Půdní vrtáky, jamkovače – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Šálek s.r.o.1 pobočka

Vrahovická 53 , Prostějov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Firma se sídlem v srdci úrodné Hané vyrábí malotraktory včetně příslušenství. Vyrábíme také travní sekačky. Poskytujeme záruční a pozáruční servis, provádíme přestavby starších malotraktorů a dodáváme náhradní díly pro zemědělské stroje. Nabízíme také pracovní nářadí, jako například svahový…

2GENAO, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mlýnská 453/65, Brno-Trnitá Bezdlužná

Nabídka vedení účetnictví, poskytování ekonomického poradenství. Nabízíme služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany. Prodej náhradních dílů pro stroje JCB. Prodej a půjčovna - minirypadla a minibagry CanDig.

3ELQA HRADČANY s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Tišnovská 16, Hradčany Bezdlužná

Provádíme protlačovací a vrtací práce pod komunikacemi od průměru 90 mm do průměru 450 mm. Tyto práce provádíme od roku 1994 pro firmy, které provádí výstavby inženýrských sítí po celé republice, a proto máme v této činnosti mnoho zkušeností.

4ŠVEHLÁK ZLÍN, s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Třída Tomáše Bati…, Zlín
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Stavební technika a půjčovna nářadí - Makita, Master, Weber, NTC, Honda. Půjčujeme vrtací, bourací kladiva, brusky, topidla, odvlhčovače, elektrocentrály, vibrační pěchy a desky, stolové pily. Řezání, vrtání betonu. Solární dopravní značení.

5Otruba Karel - STIHL, VIKING

3.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Tyršovo náměstí 346, Plumlov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jsme autorizovaným prodejním místem produktů společnosti Stihl a Viking. Nabízíme prodej a servis značek Stihl, Viking, Fiskars, prodej ručních postřikovačů Solo a prodej náhradních dílů znaky Solo. Nabízíme řetězy pro všechny typy motorových pil.

6BP STAVBY Morava s.r.o.

BP STAVBY Morava s.r.o. je stavební a inženýrská společnost. Provozujeme činnost v oblasti projektování a realizace specializovaných prací a zakládání staveb. Provádíme generální dodávku staveb. Specializujeme se rovněž na železobetonové monolitické konstrukce. Disponujeme nejmodernější vrtnou…


Firmy v dalších lokalitách


Půdní vrtáky, jamkovače v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Půdní vrtáky, jamkovače najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.