Kancelářská, obchodní technika – Morava

Chcete si ulehčit a zefektivnit práci s dokumenty ve vaší kanceláři? Ať už potřebujete tisknout, skartovat nebo laminovat, kvalitní kancelářská technika vám s tím pomůže. Přehled prodejců kancelářské a obchodní techniky v lokalitě Morava.

1–10 firem z 304 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Zabýváme se velkoobchodním prodejem kancelářských potřeb a školních potřeb. Nabízíme vám psací potřeby, sešity, kancelářský papír, tonery, cartridge, flipcharty a mnoho dalšího. U nás zakoupíte i obalový materiál, ochranné pomůcky a drogerii (ZZ ručníky, toaletní papír Jumbo...).

Poslat poptávku frankospol.cz 800 900 884

Zabýváme se dodávkami obalů, obalových materiálů a obalové techniky. V našem sortimentu naleznete fólie a obaly LDPE, obaly HDPE, kartony, lepicí pásky, obalové výplně a mnoho dalšího. Vyrábíme atypické obaly na míru. Dále dodáváme profesionální stříkací systémy a lakovací systémy. Ve…

Poslat poptávku stapak.cz 572 541 196

Zabýváme se návrhy, realizacemi a rekonstrukcemi interiérů. Váš byt vybavíme kvalitním designovým nábytkem. Nabízíme designové sedací soupravy, postele, kancelářský nábytek, osvětlení a mnoho dalšího. Zabýváme se i realizacemi kanceláří. Navštivte naše interiérové studio!

Poslat poptávku 1artinterier.com 577 221 938

Naším oborem je provoz copycentra. Dále nabízíme knihařské zpracování, termotisk (zlacení a výsek), laminování, razítka. Můžete zde nakoupit kancelářské zboží. Ofsetový tisk - ne.

Poslat poptávku tiskstraznice.cz 518 333 001

Nabídka bezdrátového připojení k internetu a volání po internetu VoIP. Zaměřujeme se na okres Blansko, Vyškov a Prostějov. Prodáváme, montujeme a servisujeme satelitní, výpočetní a kancelářskou techniku.

Poslat poptávku fponet.cz 725 315 315

Provozujeme výrobky a stroje pro vazbu a laminování dokumentů a dále skartovací a sešívací stroje i řezačky papíru a diktafony a také prodáváme papírenské zboží, ale i kancelářské potřeby.

Poslat poptávku pala.cz 547 228 224

Prodej, servis i opravy značek HP, Canon, Brother, Ricoh, Nashuatec, Toshiba, HSM, Jaws, Oki, Minolta kancelářské techniky , tiskárny, faxy, skartovací stroje, multifunkční a psací stroje. Dodáváme spotřební materiál, toner, inkoust, pásky, xero fax papír. Provádíme renovace tonerových kazet a…

Poslat poptávku pekro.cz 543 255 157

Máme velkoobchodní prodej potřeb pro domácnost a bytové doplňky. Výhradní zastoupení německé značky Koziol pro ČR a SR. Zabýváme se velkoobchodním i maloobchodním prodejem kuchyňských, koupelnových a kancelářských doplňků, dekorací, hodin či svítidel.

Poslat poptávku koziol.cz 542 221 647

Nabízíme klávesnice se spínací fólií pro psací stroje a pokladny. Tamponový tisk.

Poslat poptávku keystar.cz 545 230 264

Jsme fullservisová reklamní agentura. Nabízíme služby v oblasti grafiky, polepů aut, výroby tiskovin, digitálního a velkoplošného tisku, laminace, reklamních předmětů, kalendářů, prezentačních systémů, tvorby www stránek a multimediálních prezentací a 3D grafiky. Sezonní pronájem nafukovacích hradů.

Poslat poptávku reakcesro.cz 541 230 732

Kancelářská, obchodní technika v lokalitě Morava – detailní popis

Kancelářská technika zahrnuje širokou škálu zařízení a nástrojů, které usnadňují a urychlují práci v kanceláři. Kancelářská technika také zvyšuje produktivitu, kvalitu a bezpečnost práce s různými dokumenty a informacemi.

Mezi základní kancelářskou techniku patří:

  • Tiskárny – používají se k tisku nejen dokumentů, ale i fotografií, štítků nebo jiných materiálů. Mohou být inkoustové nebo laserové, barevné nebo černobílé, jednofunkční nebo multifunkční (s možností kopírování, skenování nebo faxování).
  • Skartovače – slouží k ničení dokumentů, které již nejsou potřeba nebo obsahují citlivé informace. Mohou být s pruhovým, křížovým nebo mikro řezem, s různou kapacitou skartace, objemem koše a pracovním chodem.
  • Laminátory – používají se k ochraně dokumentů před poškozením nebo znečištěním pomocí fólie. Prodávají se pro různé formáty dokumentů (A3, A4, A5 atd.), s různou šířkou štěrbiny, tloušťkou fólie a dobou ohřevu.
  • Vazače – slouží k spojování dokumentů do sešitů nebo brožur pomocí hřbetů. Mohou být plastové nebo kroužkové, s různou kapacitou vazby a děrování.
  • Řezačky – používají se k přesnému a rovnému řezu dokumentů podle potřeby. Mohou být ruční nebo elektrické, s různými typy čepelí, délkou řezu a silou řezu.
  • Děrovačky – používají se k vytváření děr v dokumentech pro jejich uspořádání do složek nebo pořadačů. Mohou být s různým počtem děr (2, 4 nebo více), s různou kapacitou děrování a nastavitelným rozestupem děr.
  • Sešívačky – slouží k sešívání dokumentů dohromady pomocí svorek nebo drátků. Mohou být ruční nebo elektrické, s různou kapacitou sešívání a hloubkou vstupu.
  • Monitory – zobrazují informace nejen z počítače, ale i jiných zařízení. Mohou být s různými velikostmi, rozlišeními, poměry stran, typy panelu, frekvencemi obnovování a dalšími parametry.
  • Telefony – používají se k telefonní komunikaci v kanceláři nebo s externími partnery. Mohou být pevné nebo bezdrátové, analogové nebo digitální, jednoduché nebo multifunkční (s možností konferenčního hovoru, hlasové schránky, přepojování atd.).

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.