Ratanový, teakový nábytek - Hodonín

1 - 7 firem z 7 nalezených

FH nábytek, s.r.o.

Lužice, Ploštiny 858/2 kontakt +420 728 636 069, (1 pobočka)

FH nábytek - postele a obývací pokoje - Internetový prodej bytového nábytku. V nabídce máme ložnice, dětské pokoje, obývací pokoje, koupelnový nábytek, pracovny, kanceláře, kuchyně. Skříně, postele, matrace, rošty, obývací stěny, pohovky, sedací soupravy, jídelní stoly a sestavy, kancelářské židle a křesla. Ratanový a zahradní nábytek.

web www.fhnabytekplus.cz

Holešinský Petr, Ing.

Kostelec u Kyjova, Kostelec 14 , (2 pobočky)

Naše firma působí na českém trhu od roku 1994. Nabízené zboží je výhradně z přímého importu z Asie, ojediněle z EU.Široký sortiment umělých květin, dárkového zboží, dekorací, potřeb pro květináře a aranžéry.

web www.hoko-import.cz

Holešinský Petr, Ing. - HOKO - Ratan nábytek

Kostelec u Kyjova, Farma 14 kontakt +420 518 617 825, (2 pobočky)

Ratanový nábytek - umělý ratan pro zahradní terasy se stohovatelnými křesly. Umělý ratanový nábytek (polyratan, syntetický ratan)představuje nastupující modní trend v oblasti zahradního nábytku. Jedná se o podstatně odolnější variantu ratanu přírodního (pravého). Vyrábí se ze speciálních vláken většinou v bílé nebo v přírodní barvě, jimiž se obtáčejí a vyplétají kovové konstrukce. K údržbě ratanového materiálu pak postačí jen kbelík vlažné vody.

web www.ratanovy-nabytek.com

PP NÁBYTEK A DOPLŇKY - Píža Martin

Strážnice, Preláta Horného 504 kontakt +420 518 332 333

Prodáváme nábytek, kuchyně a sedací soupravy. Nabízíme také zdravotní a vakuové matrace. V naší nabídce naleznete masivní nábytek (smrk, borovice, dub, buk), kuchyně (včetně montáže), matrace pružinové i pěnové, postele čalouněné i masivní, sedací soupravy, dětské pokoje, předsíňové sestavy, zrcadla, TV stolky, konferenční stolky, PC stoly, obývací pokoje, skříně, komody, kuchyňské židle, barové židle, jídelní stoly, kancelářské židle, pohovky, zahradní nábytek, houpací křesla, ratanový a…

web www.nabytekstraznice.cz

Holešinský Petr, Ing. - e-shop (pobočka Vracov)

Vracov, Kučovanská 1633 kontakt +420 518 617 825, (2 pobočky)

Prodáváme online zahradní ratanový nábytek a ratanové sedací soupravy z odolného umělého ratanu.

web www.ratanovy-nabytek.com

RATTAN - PROUTÍ, s.r.o.

Kyjov, Masarykovo náměstí 63/43 kontakt +420 604 918 281

Prodej přírodního, umělého ratanového a proutěného nábytku, bytových doplňků z přírodních materiálů. Prodáváme ratan koše a proutěné koše na prádlo, ošatky, tácy, a ručně tkané koberečky různých rozměrů.

web www.rattan-prouti.cz

Mezihoráková Marcela

Vracov, Skoronská 1574 kontakt +420 607 170 904

Prodej ratanového a teakového nábytku.

web www.matili.cz