Knihkupectví a knihy – Morava

Milujete knihy a chcete si rozšířit svoji sbírku? Pak navštivte knihkupectví. Ať už hledáte romány, detektivky, sci-fi, fantasy, cestopisy, historii, naučnou literaturu nebo dětské knihy, vybírat můžete z tisíců titulů. Knihkupectví v lokalitě Morava.

1–10 firem z 290 nalezených Filtry

1Městská knihovna - Rýmařov

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Julia Sedláka 18, Rýmařov
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme zapůjčení časopisů, knih, novin, magnetofonových kazet a CD-ROMU. Půjčujeme jak literaturu pro děti, studenty, dospělé, tak i pro seniory. Naše knihovna dále pořádá výstavy a soutěže pro školy i pro širokou veřejnost. Návštěvníci knihovny mají k dispozici katalog knih a připojení k…

2TURPRESS spol. s.r.o.2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Prokopa Velikého…, Ostrava-Vítkovice Bezdlužná Ověřená

Máte rádi luštění křížovek? V TURPRESS spol. s.r.o. se zabýváme vydavatelskou činností. Vydáváme tituly s oblíbenou luštitelskou tématikou. Vydáváme křížovky, osmisměrky, sudoku a dětské luštění. Provozujeme online křížovkářský slovník.

3Knihkupectví - antikvariát Atlas Alfa

4.4
★★★★★
★★★★★
(11)
Nám. Př. Otakara 754, Litovel
Otevřeno od 8:00

Pevně věříme, že bohatá nabídka několika tisíc titulů v našem antikvariátu obsahuje Vámi hledaný titul. Dále nabízíme staré pohlednice a drobná umělecká díla. V případě, že vlastníte zajímavou knížku či pohlednici a nechcete ji dále vlastnit, budeme rádi, když nám ji nabídnete k prodeji.

4Lingea s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Vackova 757/9, Brno Bezdlužná

Prodáváme elektronické a knižní slovníky. Tvoříme jazykové nástroje a aplikace. Poskytujeme překladatelské a tlumočnické služby.

6Psychologický ústav AV ČR, v.v.i.

Veveří 967/97, Brno Bezdlužná

Výzkum v oblasti psychologie osobnosti, zdraví a kognitivní psychologie.

7MEGABOOKS CZ, spol. s r.o. - Oxford Bookshop (pobočka Vyškov-Město)7 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(13)
Cukrovarská 498/13, Vyškov-Město

Nabízíme zahraniční jazykovou a odbornou literaturu - knihy v anglickém, německém, italském a ruském jazyce. Provozujeme velkoobchod a maloobchod.

8KNIHCENTRUM.CZ s.r.o. (centrála Modřice)9 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(86)
U dálnice 777, Modřice Bezdlužná

Knihkupectví - internetové a kamenné. Knihy všech oborů a pro všechny věkové skupiny.

9Jirků Karel

4.9
★★★★★
★★★★★
(13)
Komořany 110, Komořany u Vyškova Bezdlužná

Máme nabídku učebnic a to pro základní a střední školy a gymnázia a odborná učiliště a dále také prodáváme učebnice a pracovní sešity pro výuku cizích jazyků a slovníky a k přípravě na maturitu a přijímací zkoušky i také máme pedagogickou literaturu a nástěnné mapy a glóbusy.

10KNIHKUPECTVÍ COMENIUS s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(15)
Kovářská 4, Znojmo
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej beletrie, dětské, cizojazyčné i technické literatury, knih o jazykovědě i esoterice, encyklopedií, map, kalendářů, CD-ROM titulů.


Knihkupectví a knihy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Knihkupectví a knihy v lokalitě Morava – detailní popis

Knihkupectví nejsou pouze místem, kde se prodávají knihy a další tiskoviny. Jsou také místem setkávání a kulturního dění. Některá knihkupectví pořádají autorská čtení, besedy, workshopy a další akce. Součástí některých knihkupectví jsou také kavárny nebo čítárny, kde si můžete v klidu prohlédnout nebo přečíst vybranou knihu.

Výhody nákupu knih v online knihkupectví

  • Můžete nakupovat kdykoliv a odkudkoliv, stačí mít přístup k internetu.
  • Můžete vybírat z obrovského množství knih, které jsou k dispozici a které si můžete snadno vyhledat podle názvu, autora, žánru nebo hodnocení.
  • Můžete si přečíst recenze, názory nebo komentáře od ostatních čtenářů, kteří už knihu koupili a přečetli a získat tak lepší představu o její kvalitě nebo obsahu.
  • Můžete zakoupit knihu za internetové ceny, srovnávat nabídky různých prodejců nebo využít speciální akce, slevy nebo kupóny, které vám nabízí internetové knihkupectví.
  • Můžete si nechat knihu doručit až domů.

Výhody nákupu knih v kamenném knihkupectví

  • Můžete si prohlédnout a osahat knihy před koupí a zjistit, zda vám vyhovuje jejich obsah, formát, kvalita nebo design.
  • Můžete si v klidu přečíst ukázky z knih. 
  • Můžete si vybrat z širokého výběru knih různých žánrů, témat a autorů, které jsou uspořádány podle kategorií a snadno dostupné.
  • Můžete se poradit s odbornými prodavači, kteří vám doporučí knihy podle vašich zájmů, preferencí nebo potřeb.
  • Můžete si vychutnat atmosféru knihkupectví, která je plná knižních vůní, barev a zvuků a která vás vtáhne do světa literatury.