Sběrné suroviny – Brno - venkov

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1FERIKO, s.r.o.1 pobočka

Vykupujeme, zpracováváme a prodáváme kovový odpad. Specializujeme se na výkup veškerého kovošrotu potažmo výkup železa a neželezných kovů. Působíme prioritně v oblastech: Brno, Hustopeče, Ivančice, Pohořelice a okolí.

2PASPOL, s.r.o.

Likvidujeme strojně technologické celky, energetické zařízení, transformátory, kabely a elektromotory. Vykupujeme kovový odpad a barevné kovy.

3TSR Czech Republic s.r.o. (pobočka Modřice)32 poboček

Provozujeme sběrné suroviny po celé ČR. Vykupujeme železo, kovy, barevné kovy, kovošrot, elektromotory, chladiče, kabely, hliník, měď, nerez a další kovový odpad. Likvidujeme technická zařízení, železniční vagony a stroje. Nabízíme komplexní řešení pro výrobní průmysl s kovovým odpadem, sběr a…

4FERIKO, s.r.o. (pobočka Rajhrad)1 pobočka

Specializujeme se na výkup veškerého kovošrotu potažmo výkup železa a neželezných kovů. Působíme prioritně v oblastech: Brno, Hustopeče, Ivančice, Pohořelice a okolí. V případě objemnějších dodávek železných kovů se rádi přizpůsobíme požadavkům zákazníka i z jiného regionu ČR. Náš zkušený personál…

5Ftačník Miloš

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Kovalovice, Kovalovice Bezdlužná

Nabídka výkupu barevných kovů, železa a jeho následného zpracování, kontejnerového odvozu železného šrotu či nakládání s nebezpečnými odpady.

6Škoda Pavel - sběrna druhotných surovin

Vykupujeme barevné kovy a kovový šrot včetně katalyzátorů.

7Svoboda Josef - sběrna druhotných surovin

Senorady 4, Senorady Bezdlužná

Vykupujeme barevné kovy a druhotné suroviny.

8ŠROT GEBESHUBER, s.r.o.3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Kobylnická 457, Sokolnice Bezdlužná

Kovošrot – výkup a zpracování kovů (železný šrot a barevné kovy). Druhotné suroviny, recyklace kovového odpadu - šrotu, kontejnery, autovraky a jejich ekologická likvidace. Autobaterie. Kovošrot, barevné kovy, šrot, sběrné suroviny.


Sběrné suroviny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Sběrné suroviny v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sběrné suroviny najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Brno - venkov.