Masivní nábytek - Olomouc

1 - 20 firem z 48 nalezených

AJ Kuchyně s.r.o.

Olomouc - Bělidla, bratří Wolfů 496/3 kontakt , (1 pobočka)

Specializujeme se výrobou nábytku na zakázku. V naší nabídce jsou převážně kuchyně, ale i ostatní nábytek - najdete u nás nábytek do ložnice, koupelny i obývacího pokoje.

web www.ajkuchyne.cz

Výroba nábytku - Zdeněk Nádvorník

Velký Týnec - Čechovice, Ve Dvoře 8 kontakt

Naše firma vyrábí nábytek na zakázku. Nabídka kuchyní, obývacích stěn, vybavení ložnic, pokojů či kanceláří. Zaměřuji se na postele, skříňky, poličky a další nábytek, knihovny, konferenční stolky a další.

web www.truhlarstvi-nadvornik.cz

Jaroslava Bosáková - INPECO INTERIER

Olomouc, Wellnerova 1322/3c kontakt

Prodej nábytku a realizace interiéru. Nabízíme kancelářský nábytek, bytový nábytek. V našem studiu se každou zakázkou zabýváme individuálně a maximálně zodpovědně.

web www.inpeco-interier.cz

Výroba nábytku - Libor Kabilka

Velký Týnec, Vsisko, Přerovská 95 kontakt

Vyrábíme moderní a stylový nábytek, vestavěné skříně na míru, kuchyňské linky, šatny. Zakázková výroba a vybavení interiérů rodinných domů, bytů i kanceláří, hotelů, penzionů, chalup a to vše kvalitně a v moderním designu.Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je…

web www.vyrobanabytku-kabilka.cz

Stolárna u sousedů

Tršice, Lipňany 10 kontakt

Zaobíráme se výrobou dřevěného nábytku na míru. Firma Stolárna u sousedů má dlouholetou tradici a stovky spokojených zákazníků. Vyrábíme široký sortiment výrobků ze dřeva a vše na míru. Vyrábíme i vestavěné skříně, dveře, předsíňové stěny, pergoly, zahradní doplňky či zařízení restaurací. Nabízíme…

web www.stolarnausousedu.cz

Koutný Vladimír - truhlářství

Velký Týnec, Náves 18 kontakt +420 604 366 591

Specializujeme se na zakázkovou výrobou atypického nábytku pro domácnosti, kanceláře, restaurace a bary. Mimo jiné provádíme úpravu, lakování i renovaci starožitností. Zabýváme se realizací podlah, schodišť, oken, dveří, zábradlí a jiných zařízení.

web www.truhlarstvi-koutny.cz

Miroslav Hilšer - truhlářství

Dolany, Dolany 95 kontakt

Truhlářství Hilšer působí v oboru již od roku 1999. Od počátku klademe důraz na precizní provedení a vysokou užitnou hodnotu nábytku. Naší specialitou je práce s poctivým masivním dřevem.Pro výrobu používáme kvalitní materiál, ať se jedná o řezivo, dřevotřískové desky, kování, vestavné osvětlení,…

web www.truhlarstvihilser.cz

Doleželová Veronika- Holandský nábytek

Olomouc - Nová Ulice, Na Šibeníku 154/3 kontakt

Široký sortiment stylového rustikálního nábytku, tak také současného bytového nábytku. Nabízíme sedací soupravy nové i použité, jídelní stoly, židle, křesla, postele, komody, vitríny, kuchyně, obývací stěny a další.

web www.holand.cz

JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o. (pobočka Olomouc)

Olomouc-Řepčín, Pražská 255/41 kontakt +420 585 412 730, (2 pobočky)

V naší firmě se zabýváme výrobou nábytku, postelí z masivu, zdravotních i ortopedických matrací a roštů. Nabízíme obývací stěny, křesla, stoly a židle. Zajišťujeme 3D návrhy.

web www.jelinek.eu

Morávek Pavel - Truhlářství

Šternberk, Chabičov, Šternberk, Chabičov 33 kontakt +420 776 047 014

Nabízíme dveře, vrata, stoly, kuchyně, postele i skříně na zakázku. Specializujeme se na výrobu příborníků, dveří, vrat, nábytek s loveckými motivy, ruční vyřezávky a schody.

web www.truhlarstvi-moravek.cz

FAST interier a design, s.r.o. (pobočka Cholina)

Cholina, Cholina 221 kontakt +420 583 034 006, (1 pobočka)

Jsme český výrobce bytového a kancelářského nábytku. Nabízíme obývací pokoje, jídelny, ložnice, šatny, pracovny, předsíně, pracovny, kuchyně a dětské pokoje.

web www.fast.cz

Stolařství FINESSE s.r.o.

Luká, Střemeníčko, Luká, Střemeníčko 50 kontakt +420 585 345 135, (1 pobočka)

Naše stolařství vyrábí zakázkový nábytek dle přání zákazníka. Zajistíme grafické návrhy. Vyrábíme atypické interiéry, vyrábíme protipožární okna a dveře, vestavěné skříně, podlahy, pergoly, stoly, masivní nábytek a kuchyně, vybavení kanceláří i jiné.

web www.stolarstvifinesse.cz

Šnajder Zdeněk

Ústín 109, Ústín 109 kontakt +420 585 420 145

Zabýváme se výrobou na zakázku veškerého nábytku. Nabízíme nábytek interiéry bytů i firem, schodiště, pergoly, zahradní nábytek, kuchyně, dveře a skříně, nábytek s vitrážemi od návrhu po dodávku na klíč. Dodáváme sauny i s příslušenstvím.

web www.snajder.com

Vlček Josef - výroba bytového nábytku

Červenka, Nová 402 kontakt +420 605 720 405

Vyrábíme nábytek na zakázku. Prodáváme kuchyňské linky, kancelářský nábytek, dětské pokoje i čalouněné dveře, ložnice a jiné.

web www.truhlarstvivlcek.kvalitne.cz

Jevgenij Eduardovič Salašnyj

Velká Bystřice, Nádražní I 702 kontakt +420 603 731 337

Zabýváme se truhlářstvím. Provádím zakázkovou výrobou a prodejem bytového i kancelářského nábytku. Dále nabízíme kuchyňské linky, obývací a dětské pokoje, vestavěné skříně i ložnice. Provedeme cenovou kalkulaci zdarma.

web www.jesinterier.majestat.cz

Prokeš Jaromír - truhlářství

Kožušany-Tážaly, Kožušany 46 kontakt +420 585 536 170, (1 pobočka)

Provozuji truhlářství. Zabýváme se zakázkovou výrobou interiérového nábytku. Vyrábím a montuji kancelářský nábytek, kuchyňské linky, obývací pokoje i šatní skříně, dveře i zárubně. Provádím drobné tesařské práce. Realizuji pergoly, selské jizby.

web www.truhlarstviolomouc.cz

Prokeš Jaromír (pobočka Olomouc, Hodolany)

Olomouc, Hodolany, Tovární 1059/41 kontakt +420 585 536 170, (1 pobočka)

Provozuji truhlářství. Zabýváme se zakázkovou výrobou interiérového nábytku. Vyrábím a montuji kancelářský nábytek, kuchyňské linky, obývací pokoje i šatní skříně, dveře i zárubně. Provádím drobné tesařské práce. Realizuji pergoly, selské jizby.

web www.truhlarstviolomouc.cz

Odstrčil Jan

Lutín, Pohoršov 240 kontakt +420 604 931 995

Provádíme výrobu truhlářských výrobků. Nabízím stoly, vestavěné skříně na míru.

zobrazit detail web

Maitner František

Troubelice, Troubelice 213 kontakt +420 605 748 637

Zabýváme se výrobou nábytku. Nabízím dveře z masivu.

zobrazit detail web

Štanga Miroslav

Skrbeň, Jos. Fialy 189 kontakt +420 603 344 592

Zabýváme se výrobou nábytku na zakázku, posuvných dveří a zárubní. Nabízíme nábytek do dětských pokojů, garáží, komerčních prostor, pracoven, obývacích pokojů a ložnic.

web www.nabyteksn.cz
« předchozí 1 2 3 další »