Zavlažovací systémy, závlahy, zavlažování - Zlínský kraj

1 - 16 firem z 16 nalezených

Nagyová Ladislava, Ing. - GARD&N

Staré Město, Hradišťská 250 kontakt +420 572 542 969

Zaměřujeme se na návrhy zahrad, parků, dětských hřišť, přírodních zahrad a koupacích jezírek. Provádíme realizace zahrad na klíč, okrasné výsadby a travní koberce s automatickou závlahou, údržby zahrad a parků, arboristiku a střešní zahrady.

web www.garden-uh.cz

Ing. Tomáš Vávra

Kroměříž, Požárníků 259

Komplexní služby pro oblasti zakládání a údržby zeleně, krajinářských úprav a závlah. Nabízíme zakládání, kosení, hnojení a chemickou ochranu trávníků proti plevelům, výsadbu, ošetřování, řezy a střihy bylin, keřů a stromů, práce s motorovou pilou, křovinořezem, vertikutátorem a jamkovačem.

web www.zahrady-tv.cz

BTGreen s.r.o. (pobočka Fryšták-Horní Ves)

Fryšták-Horní Ves, Komenského 352 kontakt +420 603 942 473, (5 poboček)

Nabízíme skleníky s ocelovou konstrukcí, pařníky, zahradní kovový a dřevěný nábytek a závlahy. Prodáváme solární osvětlení, vodotrysky, sprchy a doplňky. V sortimentu naleznete grily, houpačky, sítě, stínící techniku a potřeby pro zahrádkáře. Dále u nás najdete teploměry a sady na ošetření dřeva.

web www.btgreen.cz

Milan Kotěra - automatické zavlažovací systémy

Kroměříž, Čs.Armády 4003/11 , (1 pobočka)

Návrhy a realizaci zavlažovacích systémů pro okrasné i užitkové zahrady rodinných domů, předzahrádky, střešní zahrady, parky, golfová a fotbalová hřiště a tenisové kurty. Kompletní realizace automatického zavlažovacího systému včetně návrhu příslušné čerpací technologie.

web www.kotera.cz

Dračka Aleš - Květináče Lechuza

Zlín, Malenovice kontakt +420 603 470 626

Specializovaný e-shop s květináči Lechuza. Jsme přímí dovozci a můžeme tak nabídnout nízké ceny a rychlé dodání. Ve Zlíně a Uherském Hradišti doručíme zdarma. Do vzdálenějších míst pošleme kurýrní službou DPD do druhého dne.

zobrazit detail

Šoustek Radek - vodo - topo

Polešovice, Polešovice 594 kontakt +420 732 163 747

Provádím instalatérské a topenářské práce či montáže solárních a zavlažovacích systémů včetně dodávek materiálu.

zobrazit detail

KROVEL s.r.o. - Realizace a údržby zahrad

Ostrožská Nová Ves, Kunovská 71 , (1 pobočka)

Provádíme realizace a údržby zahrad. Dále se specializujeme především na zahrady při rodinných domech a provádíme veškeré výsadby rostlin včetně dodávky materiálu a rostlin. Nabízíme terénní úpravy, pokládání travních koberců či realizace střešních zahrad, vytvoření umělých jezírek a závlahové systémy zahrad.

web www.krovel.cz

ARBOTOM s.r.o.

Kroměříž, Chobot 1585/8 kontakt +420 774 480 025

Návrhy, realizace, péče a údržba zeleně, výsev trávníků, výsadbu, ořezy i kácení dřevin, zakládání jezírek, rybníčků a potůčků. Instalujeme fontány, filtry a podvodní i zahradní osvětlení. Realizuje automatické závlahové systémy. Prodáváme potřeby pro zahradníky a zahrádkáře.

web www.arbotom.cz

WERCO Kolín s.r.o.

Staré Město, Východní 2132 kontakt +420 570 593 100

Nabízíme prodej a servis zahradní techniky. Naleznete zde křovinořezy, provzdušňovače, drtiče větví, štípače i pily, kultivátory a zemní vrtáky, plotostřihy či fukary, vysavače, postřikovače a rosiče, závlahové systémy a další. Dále také ruční nářadí, sněhová hrabla a jiné zboží.

web www.werco.cz

Bio-farm indoor s.r.o.

Zlín, nám. T. G. Masaryka 588 kontakt +420 732 578 316

Nabízíme prodej semen a vybavení pro pěstování rostlin pod umělým osvětlením. prodáváme semínka bylin a zeleniny, hnojiva i zavlažování, topení a ochranu proti škůdcům. Dále dodáváme pěstební substráty o boxy, ventilátory a filtry, destilovanou vodu či kuřácké potřeby. Nabízíme internetový prodej.

web www.bio-farm.cz

Beníčková Ladislava (pobočka Uherský Brod)

Uherský Brod, U Zastávky 385 kontakt +420 725 266 421, (1 pobočka)

Provádím návrhy a realizace zahrad u rodinných domů či údržbu parků. Dále se zaměřuji na závlahové systémy, zahradní i koupací jezírka. Provádím postřiky proti plevelům, výsadbu vzrostlých stromů i pokládku travních koberců, chodníky a kamenné zídky, skalky i ploty či zajišťuji zemní a výkopové práce.

web www.belagarden.cz

Bartek David

Pašovice, Pašovice 225 kontakt +420 607 758 787

Nabízíme návrhy a montáže ústředního vytápění, vodoinstalací a plynoinstalací, solárních i závlahových systémů včetně klimatizací.

web www.vtp-bartek.cz

Zálešák Vlastimil

Hluk, Na Přídělech 378 kontakt +420 774 977 937

Zaměřujeme se na montáže domovních vodáren, čerpadel či zavlažovacích a solárních systémů, rozvodů vody, kanalizace, topení a plynu.

web www.vtp-zalesak.webnode.cz

Schönbaum Robert - závlahové systémy HUNTER

Kunovice, Šlerkova 1028 kontakt +420 603 837 642

Poskytujeme komplexní služby pro firmy i jednotlivce v oblasti profesionálních automatických závlahových systémů (AZS). Zabýváme se problematikou AZS pro zahrady, parky či fotbalová a golfová hřiště. Zajišťujeme zhotovení studní.

web www.zavlahy.org

AGROS Moravia, spol. s r.o.

Zlín, Václavská 118 kontakt +420 577 437 029

Výsadba a údržba zahrad, veřejné a firemní zeleně. Navrhujeme a montujeme automatické závlahy HUNTER. Robotické sekačky. Umělé živé ploty. Prodáváme kvalitní zahradní nářadí - internetový obchod, e-shop.

web www.agros-moravia.cz

Michal Trávníček - AUTOMATICKE-ZAVLAHY.COM

Jalubí, Jalubí 642 kontakt +420 777 000 761

Provádíme montáž profesionálních systémů automatické závlahy značek TORO a HUNTER. Zdarma provedeme konzultaci, vypracujeme cenovou nabídku a detailní projekt rozmístění jednotlivých postřikovačů.

web www.automaticke-zavlahy.com