a střílet přesněji. Přehled prodejců puškohledů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

1FOTOPARTNER s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Cejl 40/107, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme kamenný obchod a e-shop s dalekohledy a puškohledy značek FOMEI a NIKON. Dále nabízíme filtry, brašny, pouzdra a batohy pro fotoaparáty. Prodáváme kompletní vybavení fotografických ateliérů: studiové blesky, bateriové generátory, trvalá světla a další, také dodáváme inkjet materiály.

2Wirgl Karel

Jezuitská 178/6, Znojmo
Dnes už má zavřeno

Zabýváme se prodejem mysliveckých potřeb. Dále nabízíme vzduchové a rychlopalné pistole, sportovní pušky a malorážky, náboje do zbraní, broky a diabolky.

3AVIKO, spol. s r.o.

Provozujeme maloobchodní prodejnu zbraní a střeliva s nejdelší tradicí. Sortiment zbraní, střeliva a příslušenství stále rozšiřujeme i o zábavné zbraně typu air soft a další. Co nemáme ..zajistíme. Srdečně Vás zveme do tradiční prodejny zbraní a střeliva v centru Brna na ul. Rašínova 10.

4Řezník Tomáš

4.9
★★★★★
★★★★★
(91)
Hodonínská 1541, Vracov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej zbraní, střeliva a loveckých a mysliveckých oděvů a potřeb pro myslivce, příjem zbraní, optiky a příslušenství do komisního prodeje. Prodej na splátky.

5KH KONVERT s. r. o.1 pobočka

U nás zakoupíte zboží nejen pro myslivost. Máme široký sortiment, který můžete nakoupit online. Pro podrobnější infomace nás prosím neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši webovou stránku.

6EWAX spol. s r.o.

Prodejna zbraní, nabízíme lovecké potřeby, nože, oděvy. Zábavná pyrotechnika. Potřeby pro sebeobranu. vzduchové a rychlopalné pistole, malorážky a sportovní pušky, broky a diabolky, náboje do zbraní, stolní nádobí, pivní a vinné sklenice, restaurační a obalové sklo, kosmetické flakony, kompaktní…

7Jelínek Miloš

4.8
★★★★★
★★★★★
(54)
Drahany 104, Drahany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Na střelnici je možnost střílet z pistolí, revolverů a pušek, veškerých perkusních a křesadlových zbraní, malorážek krátkých i dlouhých, brokovnicí na pevné i padací terče. Velkorážných pušek bez omezení ráže. Dále možnost střelby z velkorážné pušky ráže 12,7 na 100m nebo 150m. Broková střelba -…

8Pospíchal Martin - chovatelství1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pod Lesem 460, Hanušovice Bezdlužná

Vývoj, výroba, opravy, úpravy, přeprava, nákup, prodej, půjčování, uschování, ničení a znehodnocování zbraní podléhajících registraci podle zákona. Chov Hladkosrstých foxterierů.

9ADDA LOVECKÉ POTŘEBY

Slovenská 510/10, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej zbraní, střeliva, dalekohledů, puškohledů, termovize a optických přístrojů pro myslivost či sport. Prodej oděvů, obuvi, nožů, veškeré vybavení pro myslivost a lovy. Zprostředkování zahraničních lovů. Servis zbraní. Export / Import.

10Novotný Vladimír - SVN Bruntál

Partyzánská 27/8, Bruntál
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

SVN Security - Společnost zaměřená na alarmy, pulty centrální kontroly a prodej střeliva, zbraní a ohňostrojů.


Firmy v dalších lokalitách


Puškohledy, optické zaměřovače v lokalitě Morava – detailní popis

Puškohled je optický zaměřovač, který přiblíží váš cíl a promítne na něj kříž pro lepší zaměření. S puškohledem dosáhnete přesnější střelby, ideálně na větší vzdálenosti. Puškohledy vám také pomohou přizpůsobit se různým podmínkám a situacím, jako jsou světlo, vzdálenost, terén nebo pohyb. Puškohledy jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým typům zbraní a střelců. Ať už máte vzduchovku, malorážku, kulovnici nebo kuši, najdete si puškohled, který vám bude sedět.

Puškohledy se používají pro lovecké účely, sportovní střelbu nebo taktické využití na odstřelovačských puškách. Montují se na zbraň pomocí speciálních montáží, které musí odpovídat typu zbraně a puškohledu. 

Typy puškohledů

Puškohledy se dělí podle zvětšení, průměru objektivu, typu kříže, montáže a dalších parametrů.

Podle zvětšení se puškohledy dělí na puškohledy s pevným zvětšením a s variabilním zvětšením. Puškohledy s pevným zvětšením mají neměnný poměr zvětšení, který je nastaven výrobcem. Puškohledy s variabilním zvětšením umožňují měnit rozsah zvětšení podle potřeby střelce.

Podle typu zbraně se puškohledy dělí na puškohledy na vzduchovku, na malorážku, na kulovnici a na kuši. Každý typ zbraně má své specifické požadavky na puškohled, např. na odolnost proti zpětnému rázu, na rozsah zvětšení nebo na typ montáže.