Elektroodpady – Zlínský kraj

V okrese Vsetín nebylo nic nalezeno. Podívejte se na firmy v kraji.
1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Český servis a.s. (pobočka Zlín, Malenovice)7 poboček

Komplexní záruční i pozáruční servis výpočetní techniky. Zajišťujeme sofistikovaný outsourcing, profylaxi a ekologickou likvidaci elektroodpadu. Provádíme instalaci a konfiguraci serverů a zapojení velkoplošných LCD panelů. Řešíme problémy v prostředí Windows, Novell, Linux a další.

2Odpady-Třídění-Recyklace a.s.

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Průmyslová 1153, Uherské Hradiště Bezdlužná

Sběr, svoz, přeprava, zpracování a odstraňování odpadů i likvidaci černých skládek. Provozujeme sběrný dvůr. Sbíráme komunální a separovaný odpad, bioodpad, gastroodpad a elektroodpad.

3Kukla Rostislav- RK-EMPTIES

Prodáváme náplně do tiskáren, tonery, cartridge, inkousty. Zajišťujeme ekologickou likvidací tonerů či elektrozařízení.

4AGM recykling, s.r.o.1 pobočka

Zpětný odběr a ekologickou likvidaci elektrických zařízení i přístrojů. Nabízíme výkup elektroodpadu, použité výpočetní techniky či autokatalyzátorů. Provádíme demontáž elektronických sestav a rozvodných skříní. Vypracujeme doklad o převzetí a ekologickém odstranění.

5Brabec Jaroslav, PaedDr.

Poskytuji služby znalce v oboru ochrany přírody se zaměřením na nebezpečné odpady a elektroodpady.

6STEELMET, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Brněnská 1372, Staré Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se sběrem, výkupem, úpravou a zpracováním elektroodpadu. Pro firmy nabízíme drobné montážní práce či zajištění náhradního plnění. Dále veškeré zařízení zpracováváme formou ruční demontáže či elektroodpad dokážeme zpracovat jak firemního rázu, tak i z domácností.


Firmy v dalších lokalitách


Elektroodpady v lokalitě Zlínský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Elektroodpady najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Zlínský kraj.