Suroviny pro potravinářský průmysl – Morava

1–10 firem z 41 nalezených Filtry

1Packing Park s.r.o.

Kaštanova34, Brno Bezdlužná

Firma Packing Park s.r.o. byla založena v roce 1996 se specializací na výrobu hygienicky baleného cukru. Hygienicky balený bílý a třtinový cukr dodáváme s univerzálním potiskem po celé České republice do 48 hodin od objednání a do států EU exportujeme balený cukr dle individuálních podmínek.…

2Marc Vladimír - Sdružení Marc Starý5 poboček

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Ondřeje Veselého…, Brno

Distribuce a prodej suchých plodů, sušeného ovoce a cukrovinek, Brno, Česká republika. Naše společnost se zabývá maloobchodem, velkoobchodem a dovozem ořechů, suchých plodů, sušeného ovoce a cukrovinek té nejvyšší kvality již od roku 1995. Nabízíme různé druhy ořechů. Náš sortiment zahrnuje suché…

3Ing. Jahoda Miroslav- Velkoobchod s jablky a lahvovým vínem

Prodej italských jablek, vína a také jablek na průmyslové zpracování.

4AKO PRODUKT s.r.o.

U Nemocnice 3373/6b, Břeclav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme specialisti a to na suroviny pro točenou zmrzlinu a ledovou tříšť a shake a yogurt a wafle a ledovou kávu a naše produkty mají tradici již 20. let na evropském trhu a jsou nabízeny již 21. zemích po celém světě a naše značka Ako je garantem kvality.

5Mlékárna Olešnice, rolnické mlékařské družstvo. Zkráceně Mlékárna Olešnice,RMD

4.2
★★★★★
★★★★★
(18)
Tržní 376, Olešnice

Firma se zabývá trvanlivé mléko, máslo a přírodní sýry.

6Lef spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(12)
Zámecká 125, Milotice Bezdlužná

Vyrábíme, prodáváme a distribuujeme knedlíky, knedlíky plněné a knedlíky bramborové.Plníme knedlíky povidly, jahodovou náplní, meruňkovou náplní, kusovým ovocem nebo čokooříškovou náplní.Bramborové knedlíky vyrábíme klasické přílohové a nově bramborový kynutý knedlík s cibulkou.

7RETOMA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod pro pekaře a cukráře.

8NIESNER, s.r.o.

Naším oborem je výroba, montáže a servis mlýnské i potravinářské technologie. Nabízíme odsávání či spádové i mechanické dopravy.

9CERIA,s.r.o.

Vyrábíme obalovací a chutící směsi.

10ACTIMEDIX s.r.o.

Vývoj a výroba doplňků stravy, zdravotnických prostředků, dodávky surovin a polotovarů. Zajištění registrace a distribuce. Nabízíme komplexní řešení v realizaci výroby, zajištění logistiky, prodeji, marketingu a distribuci.


Suroviny pro potravinářský průmysl – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Suroviny pro potravinářský průmysl v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Suroviny pro potravinářský průmysl najdete 41 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 37 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 12 firem v regionu Morava.