Med, medové výrobky – Morava

1–10 firem z 349 nalezených Filtry

1VČELBAL s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(66)
Na Rybníčku 603/24, Opava-Předměstí Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem včelařských potřeb a včelích produktů. V našem sortimentu naleznete potřeby k úlům, potřeby pro chov matek, včelařské pomůcky a mnoho dalšího. Z včelích produktů vám nabízíme med, medovinu a medovou kosmetiku.

2Hartman Tomáš

Areál sušárny…, Pohořelice - Velký…
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Vyrábíme pneumatické lisy, řady PL v základní řadě o objemech lisovacích bubnů 400, 800, 1200, 2000 a 2500 litrů, ale i jiného zákazníkem požadovaného objemu. Pro vinaře nabízíme mlýnkoodstopkovače, které slouží k šetrnému odstopkování bobulí od třapin hroznů. Nerezové sklízecí vozy, které vyrábíme…

3BILLA, spol. s r. o. (pobočka Brno-Medlánky)282 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(679)
Podpěrova 518/6, Brno-Medlánky

Prodáváme potraviny, drogistické a spotřební zboží.

4DESTILA, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Kaštanová 435/127, Brno
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Jsme tradiční výrobce potravinářského zařízení. Vyrábíme a dodáváme minipivovary a malé průmyslové pivovary, pěstitelské pálenice a ovocné lihovary, naplavovací filtry na filtraci piva, vína, ovocných šťáv a jiných nápojů. Výrobce stacionárních plynových kotlů pro vytápění rodinných domků a bytů.

5Zemědělské a obchodní družstvo sady Starý Lískovec

4.8
★★★★★
★★★★★
(295)
Martina Ševčíka 639…, Brno
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme jablka na přímý konzum i uskladnění(odrůdy gala, jonagold, golden, idared, spartan. šampion), cibuli, vejce, med, víno ze školního statku MENDELU ,100% mošty z našeho ovoce - jablko, jablko+švestka, jablko+broskev, jablko+rybíz.

6BODY CENTRUM, s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Vodní 987/16, Brno-Staré Brno Bezdlužná

Provádíme detoxikace organismu a nabízíme prodej preparátů Joalis i také potravinových doplňků a dále kosmetických přípravků.

7PharmDr. Eva Bauerová- LÉKÁRNA EVA

Poskytujeme detailní informace o lékárně Lékárna Eva. Zjistěte otevírací dobu lékárny Lékárna Eva, probíjací slevové akce a přesnou adresu včetně kontaktních informací.

8LERAM s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dobrovského 2199/23, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 17:30

Společnost LERAM provozuje lékárny a zdravotnická zařízení, díky kterým je schopna pokrýt okamžitou poptávku k plné spokojenosti našich zákazníků. Hlavní náplní činnosti společnosti LERAM je distribuce léčiv lékárnám a koncovým zákazníkům. V našem oboru je rychlost a přesnost mnohdy životně…

9Lékárna PILULKA

Sháníte doplňky stravy pro podporu imunity nebo jen nejbližší místo pro vyzvednutí léků na recept? Naše brněnská lékárna vám kromě volně prodejných léčiv a zdravotní kosmetiky nabízí pomoc vysokoškolsky vzdělaných lékárníků. Léky na předpis si u nás můžete vyzvednout i formou elektronického receptu.

10Emedito s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej volně prodejných léků, prostředků na podporu zdraví, kosmetiky a homeopatik. Nabízíme možnost bohatého zdroje informací o lécích, způsobu užívání léků, interakcí, popis výrobků. Rádi Vám také poskytneme komplexní poradenství v oblasti očkování a cestovní medicíny.


Med, medové výrobky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Med, medové výrobky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Med, medové výrobky najdete 349 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 314 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 105 firem v regionu Morava.