Bazary s mobilními telefony a příslušenstvím – Morava

Hledáte nový nebo použitý mobilní telefon za příznivou cenu? Chcete prodat svůj starý telefon a získat za něj peníze nebo ho vyměnit za jiný? Pak navštivte bazar s mobilními telefony. Přehled bazarů s mobilními telefony v lokalitě Morava.

1–10 firem z 40 nalezených Filtry

1Mgr. Leoš Falc - IMEX – PC & Mobil centrum

4.0
★★★★★
★★★★★
(29)
Horní Česká 227/22, Znojmo Bezdlužná

Naše firma se zabývá prodejem telekomunikační techniky. Prodáváme mombilní telefony, bezdrátové telefony a příslušenství k mobilním telefonům. Dále nabízíme prodej počítačů, prodej fotoaparátů značky Nikon a jejich příslušenství a prodejem kartonových obalů, tabulí a lepenek. Nabízíme připojení k…

2Zastavárenský dům U Metropolu Bohuslav Zduba

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mlýnská 4, Brno
Otevřeno od 9:00

Provozujeme bazar a zastavárnu již od roku 1994. Nabízíme výkup zboží i komisní prodej, případně prodej zboží přes Aukro. Vykupujeme vše na co si vzpomenete - zlato, šperky, sportovní potřeby i elektroniku. V případě potřeby poskytujeme krátkodobé půjčky.

3Novák Pavel - bazar s nábytkem

Nabízíme prodej, odkup a likvidaci nábytku jak staršího, tak i modernějšího, starožitností, rámů, bílé techniky, obrazů aj. Odkupujeme a prodáváme také elektro a nářadí. Uděláme vám odhad ceny ohledně odkupu nábytku např. pozůstalosti.

4Empire music s.r.o. - Zastavárna - Bazar

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Dobrovského 170, Kroměříž
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Půjčky oproti zástavě, výkup, prodej zlata, šperků, mobilních telefonů, notebooků, tabletů, fotoaparátů, vykupujeme také starožitné šperky a zlaté slitky.

5ABS MOBIL s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Gahurova 4467, Zlín
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Nabídka nových i použitých mobilních telefonů a příslušenství. Dále u nás zakoupíte tvrzené skla na různé tipy telefonů. Dále nabízíme tablety. Pro více informací neváhejte navštívit naše webové stránky.

6Tomáš Grumlík

Plumlovská 455/30, Prostějov
Otevřeno od 9:00

Tato zastavárna funguje již řadu let, zastavujeme a vykupujeme zboží, nabízím mobilní telefony a příslušenství, notebooky, televize, zlato, stříbro, šperky, použité zboží. Je pro nás důležité, abyste byli spokojení, pomůžeme Vám s výběrem zboží.

7Zastavárna - Hubáček Martin

Olomoucká 2613/4, Prostějov
Otevřeno od 9:00

Finančních půjčky, prodej a výkup nového i použitého zboží, zlata, stříbra, elektroniky, mobilních telefonů, příslušenství, notebooků, počítačů, kol, TV a dalších. Komisní prodej, vykupování a prodej realit, jejich zprostředkováni.

8FIRMPLUS, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(20)
Bartošova 4393, Zlín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zastavárna, bazar.

9Auto Top Centrum Ostrava s.r.o. - ATC Mobile6 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(60)
Startovní 276/1, Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše společnost vás obslouží jak ve specializované prodejně tak prostřednictvím e-shopu. Nabízíme širokou nabídku telefonů a jejich příslušenství, GPS navigací, autodoplňků a dalšího.

10Zastavárna Tress

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Hlavní třída 162/34, Havířov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zastavárna vykupuje zlaté šperky, zlomkové, zubní zlato a poskytuje finanční půjčky oproti zástavě zlatých, stříbrných šperků, mincí, medailí, investičních slitků, mobilních telefonů, nabíječek k mobilním telefonům, digitálních fotoaparátů.


Firmy v dalších lokalitách


Bazary s mobilními telefony a příslušenstvím v lokalitě Morava – detailní popis

V bazaru s mobilními telefony si můžete koupit nebo prodat použitý nebo i nový mobil za výhodnou cenu. Bazary nabízejí širokou škálu telefonů různých značek a modelů.

Výhody bazarů s mobilními telefony

  • Můžete ušetřit peníze tím, že koupíte použitý telefon, který je stále funkční a kvalitní. 
  • Můžete prodat svůj starý telefon a získat za něj pěkné peníze nebo ho vyměnit za jiný model
  • Můžete přispět k ochraně životního prostředí tím, že snížíte množství elektro odpadu.

Nevýhody bazarů s mobilními telefony

  • Musíte být opatrní při nakupování, abyste nenarazili na podvodníky či nekvalitní zboží. Je dobré si přečíst recenze prodejců, ověřit si pravost telefonu a zkontrolovat jeho stav před zaplacením. 
  • Musíte si být vědomi rizika ztráty záruky nebo podpory od výrobce telefonu. Některé bazary poskytují vlastní záruku nebo servis, ale nemusí to být tak spolehlivé jako u  originálního prodejce. 
  • Musíte si uvědomit, že použité telefony nemusí být kompatibilní s novými technologiemi či aktualizacemi systému.

Typy bazarů s mobilními telefony

  • Internetové bazary – webové stránky, kde si můžete prohlédnout a objednat mobil online. Můžete si vybrat z obrovské nabídky nových i použitých telefonů od různých prodejců a porovnat jejich ceny a stav. Některé online bazary nabízejí také servis, záruku nebo výkup starých telefonů. 
  • Kamenné bazary s mobilními telefony – obchody, kde si můžete osobně mobil prohlédnout a zakoupit ho. Můžete vybírar ze široké nabídky nových i použitých telefonů různých značek a modelů. Některé bazary s mobilními telefony poskytují také servis, záruku nebo výkup starých telefonů. 
  • Zastavárny s mobilními telefony – zde můžete zastavit nebo prodat svůj starý telefon za hotovost. Můžete si zde také koupit použitý mobil za velmi nízkou cenu. Některé zastavárny s mobilními telefony poskytují také servis nebo opravy telefonů.