Bazary s mobilními telefony a příslušenstvím – Morava

1–10 firem z 40 nalezených Filtry

1Mgr. Leoš Falc - IMEX – PC & Mobil centrum

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Horní Česká 227/22, Znojmo Bezdlužná

Naše firma se zabývá prodejem telekomunikační techniky. Prodáváme mombilní telefony, bezdrátové telefony a příslušenství k mobilním telefonům. Dále nabízíme prodej počítačů, prodej fotoaparátů značky Nikon a jejich příslušenství a prodejem kartonových obalů, tabulí a lepenek. Nabízíme připojení k…

2Zastavárenský dům U Metropolu Bohuslav Zduba

Mlýnská 4, Brno
Otevřeno do 17:00

Provozujeme bazar a zastavárnu již od roku 1994. Nabízíme výkup zboží i komisní prodej, případně prodej zboží přes Aukro. Vykupujeme vše na co si vzpomenete - zlato, šperky, sportovní potřeby i elektroniku. V případě potřeby poskytujeme krátkodobé půjčky.

3Novák Pavel - bazar s nábytkem

Nabízíme prodej, odkup a likvidaci nábytku jak staršího, tak i modernějšího, starožitností, rámů, bílé techniky, obrazů aj. Odkupujeme a prodáváme také elektro a nářadí. Uděláme vám odhad ceny ohledně odkupu nábytku např. pozůstalosti.

4Empire music s.r.o. - Zastavárna - Bazar

4.8
★★★★★
★★★★★
(44)
Dobrovského 170, Kroměříž
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Půjčky oproti zástavě, výkup, prodej zlata, šperků, mobilních telefonů, notebooků, tabletů, fotoaparátů, vykupujeme také starožitné šperky a zlaté slitky.

5ABS MOBIL s.r.o.1 pobočka

Gahurova 4467, Zlín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabídka nových i použitých mobilních telefonů a příslušenství. Dále u nás zakoupíte tvrzené skla na různé tipy telefonů. Dále nabízíme tablety. Pro více informací neváhejte navštívit naše webové stránky.

6Tomáš Grumlík

Plumlovská 455/30, Prostějov
Otevřeno do 17:00

Tato zastavárna funguje již řadu let, zastavujeme a vykupujeme zboží, nabízím mobilní telefony a příslušenství, notebooky, televize, zlato, stříbro, šperky, použité zboží. Je pro nás důležité, abyste byli spokojení, pomůžeme Vám s výběrem zboží.

7Zastavárna - Hubáček Martin

Olomoucká 2613/4, Prostějov
Otevřeno do 17:30

Finančních půjčky, prodej a výkup nového i použitého zboží, zlata, stříbra, elektroniky, mobilních telefonů, příslušenství, notebooků, počítačů, kol, TV a dalších. Komisní prodej, vykupování a prodej realit, jejich zprostředkováni.

8FIRMPLUS, s.r.o.

Bartošova 4393, Zlín
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Zastavárna, bazar.

9Auto Top Centrum Ostrava s.r.o. - ATC Mobile6 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(59)
Startovní 276/1, Ostrava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Naše společnost vás obslouží jak ve specializované prodejně tak prostřednictvím e-shopu. Nabízíme širokou nabídku telefonů a jejich příslušenství, GPS navigací, autodoplňků a dalšího.

10Zastavárna Tress

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hlavní třída 162/34, Havířov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zastavárna vykupuje zlaté šperky, zlomkové, zubní zlato a poskytuje finanční půjčky oproti zástavě zlatých, stříbrných šperků, mincí, medailí, investičních slitků, mobilních telefonů, nabíječek k mobilním telefonům, digitálních fotoaparátů.


Firmy v dalších lokalitách


Bazary s mobilními telefony a příslušenstvím v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bazary s mobilními telefony a příslušenstvím najdete 40 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 36 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 12 firem v regionu Morava.