Najdete u nás širokou škálu vlasových doplňků, hřebenů, etuí a dalších módních produktů pro každodenní použití i na různé slavnostní příležitosti. Mezi další produkty patří také čelenky, sponky, gumičky a ozdoby do vlasů, které kombinují eleganci, kvalitu a styl.
26 Facebook recenzí
24 Google recenzí
vlasové doplňky, hřebeny, kartáče na vlasy, sponky do vlasů, čelenky, gumičky do vlasů, vlasové ozdoby, slavnostní vlasové doplňky, etue na šperky, módní doplňky, ozdobné sponky, vlasové dekorace, luxusní čelenky, svatební vlasové doplňky, dámské módní doplňky, šperkovnice, elastické gumičky, ozdobné vlasové spony, dárkové etue, vlasové pomůcky, trendy vlasové doplňky, praktické hřebeny, ozdoby do vlasů, vlasové sety, vlásenky, francouzské spony, jehlice do vlasů, obojky na ohon
V našem sortimentu najdete elegantní i praktické kousky, jako jsou hřebeny, kartáče, čelenky, sponky a gumičky. Nabízíme produkty, které jsou ideální jak pro běžné nošení, tak i pro slavnostní události, jako jsou svatby či večírky.Pro slavnostní příležitosti máme připravené luxusní vlasové ozdoby, jako jsou zdobené čelenky nebo sponky s kamínky. Ať už hledáte jednoduchý hřeben, ozdobné gumičky nebo dárkovou etui, u nás najdete vše na jednom místě.
Naše produkty jsou navrženy tak, aby zdůraznily vaši individualitu a přidaly každodennímu i slavnostnímu outfitu ten správný šmrnc.
Poptáváte firmu Zdeněk Zemánek – ZEMÁNEK BIJOU
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.