Ochranné sítě (proti ptactvu, ochrana památek, průmyslové, sportovní) – Morava

Chcete ochránit svůj majetek, úrodu nebo bezpečnost osob? Pak potřebujete ochranné sítě. Pomohou vám chránit vaše plody před ptáky, vaše děti před pádem z prolézačky nebo vaše náklady před rozsypáním. Přehled prodejců ochranných sítí v lokalitě Morava.

1–10 firem z 50 nalezených Filtry

1HRADSKÝ - SUNK s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(40)
Komenského 239, Bojkovice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem vybavení pro chov domácích zvířat, jako jsou slepice, králíci a holubi. Nabízíme vám nášlapná krmítka, napáječky pro drůbež a králíky, krmivo pro drůbež a králíky, krmivo pro holuby a mnoho dalších chovatelských potřeb.

2MD ORSUS services s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hraničné Petrovice…, Hraničné Petrovice Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám komplexní služby v oblasti výškových prací. Provádíme školení práce ve výškách, poskytujeme odborné poradenství pro výškové práce, zajišťujeme prodej a revize OOP proti pádu. Sami provádíme práce ve výškách – rizikové kácení, mytí oken, čištění okapů a další práce.

3Tydlačka Vlastimil - SítěCZ

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Dělnická 157, Vrbno pod Pradědem
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Firma se zabývá výrobou a prodejem sítí. Zejména průmyslových, rybářských, ochranných a technických. Dále vyrábíme sítě na sjezdové tratě, oplocujeme sportovní areály a pronajímáme lešení. Specializujeme se také na výrobu sítí proti holubům a sítí na šneky.

4SPOSMASTAV s.r.o.

K. H. Máchy 1064/24, Jeseník Bezdlužná Ověřená

Jsme Moravská firma, zabývající se kompletním servisem v oblasti oken a dveří, od prvotního zaměření až po konečnou montáž. Dále zajišťujeme úklid komerčních prostor, panelových domů i domácností, ochranu objektů, vozidel i osob. Nabízíme kamerový systém, fyzickou ostrahu budov, skladů, areálů a…

5Národní památkový ústav132 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí Svobody 72/8, Brno-město Bezdlužná

Sestavujeme, vyhlašujeme a provádíme programy komplexní péče o kulturní památky a vytváříme pro ni všestranné podmínky.

6Kv. Řezáč, s.r.o.

U Svratky 780, Tišnov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Provozujeme výrobu a prodej kvalitních sítí a sportovní sítě pro fotbal a beach a volejbal i tenis a hokej a florbal a badminton a sítě na lyžování, golf, baseball, softball, atletiku a gymnastiku. A dále děláme ochranné sítě i s nehořlavou úpravou a bezpečnostní a záchytné sítě a dále nabízíme…

7ITEVO, spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Richtrova 386/3, Brno Bezdlužná

Společnost ITEVO je firma se sídlem v Brně. Za dobu svojí působnosti od roku 1993 si zajistila nejen svoje postavení na trhu , ale i mnoho spokojených zákazníků. Cílem naší společnosti je, zajistit komplexní služby v oborech vodoinstalaterství , plynoinstalací , topenářství a to v maximální možné…

8Habijanič Jan

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Úvoz 52, Brno Bezdlužná

Nabídka vyklízecích i stěhovacích prací, úklidu a čištění. Montáže hrotů, sítí a zábran proti ptactvu.

9NetSERV, s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(17)
Pavlovská 531/46, Mikulov
Otevřeno do 17:00

Společnost NetSERV, s.r.o. se profiluje na trhu informačních technologií již řadu let s cílem poskytnout zákazníkům komplexní služby a maximálně vyhovět jejich požadavkům a potřebám. Pracovní tým společnosti tvoří zejména specialisti v oblasti IT, WAN, a LAN technologií, kteří mají v některých…

10JM Demicarr, s.r.o.2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Bučovická 180, Slavkov u Brna Bezdlužná

Jsme specialisté na prodej a realizace sportovních a víceúčelových hřišť po celé České republice. Dodáváme jak různé druhy povrchů, tak i konstrukce na hřiště, ochranné sítě či oplocení. O námi dodaná hřiště se i staráme, máme speciální techniku na údržbu povrchu, díky které prodloužíme…


Ochranné sítě (proti ptactvu, ochrana památek,… – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Ochranné sítě (proti ptactvu, ochrana památek, průmyslové, sportovní) v lokalitě Morava – detailní popis

Ochranné sítě slouží k zajištění bezpečnosti nebo oplocení různých prostor. Mohou být použity např. pro sportovní areály, zahrady, svahy, dětská hřiště nebo stavby. Ochranné sítě mají vysokou odolnost a kvalitu. Jsou opatřeny zesílenými lemy a otvory pro uchycení. Ochranné sítě se dají objednat i na míru podle požadovaného rozměru, tvaru nebo barvy.

Druhy ochranných sítí

Ochranné sítě proti ptactvu – slouží k ochraně rostlin, keřů, stromů nebo jezírek před škodami způsobenými ptáky. Vyrábí se z lehkého a pevného materiálu, jako je polyethylen nebo nerezová ocel. Mají různé velikosti ok podle druhu ptáků, kterým chtějí zabránit.

Ochranné sítě na lešení – slouží k zamezení pádu předmětů nebo osob z lešení. Vyrábějí se z HD-PE tkaniny se zesílenými lemy a otvory pro uchycení.

Ochranné sítě na bazén – chrání bazén před nečistotami nebo nechtěným vniknutím do vody. Vyrábějí se z polypropylenu nebo polyethylenu a mají různé velikosti ok.

Ochranné sítě na sportovní areály – slouží k oplocení sportovních hřišť, stadionů nebo golfových hřišť. Vyrábí se z pevných a nenasákavých materiálů, jako je polypropylen, polyester nebo nehořlavá varianta Antipyrex.

Ochranné sítě na dětská hřiště – zajišťují bezpečnost dětí při hře a zábavě. Vyrábí se z barevných materiálů, jako je polypropylen, polyester nebo nylon.

Ochranné sítě na stavby – chrání pracovníky na výškových stavbách, brání pádu balvanů na skalách nebo zajišťují náklad ve vagonech a kontejnerech.