Bezlepkové potraviny, dieta - Hodonín

1 - 6 firem z 6 nalezených

Horňácká lékárna s.r.o.

Velká nad Veličkou č.155, Velká nad Veličkou kontakt +420 518 329 212

Naše lékárna poskytuje zdravotní péči už desítky let. Nově je v provozu od roku 2007. Náš pacient (zákazník) je pro nás prioritou, dbáme na osobní přístup s maximální vstřícností, snažíme se poskytovat lékárenskou péči na nejvyšší možné úrovni.

web www.lekarna-gabriela.cz

Zdravé stravování s.r.o.

Strážnice, Jiřího z Poděbrad 978 kontakt +420 800 204 204, (8 poboček)

Každý den Vám přivezeme 5 porcí čerstvého jídla pro zdravý a vyvážený jídelníček. Přesvědčte se, že zdravé stravování může být chutné a zároveň syté. Náš jídelníček sestavuje nutriční specialistka Mgr. Kateřina Šimková (Masarykova univerzita, lékařská fakulta, obor výživa člověka) a pro přípravu využíváme kvalitní suroviny. Nabízíme programy zdravého stravování pro dietu, hodnotnou stravu i aktivní život.

web www.zdravestravovani.cz

Zdravé stravování s.r.o. (pobočka Strážnice)

Strážnice, Jiřího z Poděbrad 978 kontakt +420 800 204 204, (8 poboček)

Každý den Vám pro vás zajistíme pět porcí čerstvého jídla pro zdravé a vyvážené stravování. Jídelníček navrhuje nutriční specialistka Mgr. Kateřina Šimková.

web www.zdravestravovani.cz

Renata Provázková-Pohodlná dieta

Strážnice, Radějovská 848

Hledáte-li kvalitní, zdravou a vyváženou stravu? Nemáte čas chystat si jidelníček, nemáte čas vážit si stravu tak aby jste splňovali objemy kj v potravě, tak nás neváhejte kontaktovat. Pohodlná dieta je exkluzivní krabičková dieta pro každého.

web www.pohodlna-dieta.cz

Harmony servis distribuční, s.r.o.

Hodonín, Koupelní 3746 kontakt +420 606 126 640, (7 poboček)

Nabízíme krabičkovou dietu včetně rozvozu přímo od nutričních specialistů. Je vhodná pro diety i hubnutí, přináší dlouhodobě zdravý způsob stravování, očištění organizmu a ocení ji i labužníci.

web www.harmonyservis.cz

FIDES PARTNER a.s. - prodej a distribuce potravin Hodonín

Hodonín, Brněnská 3497/65 , (1 pobočka)

Zabýváme se prodejem a distribucí potravin na slovenském, českém, rumunském, polském a maďarském trhu. Nakupujeme a prodáváme krystalový cukr, slunečnicová semena, slunečnicový a řepkový olej a vyrábíme rostlinné pelety ze slunečnice. Poskytujeme skladovací prostory pro potraviny a veškeré druhy zboží v Hodoníně a v Prešově. Zajišťujeme proclení zboží.

web www.fidespartner.cz