Knihkupectví a knihy – Morava

1–10 firem z 295 nalezených Filtry

1ATELIER 999, s.r.o.1 pobočka

Firma Ateliér 999 s.r.o. vznikla v r. 1999. Zabývá se téměř výhradně přípravou, elektronickým zpracováním a zprostředkováním tisku jakéhokoli druhu tiskovin, od vizitek přes různé druhy reklamních prospektů, katalogů, kalendářů, plakátů … až po náročnou klasickou knižní produkci.

2Martyčák Karel, RNDr.1 pobočka

Zahradní 400/1, Troubsko Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem učebních pomůcek, mikroskopů pro školní laboratoře, mikroskopových kamer, digitálních mikroskopů i videomikroskopů. Zaměřujeme se na přírodní vědy, matematiku a zdravovědu. Pro mateřské školy nabízíme hračky a stavebnice včetně didaktických pomůcek. V případě dotazů…

3DONUM - knihkupectví a prodejna církevních potřeb

4.4
★★★★★
★★★★★
(24)
Petrov 268/9, Brno- střed
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Donum – katolické knihkupectví a prodejna církevních potřeb. Vážení zákazníci, milí hosté, budete-li mít cestu do města, udělejte si někdy čas a navštivte prodejnu Donum na Petrově. V našem knihkupectví naleznete kvalitní křesťanskou katolickou literaturu a hudbu, bible a knížky pro děti. Můžete…

4Městská knihovna - Rýmařov

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Julia Sedláka 18, Rýmařov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme zapůjčení časopisů, knih, novin, magnetofonových kazet a CD-ROMU. Naše knihovna dále pořádá výstavy a soutěže jak pro školy, tak pro širokou veřejnost. Návštěvníci knihovny mají k dispozici katalog knih a připojení k internetu.

5Lingea s.r.o.

Vackova 757/9, Brno Bezdlužná

Prodáváme elektronické a knižní slovníky. Tvoříme jazykové nástroje a aplikace. Poskytujeme překladatelské a tlumočnické služby.

7Psychologický ústav AV ČR, v.v.i.

Veveří 967/97, Brno Bezdlužná

Výzkum v oblasti psychologie osobnosti, zdraví a kognitivní psychologie.

8MEGABOOKS CZ, spol. s r.o. - Oxford Bookshop (pobočka Vyškov-Město)7 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Cukrovarská 498/13, Vyškov-Město

Nabízíme zahraniční jazykovou a odbornou literaturu - knihy v anglickém, německém, italském a ruském jazyce. Provozujeme velkoobchod a maloobchod.

9KNIHCENTRUM.CZ s.r.o. (centrála Modřice)9 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(52)
U dálnice 777, Modřice Bezdlužná

Knihkupectví - internetové a kamenné. Knihy všech oborů a pro všechny věkové skupiny.

10Jirků Karel

4.9
★★★★★
★★★★★
(13)
Komořany 110, Komořany u Vyškova Bezdlužná

Máme nabídku učebnic a to pro základní a střední školy a gymnázia a odborná učiliště a dále také prodáváme učebnice a pracovní sešity pro výuku cizích jazyků a slovníky a k přípravě na maturitu a přijímací zkoušky i také máme pedagogickou literaturu a nástěnné mapy a glóbusy.


Knihkupectví a knihy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Knihkupectví a knihy v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Knihkupectví a knihy najdete 295 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 266 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 89 firem v regionu Morava.