Sběrné suroviny – Morava

Nahromadil se vám doma nebo ve vaší firmě papírový odpad, kovový odpad nebo elektroodpad? Odevzdejte ho do sběrného dvora nebo kovošrotu, získáte tak finanční odměnu. Přehled výkupen sběrných surovin v lokalitě Morava.

1–10 firem z 103 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

V kovošrotu HANÁ METAL se zabýváme výkupem kovového odpadu, ekologickou likvidací vozidel a prodejem hutního materiálu. Vykupujeme železné kovy, barevné kovy, autobaterie, elektromotory, akumulátory, autovraky a mnoho dalšího. Mezi naše další služby patří demontáže kovových celků.

Poslat poptávku hanametal.cz 582 345 668

Kovošrot Hensl s.r.o. se specializuje na sběr a výkup kovového odpadu, výkup barevných kovů, autobaterií a železného odpadu i papíru. Dále nabízíme výkup autovraků. Nabídka nákladní autodopravy.

Poslat poptávku kovosrothensl.cz 516 453 083

Podnikáme v oblasti nakládání s odpady a prodejem druhotných surovin s hlavní působností na Hodonínsku. Odevzdat materiál u nás mohou nejenom firmy, ale také fyzické osoby. Vykupujeme papír, železo, barevné kovy a autobaterie. Provádíme skartaci.Firma Sběrné suroviny Hodonín, s. r. o. byla založena…

Poslat poptávku sbersurovin.cz 518 353 693

Poskytujeme služby v oblasti výkupu, zpracování železa a barevných kovů. Likvidace kovových konstrukcí a kontejnerový odvoz železného šrotu.

Poslat poptávku mssrot.cz 776 849 464

Výkup železa, výkup kovů a výkup barevných kovů nabízí sběrné suroviny TSR po celé ČR. Nabízíme komplexní řešení sběru i likvidace kovošrotu pro výrobní průmysl s kovovým odpadem. Českým i zahraničním hutím dodáváme kovový odpad v požadované kvalitě.

Poslat poptávku tsrcr.cz 543 214 336

Zabýváme se sledováním kvality a množství skládkového plynu. Poskytujeme ekologické a projektové služby.

Poslat poptávku ekoinpros.eu 777 260 412

Projekce zařízení pro využití i likvidaci odpadu. Připravíme pro Vás komplexní řešení Vašich odpadů.

Poslat poptávku ekoinpros.eu 541 321 255

Společnost STKO, spol. s r.o. je společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru působící na Mikulovsku a širokém okolí. Odpad je svážen od cca 30 000 obyvatel a od téměř 1000 firem. Naše společnost se neustále snaží hledat inovativní přístupy a technologie v oboru a podporuje tím dynamický…

Poslat poptávku stko.cz 519 511 456

Jsme kovošrot a to pro Vás a nabízíme vvýkup a zpracování kovů jako je železný šrot a barevné kovy a druhotné suroviny a recyklace kovového odpadu a šrotu a kontejnery a autovraky a jejich ekologická likvidace a autobaterie i také kovošrot a barevné kovy a šrot i sběrné suroviny.

Poslat poptávku gebeshuber.cz 516 433 879

Sběr, výkup, třídění a doprava druhotných surovin se zaměřením na sběrový papír, kovy, plasty i nebezpečné odpady.

Poslat poptávku remat-trade.cz 545 232 245

Sběrné suroviny v lokalitě Morava – detailní popis

Sběrné suroviny jsou materiály, které se sbírají a třídí pro další zpracování na druhotné suroviny. Druhotné suroviny jsou produkty lidské činnosti, které se využívají pro novou výrobu nebo jako zdroj energie. Sběrné suroviny přispívají k ochraně životního prostředí, úspoře přírodních zdrojů a snižování dovozní závislosti na primárních surovinách.

Mezi nejčastěji sbírané suroviny patří kovy, papír, sklo a plasty. Kovy se využívají například pro výrobu nových kovových výrobků, jako jsou plechy, trubky, nádobí nebo nástroje. Papír se používá pro výrobu nového papíru, kartonu nebo lepenky. Sklo se třídí podle barvy a roztavuje se pro výrobu nových skleněných obalů nebo stavebních materiálů. Plasty se třídí podle druhu a roztavují se pro výrobu nových plastových výrobků, jako jsou lahve, pytle, obaly nebo hračky.

Výkup sběrných surovin

Sběrné suroviny se vykupují v různých sběrných dvorech nebo kovošrotech za stanovené ceny. Ceny se mohou lišit podle druhu, množství a kvality sběrných surovin. Některé sběrny nabízejí i další služby, jako je odvoz kovu, skartace dokumentů nebo ekologická likvidace autovraků.

 • Výkup papírového odpadu – kancelářský papír, časopisy, letáky, lepenka
 • Výkup plastového odpadu – PET lahve, plastové fólie, směsný plast
 • Výkup skleněného odpadu – čiré sklo, barevné sklo, skleněné obaly
 • Výkup kovového odpadu – železný odpad, barevné kovy, směsné kovy, drahé kovy
 • Výkup elektroodpadu – počítače, domácí spotřebiče, televize, pračky
 • Výkup autobaterií
 • Výkup autovraků

Proč vykupovat sběrné suroviny?

 • Podpora recyklace
 • Snížení množství odpadu na skládkách
 • Šetří přírodní zdroje a snižuje potřebu těžby primárních surovin
 • Snižuje energetickou náročnost výroby nových materiálů a tím přispívá k ochraně klimatu
 • Motivuje občany k třídění odpadu
 • Finanční odměna za odevzdání surovin

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.