Bazary s mobilními telefony a příslušenstvím – Morava

1–10 firem z 44 nalezených Filtry

1MOBIL POHOTOVOST s.r.o.5 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1134)
náměstí Svobody 86…, Brno Bezdlužná

Prodáváme nové i použité mobilní telefony, tablety a notebooky.

2Mgr. Leoš Falc - IMEX – PC & Mobil centrum

4.2
★★★★★
★★★★★
(20)
Horní Česká 227/22, Znojmo Bezdlužná

Naše firma se zabývá prodejem telekomunikační techniky. Prodáváme mombilní telefony, bezdrátové telefony a příslušenství k mobilním telefonům. Dále nabízíme prodej počítačů, prodej fotoaparátů značky Nikon a jejich příslušenství a prodejem kartonových obalů, tabulí a lepenek. Nabízíme připojení k…

3Zastavárenský dům U Metropolu Bohuslav Zduba

Mlýnská 4, Brno
Dnes už má zavřeno

Provozujeme bazar a zastavárnu již od roku 1994. Nabízíme výkup zboží i komisní prodej, případně prodej zboží přes Aukro. Vykupujeme vše na co si vzpomenete - zlato, šperky, sportovní potřeby i elektroniku. V případě potřeby poskytujeme krátkodobé půjčky.

4Novák Pavel - bazar s nábytkem

Nabízíme prodej, odkup a likvidaci nábytku jak staršího, tak i modernějšího, starožitností, rámů, bílé techniky, obrazů aj. Odkupujeme a prodáváme také elektro a nářadí. Uděláme vám odhad ceny ohledně odkupu nábytku např. pozůstalosti.

5Empire music s.r.o. - Zastavárna - Bazar

4.6
★★★★★
★★★★★
(10)
Dobrovského 170, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Půjčky oproti zástavě, výkup, prodej zlata, šperků, mobilních telefonů, notebooků, tabletů, fotoaparátů, vykupujeme také starožitné šperky a zlaté slitky.

6ABS MOBIL s.r.o.1 pobočka

Gahurova 4467, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka nových i použitých mobilních telefonů a příslušenství. Dále u nás zakoupíte tvrzené skla na různé tipy telefonů. Dále nabízíme tablety. Pro více informací neváhejte navštívit naše webové stránky.

7Tomáš Grumlík

Plumlovská 455/30, Prostějov
Dnes už má zavřeno

Tato zastavárna funguje již řadu let, zastavujeme a vykupujeme zboží, nabízím mobilní telefony a příslušenství, notebooky, televize, zlato, stříbro, šperky, použité zboží. Je pro nás důležité, abyste byli spokojení, pomůžeme Vám s výběrem zboží.

8Zastavárna - Hubáček Martin

Olomoucká 2613/4, Prostějov
Dnes už má zavřeno

Finančních půjčky, prodej a výkup nového i použitého zboží, zlata, stříbra, elektroniky, mobilních telefonů, příslušenství, notebooků, počítačů, kol, TV a dalších. Komisní prodej, vykupování a prodej realit, jejich zprostředkováni.

9FIRMPLUS, s.r.o.

Bartošova 4393, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zastavárna, bazar.

10Azastavárna s.r.o.

Zastavujeme, vykupujeme a prodáváme zlato, zlaté šperky, stříbro, mobilní telefony, tablety, notebooky a počítače, také televizory, fotoaparáty, bílé elektro, kola, sportovní vybavení, automobily, nemovitosti a pozemky. Nabízíme servis počítačů, notebooků, mobilních telefonů, elektroniky a nářadí.


Firmy v dalších lokalitách


Bazary s mobilními telefony a příslušenstvím v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bazary s mobilními telefony a příslušenstvím najdete 44 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 40 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 13 firem v regionu Morava.