Hotová jídla - Břeclav

1 - 14 firem z 14 nalezených

Pension JORDÁN

Lednice, Malinovského 55 kontakt +420 519 340 285

Nabízíme ubytování v Lednici na Moravě v příjemném prostředí penzionu rodinného typu. Pro hosty jsou k dispozici pokoje s vlastním sociálním zařízením, kolárna a vinný sklípek, který je součástí objektu.Po dohodě je možné zajistit degustaci vín vlastní výroby. Objekt je zařízen i na pořádání firemních akcí či rodinných oslav.

web www.pensionjordan.cz

BOWLING SPORT CENTRUM s.r.o.

Mikulov, Vídeňská 847/41 kontakt +420 519 512 777

V příjemném klimatizovaném prostředí nabízíme 6 profesionálních plně automatických drah značky Brunswick. Dráhy jsou udržovány školeným personálem speciální mazací technologií.S bowlingovou hernou je opticky propojena stylová pivnice, ve které je možno kromě degustace výtečného piva ze soukromého pivovaru Černá Hora také shlédnout sportovní a jiné zábavní přenosy na velkoplošné plazmové obrazovce. Samozřejmostí je také připojení k bezplatnému Wi-fi hotspotu.V těchto prostorech nabízíme možnost…

web www.bowlingmikulov.cz

Iránek Jindřich- Pizzerie Tři Grácie

Valtice, Rudé armády 355 kontakt +420 519 322 216

Nabízíme posezení a dobré jídlo v pizzerii ve Valticích ve sklepním stylu o kapacitě asi 80 osob. V jídelní nabídce máme především pizzu a topinky. Denně pečeme z vlastního těsta, které je vždy čerstvé. Vybrat si můžete z klasických druhů pizzy jako Margarita, Quattro Formaggi či Capricciosa, dle přání vám přidáme ingredience navíc.

web www.pizzerie-tri-gracie.cz

Kulíšek Bohumil - Kovárna

Březí, Nádražní 75

Nabízíme celodenní stravování a ubytování dostupné pro všechny, v příjemném prostředí. Hospoda je umístěna na průsečíku vinařských stezek Mikulovská a Moravská vinná. Pro cykloturisty je možnost úschovy kol a provádění drobných oprav svépomocí.

zobrazit detail

Vinařství - Topolanský Vilém

Pavlov, Česká 79

Vyrábíme a prodáváme lahvová vína s možností degustace. Nabízíme posezení ve vinném sklípku s kapacitou 50 osob. V naší nabídce naleznete 6 vzorků vín. Poskytujeme také možnost zakoupení pečiva, obložených mís, sýrů či minerální vody. Zajišťujeme rauty, cimbálovou muziku, harmonikáře a další.

web www.vinarstvitopolansky.cz

MUDr. Zbyněk MUCHA s.r.o.- PENZION GRÁCIE

Břeclav - Charvátská Nová Ves, Na Valtické 1255/9A kontakt +420 519 332 105

Nabízíme Vám možnost ubytování v dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích s kompletním sociálním vybavením, TV, satelitem a WiFi připojením na Internet na každém pokoji. Kapacita ubytování je 14 osob. Snídani je možné si objednat k ubytování za příplatek 50 Kč na osobu v naši restauraci.

web www.penziongracie.cz

ŠVÉDA - QUALITY s.r.o.

Břeclav-Poštorná, Nádražní 1169/2 kontakt +420 519 373 516

Děláme výrobu polévek a hotových jídel a mas a dále i specialit do skla i také plastových kelímků.

web www.sveda-quality.cz

Libor Vajbar - pobočka Kobylí

Kobylí, Kobylí 317 kontakt +420 604 235 031, (1 pobočka)

Provozujeme vinný sklípek a máme nabídku degustace vín a obložených uzených mís a různých druhů sýrů a pomazánek i teplých večeří.

web www.vajbar.cz

Mgr. Petr Koráb - pobočka Boleradice

Boleradice, Boleradice kontakt +420 739 089 104, (2 pobočky)

Provozujeme vinný sklípek s kapacitou pro 25 osob a máme nabídku různých teplých jídel a máme možnost degustace vína.

web www.vinarstvikorab.cz

PIVOVAR MORAVSKÝ ŽIŽKOV, s.r.o. (pobočka Moravský Žižkov)

Moravský Žižkov, Chalúpky 485 , (2 pobočky)

Provozujeme pivnici a to s nabídkou teplých i studených jídel a máme k dispozici nekuřácký salónek a také zahrádka s posezením.

web www.pivovar.in

Uhlíř František - pobočka Starovice

Starovice, Starovice 13 kontakt +420 608 047 884, (1 pobočka)

Děláme výrobu a nabízíme prodej moravských vín a máme nabídku posezení ve sklepě i také degustace a poskytujeme zajištění jídla a ubytování.

web www.vinouhlir.cz

Uhlíř František - Sídlo firmy Hustopeče

Hustopeče, Družstevní 916/8 kontakt +420 608 047 884, (1 pobočka)

Děláme výrobu a nabízíme prodej moravských vín a máme nabídku posezení ve sklepě i také degustace a poskytujeme zajištění jídla a ubytování.

web www.vinouhlir.cz

Modrohorské Humno, s.r.o. (pobočka Velké Pavlovice)

Velké Pavlovice, V Sadech 656/1 kontakt +420 724 948 368, (1 pobočka)

Poskytujeme ubytování a to s kapacitou 11 míst a k dispozici je sociální zařízení a venkovní posezení a vinný sklípek a kuchyň s jídelnou.

web www.apartmanandre.cz

Harmony servis distribuční, s.r.o. (pobočka Břeclav)

Břeclav, Hlavní 153 , (7 poboček)

Naše krabičková dieta je kaloricky a nutričně vyvážená, celodenní labužnicky chutná strava a to s rozvozem zdarma, až k Vám domů, tyto jídla pro Vás připravují nutriční specialisté, je také vhodná pro diety, řešení nadváhy a hubnutí.

web www.harmonyservis.cz