Hadice a příslušenství - Zlín

1 - 7 firem z 7 nalezených

Festo, s.r.o. (pobočka Prštné)

Prštné, třída Tomáše Bati 164 kontakt +420 577 434 979, (5 poboček)

Nabízíme pneumatické pohony a ventily. Dále i ventilové terminály, vakuum, úpravu stlačeného vzduchu, šroubení, hadice, čidla, snímače, krokové a servo motory, řídicí systémy. Mimo jiné navrhujeme a montujeme rozvaděče, manipulátory. Odborné školení i semináře.

web www.festo.com/cms/cs_cz/index.htm

MACROFLEX s.r.o. (pobočka Otrokovice)

Otrokovice, tř. Tomáše Bati 1852 kontakt +420 577 922 904, (1 pobočka)

Servis, prodej a poradenství v oboru kompenzátorů, pevnostní výpočty potrubí. Dále nabízíme nerezové vlnovcové kompenzátory MACOGA, gumové kompenzátory TEGUFLEX, tkaninové kompenzátory ROTH, potrubní uložení a závěsy PIHASA, nerezové vlnovcové hadice ROTH.

web www.macroflex.cz

HYDRAULICS s.r.o.

Sehradice, Sehradice 217 kontakt +420 577 199 211

V oboru hydrauliky navrhujeme, vyrábíme a prodáváme přímočaré hydromotory (hydraulické válce). Dále i hydraulické systémy včetně elektrického řízení a rozvodů hydrauliky. Prodáváme i přesné trubky, chromované pístní tyče, vodící tyče, kruhovou ocel, hydraulické hadice, těsnění, šroubení, kloubová ložiska.

web www.hydraulics.cz

Manuli Fluiconnecto s.r.o.

Napajedla, Kvítkovická 1386 kontakt +420 577 104 104, (2 pobočky)

Nabízíme hydraulické hadice s koncovkami. Dále i hadice a pistole pro vyskokotlaké mytí, klimatizační a průmyslové, šroubení, ventily, manometry, rychlospojky, trubky včetně ohýbání. Mimo jiné i armovací stroje Manuli, komponenty pro pneumatiku, hydraulické válce - opravy i výroba. Prodej elektromotorů.

web www.fluiconnecto.com/CZ/

Habako group s.r.o.

Zlín, Lhotka 98 kontakt +420 577 103 637

Prodej hadic a příslušenství. Dále i technických pryží, hadicových spon a spojek, technické plsti. mimo jiné i nabídka lepidel, zvedáků, hasicích přístrojů a příslušenství pro automobily.

web www.habako.cz

RENA CZ, s.r.o. (pobočka Zlín)

Zlín, třída Tomáše Bati 1970 , (3 pobočky)

Zaměřujeme se na prodej a dodávku hydraulických a pneumatických prvků. Dále nabízíme šroubení, rychlospojky, kulové kohouty, škrtící a zpětné ventily. Zajišťujeme regulátory, filtry, olejovače, manometry a plastové hadičky. Mimo jiné v naší nabídce dále naleznete ofukovací pistole, spony, spojky a ventily.

web www.az-sroubeni.cz

R-PLAST s.r.o.

Otrokovice, tř. Tomáše Bati 45 kontakt +420 603 822 952

Specializujeme se na výrobu a prodej hadic NP určených pro beztlakovou dopravu vody. Dále i vzduchu, benzínu a hadiček pro akvaristiku. Mimo jiné vyrábíme profily NP, trubičky a vyplétací pásky PE. Vyfukujeme i hadice a sáčky LDPE. Provádíme svařování obalů na průkazky.

web www.r-plast.com