Investiční společnosti, firmy - Zlínský kraj

1 - 4 firem z 4 nalezených

Svobodová Jarmila - investiční poradenství

Kroměříž, Moravcova 9 kontakt +420 607 169 213

Investiční poradenství, specialistka diagnostiky osobních financí. Nezávislé poradenství. Nákup a prodej zlata a stříbra. Vstřícnost a rychlá komunikace.

zobrazit detail

Jiří Zlatník - finanční poradenství

Uherský Brod, Kříby 287 kontakt +420 737 587 684

Jako finanční a pojišťovací makléř mám dlouholeté zkušenosti a neustále sleduji trendy pojišťoven, spořitelen a bank. Na nezávazné schůzce s klientem provedu finanční analýzu a navrhnu poté optimální řešení. Finanční poradenství v oblasti pojištění, spoření, investice, spořicí účty, dětské účty, úvěry a meziúvěry včetně přefinancování ze stavebního spoření, hypoteční úvěry, spotřebitelské úvěry, americká hypotéka.

web www.finance-zlatnik.internet123.cz

AVEX CONSULTING s.r.o.

Zlín, Smetanova 2401 kontakt +420 577 002 703

Nabízíme poradenství v oblasti dotací EU. Dále poskytujeme konzultace projektových záměrů, zpracování dotačního auditu a kompletní žádosti o dotaci, informační a dotační servis. Mimo jiné zajišťujeme komunikaci se státními orgány, aktivity spojené s udržením dotace včetně monitoringu a výběrová řízení.

web www.avexconsulting.cz

REAL MORAVIA, s.r.o.

Uherské Hradiště, Nádražní 30 kontakt +420 572 551 032, (6 poboček)

Realitní společnost pro oblast Moravy a Slezska. Zprostředkujeme prodej nemovitostí, rodinných domů, chat, chalup, pozemků, komerčních objektů. Zajišťujeme také investiční poradenství a kompletní právní servis při převodu na katastru nemovitostí.

web www.realmoravia.cz