Sůl a solné produkty – Morava

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1Bílá realita s.r.o.1 pobočka

Zámečnická 182/5, Brno
Otevřeno do 18:00

Velkoobchod s Florbalovými a hokejovými potřebami a solných lamp.

2Ammar Yeganeh - Santé solná jeskyně

Holzova 2846/21, Brno-Líšeň
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Solná jeskyně Santé nabízí provoz solné jeskyně, infrasaunu, cvičení v solné jeskyni a doplňkové služby.

3PRESTIGE CLUB, s.r.o. - Solná jeskyně

Lidická 1369/13, Břeclav
Otevřeno do 20:00

Deset relaxačních posezení v atmosféře jeskyně se vyrovná měsíčnímu pobytu u moře. Solná jeskyně pomáhá léčit nemoci, dočerpávat minerály, relaxovat, udržovat fyzickou a psychickou kondici. Neváhejte a přijďte nás navštívit.

4TECH TRADING GROUP a.s.

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Družstevní 501, Želešice

Společnost TECHTRADING GROUP a. s. působí již více než 15 let na trhu s komínovými systémy a stavebními materiály pro hrubou stavbu. Kromě kvalitních výrobků nabízí svým klientům (koncovým zákazníkům i dalším společnostem) své zkušenosti z tohoto oboru v podobě odborného poradenství. Společnost…

5Panešová Alena

4.6
★★★★★
★★★★★
(23)
Makovského náměstí…, Brno-Žabovřesky
Otevřeno do 19:00

Provozujeme solno-jodovou jeskyni, vytvořenou ze 4 druhů solí, včetně léčivé soli z Mrtvého moře, s mořským akváriem. Naše malá a útulná jeskyně je postavena z kombinace solí z Mrtvého a Černého moře, solných kvádrů z hlubinných dolu Weliczka a himalájských solných krystalů. To vše vytváří ten…

6ZAN-AROMI, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Turistická 8, Brno Bezdlužná

Nabízíme například kvasinky, čiřidla, tekuté síry, enzymy i bakterie malolaktické. Pořádáme také školení. Provádíme i stabilizací vína a prodáváme různé vinařské potřeby.

7Lamur CZ s.r.o.

Hlavní distributor produktů z mrtvého moře nejvyšší kvality. Dovážíme přímo z Mrtvého moře vodu, soli, bahno, solné kameny a kosmetiku Dr. Fischer - s vysokou koncentrací minerálů Mrtvého moře.

8Macco Organiques, s.r.o.

3.2
★★★★★
★★★★★
(10)
Zahradní 1938/46c, Bruntál Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a distribucí minerálních solí pro infuzní a dialyzační roztoky. Dále vyrábíme léčiva, biotechnologii, kojenecké výživy, nutriční doplňky, veterinární přípravky, mineralizované a balené vody.

9Solná jeskyně Kuřim

Provozujeme solnou jeskyni v Kuřími. Součástí jeskyně jsou také služby masaží nebo cvičení jogy. Pro skupiny organizujem také splaní v jeskyni přes noc.

10Obdržálek Daniel- Velba

Naše firma se zaměřuje na zakázkovou výrobu kosmetiky- kooperaci. Specializujeme se na výrobu koupelových solí, šampony, mýdla, sprchové gely, tělová mléka, saunové esence, bylinné termofory a další.


Sůl a solné produkty – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Sůl a solné produkty v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sůl a solné produkty najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.