Palety - Brno - venkov

1 - 7 firem z 7 nalezených

Votava Jan - Prodej palet a europalet

Moravské Bránice 208, Moravské Bránice 208

Provozujeme pilu a vyrábíme palety atypických rozměrů i europalety a dále vyrábíme dřevěné obaly i přířezy a stavební řezivo jako jsou latě a desky a trámy a fošny. A také máme možnost odkupu měkkého i tvrdého palivového dřeva do krbů a kotlů.

web www.pilamoravskebranice.cz

Stavebniny Dostál s.r.o.

Střelice, Nádražní kontakt +420 547 239 061

Prodej stavebního nářadí a stavební chemie, spojovacího materiálu. Poskytujeme možnost složení hydraulickou rukou a dovoz zakoupeného zboží. Půjčovna nářadí. V našem sortimentu naleznete zboží značek Tondach, Heluz, Porotherm, Ytong, Q-Por, Prefa, Diton a dalších. Dovážíme štěrk, písek a beton.

web www.stavebninydostal.cz

EURPAL spol. s r.o. (pobočka Modřice)

Modřice, Brněnská 680 kontakt +420 547 216 892, (6 poboček)

Zajistíme či zprostředkujeme výrobu, prodej, výkup, pronájem, opravy i likvidaci palet. Nabízíme nové i použité europalety ve světlé a tmavé barvě, jednorázové či atypické palety na přání zákazníka i skládací či dřevěné nástavce. Zajišťujeme vlastní rozvoz kamionem DAF.

web www.eurpal.cz

Smart Product Solution s.r.o.

Kuřim, Na Vyhlídce 1614 kontakt +420 777 757 281

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem průmyslových obalových materiálů a obalů včetně vratných obalů zejména pro automobilový a spotřební průmysl.

web www.smart-box.cz

Stehlík Karel - Výroba řeziva

Moravské Knínice, Horní branka 76

Děláme výroba a také i prodej řeziva a střešních latí i palet a dále i palivové dříví.

zobrazit detail

Jaroslav Kupka Be - Pa

Tišnov-Hájek, Tišnov-Hájek 24 kontakt +420 549 413 194

Děláme výrobu a impregnace a prodej stavebního řeziva a dále i obkladových palubek. Nabízíme dodávky střech a výrobu dřevěných obalů a také i přepravních palet.

web www.pila-kupka.cz

FEPO - europalety,s.r.o.

Kuřim, Brněnská 1087 kontakt +420 541 231 822

Máme nabídku EUR palet a standardní palety a také provádíme výkup a výrobu a prodej a opravy palet. A dále se zaměřujeme hlavně na výkup i opravy palet a nabízíme možnost opravy palet formou výměny i vykupujeme poškozené palety. Nabízíme kompletní paletový servis a to včetně dopravy.

web www.euro-palety.cz