Kuchyně, kuchyňské linky – Přerov

Říká se, že kuchyň je středem každého domova, a proto je potřeba věnovat hodně pozornosti při její koupi. Můžete si ji nechat vyrobit na míru podle vašich snů nebo si koupit již hotovou kuchyň. Přehled kuchyní a kuchyňských linek v lokalitě Přerov.

1–10 firem z 39 nalezených Filtry

1Stolařství Sláma Slavomír

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
K Moštěnici 291/7a, Přerov VI-Újezdec

Zabýváme se výhradně zakázkovou výrobou nábytku. Vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně, postele, komody, skříňky, schodiště, stoly.

2HANÁK NÁBYTEK - DESIGN CENTRUM4 pobočky

Popůvky 72, Kojetín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Vyrábíme kuchyně dle Vašeho životního stylu. Specializujeme se na výrobu a dodání kompletních interiérů. Vyrábíme interiérový nábytek na míru, především kuchyně, obývací pokoje, jídelny, ložnice, šatny, interiérové dveře a další nábytek. Dále prodáváme sedací soupravy světových značek, stoly a…

3Tomáš Janoušek

Křenovská 1424, Kojetín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu zakázkového nábytku. Vyrábíme kuchyně, ložnice a postele, vestavěné skříně, dveře, obklady i zárubně, schody. Zabýváme se návrhy interiérů i exteriérů.

4Karel Kovařík K-design, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Nerudova 82/8, Lipník nad Bečvou
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Výroba zakázkového nábytku na míru. Prodej nábytku a matrací. Prodej kuchyní, vestavěných skříní, dětských pokojů, kanceláří, obývacích pokojů, komerčních prostor i prodejen a koupelen.

5Koupelny-Tommi

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Velká Dlážka 527 , Přerov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Specializujeme se na rekonstrukce koupelen, bytových jader, bytů a rodinných domů. Zabýváme se výrobou a montáží kuchyní. Dále nabízíme prodej obkladů a dlažeb, interiérových dveří a podlah.

6Hřičišče Jaroslav - PROMAL

Společnost PROMAL nabízí malířské, natěračské, podlahářské, obkladačké, truhlářské, stavební a zednické práce. Dále firma vyrábí kuchyňský či ložnicový nábytek, provádí rekonstrukce bytů aj.

7Olivík Jiří, Ing. - Kuchyně Olivík

Zpracuje návrh kuchyně a prodáváme také kuchyňské ale i kancelářské spotřebiče.

8KÁMEN KLAPER, s.r.o.1 pobočka

Vyškovská 413 , Kojetín
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Společnost KÁMEN KLAPER, s.r.o. poskytuje služby v obasti kamenických prací. Nabízí stavby a obklady z mramoru, břidlice, pískovce aj., dále pak dlažby, krby, náhrobky a pomníky, památníky, obklady či schody aj.

9Lesák Tomáš- Truhlářství

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Býškovice 48, Býškovice Bezdlužná

Nabízíme výrobu a montáže kuchyní, interiérů. Vyrábíme masivní dveře, postele, balkony, pergoly.

10Arnošt Sehnalík

Tučín 5, Tučín Bezdlužná

Nabízím zakázkovou výrobu kuchyní na nábytku.


Kuchyně, kuchyňské linky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Kuchyně, kuchyňské linky v lokalitě Přerov – detailní popis

Hotové sestavy kuchyňských linek

Výhodou hotových kuchyňských sestav je její okamžitá dostupnost. Stačí zajít do kamenné prodejny nebo se podívat na e-shop a vybrat si kuchyň, která se vám líbí a která splňuje vaše rozměrové požadavky, a jen počkat než vám ji dovezou. Tyto kuchyně jsou již vyrobené, takže ušetříte čas na zaměřování kuchyně, její navrhování a vybírání jednotlivých komponent. Navíc nemusíte čekat na výrobu kuchyně. Mezi její další výhody patří rychlost jejího nákupu, nižší cena než u kuchyní na míru a také méně náročnější práce se sestavováním. Na trhu se můžete setkat se dvěma typy hotových kuchyňských sestav. Prvním z nich jsou sektorové kuchyně bez fixního uložení skříněk, kde si můžete skříňky sestavit tak, jak potřebujete. Druhým typem jsou hotové kuchyňské linky s fixním uložením skříněk, které jsou již neměnné. Nevýhodou těchto kuchyní je omezený výběr skříněk a nižší kvalita použitého kování v porovnání s kuchyněmi na míru. Hotové sestavy se vyrábějí v několika rozměrech, ale především se hodí do menších kuchyní. Vyrábějí se jak v rovných, tak i v rohových provedeních. Na trhu naleznete kuchyně různých rozměrů, materiálů, dekorů, barev a stylů. Vybrat si může kuchyni moderní, rustikální, ve stylu retro nebo vintage. 

Prodejci hotových kuchyňských sestav

Kuchyňské linky na míru

Kuchyňskou linky na míru si můžete nechat zhotovit v kuchyňském studiu nebo můžete využít služeb jednotlivých truhlářů. Výhodou kuchyní na míru je, že vám umožňují navrhnout si kuchyňskou linku podle vašich představ, prostorových možností a individuálních potřeb. Vybrat si tak můžete každý komponent vaší nové kuchyně od materiálu kuchyně až po úchytky na skříňky. Podle vašich představ si také můžete vybrat spotřebiče a příslušenství. Návrháři v kuchyňském studiu vám zpracují 3D návrh vaší kuchyně, zaměří kuchyň u vás doma, zpracují instalační plán pro přesné umístění veškerých rozvodů, zajistí dopravu až k vám domů, zajistí profesionální montáž a nakonec vás seznámí s funkcemi vaší nové kuchyně. 

Prodejci kuchyňských linek na míru