Atypický nábytek - Prostějov

1 - 5 firem z 5 nalezených

Balaš Marek - zámečnictví

Čelechovice na Hané, Hlavní kontakt +420 774 571 620

Zámečnictví a kovovýroba. Dále vyrábíme a montujeme široký sortiment výrobků. Nerezové zábradlí, schodiště, brány, ocelové konstrukce atypických rozměrů, polycarbonátové přístřešky. Stavební zámečnictví, mimo jiné i zpracováváme všechny druhy materiálů. Sváření hliníku a barevných kovů. Dělení a ohýbání plechů.

web www.kovobalas.cz

CREATISA design s.r.o.

Prostějov, Uprkova 4626/3a

Realizace designových interiérů domácností i firem, služby architekta a zakázková výroba atypického nábytku. Dodáváme luxusní designové sedací soupravy, židle, osvětlení a doplňky z Itálie. Nabízíme římské rolety, závěsy a tapety z Francie.

web www.interier-nabytek.cz

Rohovský Karel

Vrbátky, Štětovice 123 kontakt +420 607 124 269

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku z masivu a lamina. Vyrábíme vestavěné skříně, kuchyně, kancelářský nábytek, ložnice, šatny, palandy, stylové, manželské, patrové postele, snížená patra, dětské pokoje, atypický ohýbaný nábytek, kanceláře z lamina a masivu, schody, ploty, pergoly.

zobrazit detail

Schmitt Bohumil

Smržice, J. Kotka 179 kontakt +420 607 780 718

Nabízíme výrobky z masivního dřeva dle požadavků zákazníka. Dále provádíme atypická okna, dveře, nábytek, schody, venkovní stoly a lavice.

zobrazit detail

N-ROTE MECHANICAL s.r.o. - NR CAT N-ROTE MECHANICAL s.r.o.

Prostějov, Petrské nám. 4367/8c kontakt +420 774 153 881

Věnuji se výrobě a vývoji nového typu chytrého nábytku. Ten má nejen zdobit, ale být hlavně funkční, kvalitní a přizpůsobený všem na míru. Dále nabízím inspiraci našimi projekty, ve kterých řešíme pohodlí a originalitu pro Vás i Vaše mazlíčky.

web www.nrcat.cz