Kozí maso – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Hráčková Marie - potraviny

Za Špicí 153, Staré Město
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Širokosortimentní prodejna. Dále i prodej potravin, masa, uzenin, drogerie, spotřebního zboží, tabákových výrobků, ovoce a zeleniny.

2MASO V+W, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(25)
Červený dvůr 1128/33, Krnov, Pod Cvilínem
Otevřeno od 6:00

Vyrábíme a prodáváme maso a masné výrobky. Nabízíme vařené a drobné výrobky, uzená masa, pečeně, masné výrobky měkké a šunkové výrobky včetně specialit. Naši firmu najdete v Krnově.

3pan NN HYROUS s.r.o. - Boutique Gurmán5 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlaváčkovo nám. 217…, Prostějov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Firma se zabývá maloobchodním prodejem delikates. Nabízí kravské, kozí i ovčí sýry z Holandska, Francie, Švýcarska i tuzemska. Dále zde najdete dárkové koše, bíla a červená vína, sušené klobásy, kančí, srnčí či oslí maso, uzeniny, paštiky, teriny a pršut. Firma také dodává kuchyňské potřeby Boska.

4Vlček Martin - Kozí farma Vizovice

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Lázeňská 756, Vizovice Bezdlužná

S chovem koz jsme začali teprve nedávno, a to jednou kozou Lízou. Už po prvních dnech jsme zjistili, že koza nemůže být sama, tak jsme jí pořídili kamarádku Rozárku. To byl teprve začátek. V současné době máme přes 20 kusů dospělých koz a nespočet kůzlat. Vzhledem k tomu, že kozy mají výborné mléko…

5Jaromír Kolomý - Řeznictví s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem masa a uzenin.


Firmy v dalších lokalitách


Kozí maso v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kozí maso najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.