Knihkupectví a knihy – Morava

1–10 firem z 288 nalezených Filtry

1Městská knihovna - Rýmařov

Julia Sedláka 18, Rýmařov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme zapůjčení časopisů, knih, novin, magnetofonových kazet a CD-ROMU. Půjčujeme jak literaturu pro děti, studenty, dospělé, tak i pro seniory. Naše knihovna dále pořádá výstavy a soutěže pro školy i pro širokou veřejnost. Návštěvníci knihovny mají k dispozici katalog knih a připojení k…

2Martyčák Karel, RNDr.1 pobočka

Zahradní 400/1, Troubsko Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem učebních pomůcek, mikroskopů pro školní laboratoře, mikroskopových kamer, digitálních mikroskopů i videomikroskopů. Zaměřujeme se na přírodní vědy, matematiku a zdravovědu. Pro mateřské školy nabízíme hračky a stavebnice včetně didaktických pomůcek. V případě dotazů…

3Knihkupectví - antikvariát Atlas Alfa

4.4
★★★★★
★★★★★
(11)
Nám. Př. Otakara 754, Litovel
Otevřeno do 17:00

Pevně věříme, že bohatá nabídka několika tisíc titulů v našem antikvariátu obsahuje Vámi hledaný titul. Dále nabízíme staré pohlednice a drobná umělecká díla. V případě, že vlastníte zajímavou knížku či pohlednici a nechcete ji dále vlastnit, budeme rádi, když nám ji nabídnete k prodeji.

4Lingea s.r.o.

Vackova 757/9, Brno Bezdlužná

Prodáváme elektronické a knižní slovníky. Tvoříme jazykové nástroje a aplikace. Poskytujeme překladatelské a tlumočnické služby.

6Psychologický ústav AV ČR, v.v.i.

Veveří 967/97, Brno Bezdlužná

Výzkum v oblasti psychologie osobnosti, zdraví a kognitivní psychologie.

7MEGABOOKS CZ, spol. s r.o. - Oxford Bookshop (pobočka Vyškov-Město)7 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(13)
Cukrovarská 498/13, Vyškov-Město

Nabízíme zahraniční jazykovou a odbornou literaturu - knihy v anglickém, německém, italském a ruském jazyce. Provozujeme velkoobchod a maloobchod.

8KNIHCENTRUM.CZ s.r.o. (centrála Modřice)9 poboček

Knihkupectví - internetové a kamenné. Knihy všech oborů a pro všechny věkové skupiny.

9Jirků Karel

4.9
★★★★★
★★★★★
(13)
Komořany 110, Komořany u Vyškova Bezdlužná

Máme nabídku učebnic a to pro základní a střední školy a gymnázia a odborná učiliště a dále také prodáváme učebnice a pracovní sešity pro výuku cizích jazyků a slovníky a k přípravě na maturitu a přijímací zkoušky i také máme pedagogickou literaturu a nástěnné mapy a glóbusy.

10KNIHKUPECTVÍ COMENIUS s.r.o.

Kovářská 4, Znojmo
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodej beletrie, dětské, cizojazyčné i technické literatury, knih o jazykovědě i esoterice, encyklopedií, map, kalendářů, CD-ROM titulů.


Knihkupectví a knihy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Knihkupectví a knihy v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Knihkupectví a knihy najdete 288 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 259 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 86 firem v regionu Morava.