Bižuterie – Morava

Hledáte originální a stylový šperk, který podtrhne vaši osobnost a krásu? Pak vsaďte na bižuterii. Je levnější a nabízí širší výběr barev, tvarů a stylů oproti šperkům z drahých kovů. Přehled prodejců bižuterie v lokalitě Morava.

1–10 firem z 599 nalezených Filtry

1SVATEBNÍ SALON SEN s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(46)
Komenského 27/6 , Zábřeh
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná Ověřená

Svatební salon Sen vznikl v roce 2010. Zabývá se půjčováním a prodejem šatů a doplňků. Vybírat si můžete ze sortimentu šatů svatebních, společenských, šatů do tanečních a společenských toalet v různých velikostech. Nabízíme také šaty pro družičky a chlapecké obleky. Vybírat můžete z velkého…

2BONO BIJOU,spol. s r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(11)
Šmahova 112, Brno Bezdlužná

Velkoobchod s bižuterií a vlasovými doplňky.

3Sedláková Hana - Půjčovna šatů

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Husova 443/2, Vyškov-Město

Svatební salon Vivien působí v oblasti nabídky svatebních služeb od června roku 2000. Prodej a půjčování svatebních i společenských šatů, obleků či doplňků.

4FINITA s.r.o. - projektování, vedení účetnictví a hobby e-shopy

4.4
★★★★★
★★★★★
(14)
Šrámkova 2, Brno-Lesná Bezdlužná

Vedeme účetnictví a daňovou evidenci. Nabízíme kontrolu, dotřídění a zařazení dokladů, kompletní zpracování peněžního deníku. Dále provádíme projektové a konstrukční práce a inženýrskou činnost v oborech úpravny bazénových vod a pro pitnou vodu, čistírny odpadních vod, technologické celky z oblasti…

5SVATEBNÍ SALON AJETO

3.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Masarykova 378, Strážnice
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

Náš svatební salon AJETO naleznete na Masarykově náměstí ve Strážnici. Naším oborem je půjčovna svatebních a společenských šatů – TOMMY MARRIGE, MS MODA – světové značky, možnost i objednat na míru. Dětské šaty a dětské oblečky, dětské kravaty a košile. Velká nabídka bižuterie a doplňků. Šaty na…

6COCO BONGO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kaštanová 1338, Rosice Bezdlužná

Nabízíme italské kabelky, šperky, bižuterii a doplňky.

7Blažková Hana - Korálky ZRZAVÁ KOČKA

Prodáváme korálky, bižuterní komponenty a pomůcky pro korálkování. Nabízíme hobby kurzy zaměřené na korálkování. Jsme kamenný obchod s korálky, bižuterními kovodíly, nástroji, pomůckami a materiálem pro výrobu šperků a bižuterie. Specializujeme se na české skleněné korálky a materiál a pomůcky pro…

8Korálky.cz s.r.o.5 poboček

3.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Veveří 460/13, Brno-Veveří Bezdlužná

Prodej a e-shop základního materiálu pro výrobu bižuterie, šperků a ozdob . Prodej knih, časopisů s tipy a návody, pro všechny milovníky ručních prací, kteří mají rádi originální design.

9Tesařová Bohumila- VINUTKA KORÁLKY

Jmenuji se Bohumila Tesařová a už v dětství jsem si vytvářela různé náhrdelníky např.z jeřabin. Asi v roce 2006 přijela moje teta na návštěvu ze Švýcarska kde bydlí. Dovezla si sebou pár tašek a jednu menší kde měla jen šperky,aby si mohla vzít ke každému oblečení jiný.Některé si sama vyráběla a…


Bižuterie – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Bižuterie v lokalitě Morava – detailní popis

Bižuterií může být šperk nebo i doplněk oděvu, který není vyroben z drahých kovů nebo kamenů. Bižuterie se vyrábí z různých materiálů, jako je kov, sklo, dřevo, kůže nebo plast. Je velmi oblíbená u mnoha lidí, protože je levnější a nabízí širší výběr barev, tvarů a stylů než klasické šperky ze zlatnictví. 

Jablonecká bižuterie

Je tradiční česká bižuterie, která se proslavila po celém světě svou kvalitou, krásou a rozmanitostí. Má dlouhou a bohatou historii, která sahá až do 17. století, kdy se na Jablonecku začaly brousit drahé kameny. 

Jak se starat o bižuterii?

Ať už vlastníte luxusní bižuterii nebo levnou bižuterii, je třeba ji chránit před mechanickým, chemickým a fyzikálním poškozením, aby si zachovala svůj vzhled a lesk.

5 tipů, jak se starat o bižuterii, aby vypadala jako nová

  1. Bižuterii si navlékejte jako poslední a sundávejte jako první. Zabráníte tím kontaktu s kosmetikou, parfémem, lakem na vlasy a jinými látkami, které by mohly bižuterii znečistit či poškodit.
  2. Bižuterii sundávejte před koupáním, sprchováním, mytím nádobí apod., aby nepřišla do kontaktu s vodou. Voda může způsobit korozi nebo změnu její barvy, zejména pokud obsahuje sůl nebo chlór.
  3. Bižuterii nikdy nevystavujte přímému slunečnímu záření, teplu ani vlhku. Tyto faktory mohou způsobit její vyblednutí, zmatnění nebo prasknutí. Bižuterii proto ukládejte do suchého a tmavého místa, např. do šperkovnice.
  4. Bižuterii čistěte pravidelně jemnou látkou nebo kartáčkem. K čištění můžete použít i speciální čisticí prostředky pro bižuterii, avšak dbejte na návod k použití. 
  5. Bižuterii si nechte opravit, pokud se poškodí nebo rozbije. Můžete se obrátit buď na odborníka, nebo si ji zkusit sami opravit s vhodnými nástroji a materiály.