Bazary s mobilními telefony a příslušenstvím – Morava

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1MOBIL POHOTOVOST s.r.o.5 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1134)
náměstí Svobody 86…, Brno Bezdlužná

Prodáváme nové i použité mobilní telefony, tablety a notebooky.

2Mgr. Leoš Falc - IMEX – PC & Mobil centrum

Naše firma se zabývá prodejem telekomunikační techniky. Prodáváme mombilní telefony, bezdrátové telefony a příslušenství k mobilním telefonům. Dále nabízíme prodej počítačů, prodej fotoaparátů značky Nikon a jejich příslušenství a prodejem kartonových obalů, tabulí a lepenek. Nabízíme připojení k…

3Novák Pavel - bazar s nábytkem

Nabízíme prodej, odkup a likvidaci nábytku jak staršího, tak i modernějšího, starožitností, rámů, bílé techniky, obrazů aj. Odkupujeme a prodáváme také elektro a nářadí. Uděláme vám odhad ceny ohledně odkupu nábytku např. pozůstalosti.

4ABS MOBIL s.r.o.1 pobočka

Gahurova 4467, Zlín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabídka nových i použitých mobilních telefonů a příslušenství. Dále u nás zakoupíte tvrzené skla na různé tipy telefonů. Dále nabízíme tablety. Pro více informací neváhejte navštívit naše webové stránky.

5Tomáš Grumlík

Plumlovská 455/30, Prostějov
Otevřeno do 17:00

Tato zastavárna funguje již řadu let, zastavujeme a vykupujeme zboží, nabízím mobilní telefony a příslušenství, notebooky, televize, zlato, stříbro, šperky, použité zboží. Je pro nás důležité, abyste byli spokojení, pomůžeme Vám s výběrem zboží.

6Zastavárna - Hubáček Martin

Olomoucká 2613/4, Prostějov
Otevřeno do 17:30

Finančních půjčky, prodej a výkup nového i použitého zboží, zlata, stříbra, elektroniky, mobilních telefonů, příslušenství, notebooků, počítačů, kol, TV a dalších. Komisní prodej, vykupování a prodej realit, jejich zprostředkováni.

7FIRMPLUS, s.r.o.

Bartošova 4393, Zlín
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Zastavárna, bazar.

8Auto Top Centrum Ostrava s.r.o. - ATC Mobile6 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(40)
Startovní 276/1, Ostrava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Naše společnost vás obslouží jak ve specializované prodejně tak prostřednictvím e-shopu. Nabízíme širokou nabídku telefonů a jejich příslušenství, GPS navigací, autodoplňků a dalšího.

9Chmelíček Petr

Prodáváme a vykupujeme elektroniku, jízdní kola, mobilní telefony, zlato, ledničky, sušičky, myčky, keramiku, kávovary a pneumatiky.

10Marek Vladimír - bazar s elektro zbožím1 pobočka

Prodáváme a vykupujeme použitou spotřební elektroniku, telefony, výpočetní techniku a domácí spotřebiče.


Firmy v dalších lokalitách


Bazary s mobilními telefony a příslušenstvím v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bazary s mobilními telefony a příslušenstvím najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.