Obchodní činnost – Morava

Obchodní činnost je klíčovým prvkem moderního světa podnikání. Bez ní by neexistovaly ekonomické vztahy mezi firmami, a tím pádem by se naše společnost nemohla rozvíjet. Přehled firem zabývajících se obchodní činností v lokalitě Morava.

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

1AVM METAL s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Křižíkova 2989/68a, Brno Bezdlužná Ověřená

Společnost AVM Metal vznikla 1. 1. 2005 jako nástupnická organizace obchodního podniku fyzické osoby Vladimír Makeľ. Vladimír Makeľ podniká na našem trhu plechů od roku 1993. Nabyté zkušenosti se promítají do kvality všech služeb spojených s hlavní obchodní činností společnosti, kterou je dodávka…

2TURPRESS spol. s.r.o.2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Prokopa Velikého…, Ostrava-Vítkovice Bezdlužná Ověřená

Máte rádi luštění křížovek? V TURPRESS spol. s.r.o. se zabýváme vydavatelskou činností. Vydáváme tituly s oblíbenou luštitelskou tématikou. Vydáváme křížovky, osmisměrky, sudoku a dětské luštění. Provozujeme online křížovkářský slovník.

3Maver s.r.o

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Březnice 356, Březnice Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme obchodní a poradenskou činnost v oblasti povrchových úprav, ručního nářadí, brusiva a ochranných pracovních pomůcek. Nabízíme také prodej lepidel, tmelů a stavební chemie.

4WELDTECH v.o.s.- Svářecí technika

Vranovská 21, Brno-Zábrdovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma byla založena v roce 1995 dvěma svářecími technology do té doby působícími ve firmě KRÁLOVOPOLSKÁ a.s. Brno. Hlavní náplní měla být obchodní činnost, ale i technicko poradenské služby vyplývající z předešlého působení obou jejich zakladatelů. Obchodní činnost byla založena především na…

5ALEX kovový a školní nábytek, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Výstaviště 405/1, Brno-Pisárky
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Vlastní výrobní a obchodní činnost je zaměřena především na oblast nábytku školního, pro mateřské školy, kancelářského, restauračního, zahradního, klasického i moderního sedacího nábytku a v širokém sortimentu nechybí ani nabídka jídelních sestav pro domácnosti.

6Autobaterie Jelínek1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Stará pošta 829, Rajhrad
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Hlavní činností naší firmy je maloobchodní a velkoobchodní prodej startovacích baterií a kompletní služby v oblasti startovacích baterií od poradenství až po zpětný odběr použitých olověných baterií. Naše firma má obchodní zastoupení značek Varta, Perion a Optima. Baterie Perion a většina baterií…

7Červík Lubomír- LUKA

Přadlácká 4/5 , Brno
Otevřeno od 8:00

Nabízíme drogistické zboží a úklidové textilie. Naše firma vznikla v roce 1991 a od počátku se zaměřujeme na obchodní činnost v oblasti celosortimentní drogerie.Preferujeme zboží renomovaných značek z ČR, ale některé výrobky také dovážíme.Vyrábíme úklidové mycí hadry, prachovky, žínky, případně…

8OVINEX a.s.1 pobočka

Firma Ovinex byla založena v roce 2006 jako přímý pokračovatel činnosti firmy ing. Petr Odehnal - ODINEX v oblasti obchodu s ovocem na průmyslové zpracování, produktů z něj a vínem. Firma ODINEX má v neměnném personálním složení zkušenosti v oboru již od samého začátku možnosti soukromého podnikání…

9TONERCENTRUM, s.r.o.

Křižíkova 2697/70b, Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Společnost TONERCENTRUM, s.r.o vznikla v roce 2002 jako nástupnická společnost firmy REPROS s.r.o., která zahájila svou činnost již v roce 1991. Společnost TONERCENTRUM, s.r.o. je ryze českou obchodní společností. Během působení na našem trhu se stala společnost TONERCENTRUM, s.r.o. jednou z…

10KORTEX 90 a.s.

Uzavřené prodejní stánky a sestavy - jejich výroba a prodej.Obchodní činnost, stavební dozor, pronájem a prodej stánků, autodoprava - chladírenské vozy.


Firmy v dalších lokalitách


Obchodní činnost v lokalitě Morava – detailní popis

Obchodní činnost je komplexní proces, který vyžaduje pečlivé plánování, inovaci a strategický přístup. Úspěšní podnikatelé jsou schopni identifikovat tržní příležitosti, budovat silné vztahy se zákazníky, správně řídit své finance a adaptovat se na měnící se podmínky. 

Základní aspekty obchodní činnosti a klíčové faktory úspěchu v podnikání

Identifikace tržní příležitosti

Úspěšná obchodní činnost začíná identifikací tržní příležitosti. Podnikatelé musí být schopni rozpoznat potřeby a touhy svých zákazníků a vyvinout produkty a služby, které jim budou vyhovovat. To zahrnuje analýzu trhu, konkurence a trendů, a také poslouchání zpětné vazby od zákazníků.

Marketingová strategie

Důležitou součástí obchodní činnosti je správná marketingová strategie. Podnikatelé musí efektivně propagovat své produkty a služby, aby přitáhli zákazníky a vytvořili povědomí o své značce. To může zahrnovat online marketing, reklamy, PR činnosti a další formy komunikace se zákazníky.

Síťování a vztahy se zákazníky

Silné vztahy se zákazníky jsou zásadní pro dlouhodobý úspěch v obchodní činnosti. Podnikatelé by měli budovat sítě kontaktů a vytvářet dlouhodobé vztahy s klienty. Poskytování vynikajícího zákaznického servisu a aktivní poslech zpětné vazby jsou klíčové pro udržení spokojených zákazníků a získání nových.

Finanční správa

Efektivní finanční správa je nezbytná pro úspěšnou obchodní činnost. Podnikatelé musí mít jasnou představu o svých nákladech, příjmech a ziskovosti. Dobrá účetní a finanční strategie pomáhá zajistit stabilitu a udržitelnost podnikání.

Inovace a adaptabilita

Obchodní prostředí se neustále mění, a proto je důležité, aby podnikatelé byli inovativní a schopni se rychle přizpůsobit novým trendům a technologiím. Inovace mohou zahrnovat vývoj nových produktů, zlepšování procesů a hledání nových příležitostí na trhu.

Správa dodavatelského řetězce

Efektivní správa dodavatelského řetězce je důležitá pro zajištění dodávek a kvality produktů a služeb. Podnikatelé musí spolupracovat s dodavateli, vybírat spolehlivé partnery a zajistit řádné plánování a řízení skladových zásob.