Půdní vrtáky, jamkovače – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Šálek s.r.o.1 pobočka

Vrahovická 53 , Prostějov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Firma se sídlem v srdci úrodné Hané vyrábí malotraktory včetně příslušenství. Najdete u nás kabinové malotraktory, s předním řízením a kloubové malotraktory. Vyrábíme také travní sekačky. Poskytujeme záruční a pozáruční servis, provádíme přestavby starších malotraktorů a dodáváme náhradní…

2GENAO, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mlýnská 453/65, Brno-Trnitá Bezdlužná

Nabídka vedení účetnictví, poskytování ekonomického poradenství. Nabízíme služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany. Prodej náhradních dílů pro stroje JCB. Prodej a půjčovna - minirypadla a minibagry CanDig.

3ELQA HRADČANY s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Tišnovská 16, Hradčany Bezdlužná

Provádíme protlačovací a vrtací práce pod komunikacemi od průměru 90 mm do průměru 450 mm. Tyto práce provádíme od roku 1994 pro firmy, které provádí výstavby inženýrských sítí po celé republice, a proto máme v této činnosti mnoho zkušeností.

4Albera Morava s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Ořechová, Strání, Květná
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na prodej, servis a půjčování komunální i zahradní techniky. Distribuce švédské techniky Stiga.

5ŠVEHLÁK ZLÍN, s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
Třída Tomáše Bati…, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stavební technika a půjčovna nářadí - Makita, Master, Weber, NTC, Honda. Půjčujeme vrtací, bourací kladiva, brusky, topidla, odvlhčovače, elektrocentrály, vibrační pěchy a desky, stolové pily. Řezání, vrtání betonu. Solární dopravní značení.

6Otruba Karel - STIHL, VIKING

3.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Tyršovo náměstí 346, Plumlov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Jsme autorizovaným prodejním místem produktů společnosti Stihl a Viking. Nabízíme prodej a servis značek Stihl, Viking, Fiskars, prodej ručních postřikovačů Solo a prodej náhradních dílů znaky Solo. Nabízíme řetězy pro všechny typy motorových pil.

7BP STAVBY Morava s.r.o.

BP STAVBY Morava s.r.o. je stavební a inženýrská společnost. Provozujeme činnost v oblasti projektování a realizace specializovaných prací a zakládání staveb. Provádíme generální dodávku staveb. Specializujeme se rovněž na železobetonové monolitické konstrukce. Disponujeme nejmodernější vrtnou…

8Málková Martina - Nářadí od nás

Lažany 31, Lažany Bezdlužná

Půjčujeme profesionální nářadí, brusky, hoblíky, frézky, zahradní technika. Nabízíme průmyslové vysavače, pily, jádrové vrtačky, sanační brusky, hutnění zeminy, vibrační desky, vertikulátor, drtič větví, tlaková myčka, půdní vrták, míchadla a další.

9Bystroň - Integrace s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(37)
Podlesí 506, Valašské Meziříčí Bezdlužná

Výroba zemědělské a lesní techniky. Dále nabízíme drtiče větví, půdní vrtáky, zatloukače kůlů, trhače dřevin, štěpkovače, mulčovače, frézy, štípače, radlice, lanové navijáky a nakladače. Mimo jiné dodáváme vázací techniku, ocelová lana, řetězy, textilní úvazky a další.

10Evják Jiří

Prodej a servis zahradní a lesní techniky. Nabízím dmychadla, akumulátorové stroje, plotostřihy, rozbrušovací a řetězové pily. Dále zde naleznete sekačky, traktory, vertikutátory i půdní vrtáky, zametače, štípačky na dřevo a další.


Půdní vrtáky, jamkovače – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Půdní vrtáky, jamkovače v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Půdní vrtáky, jamkovače najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.