Kouřovody - Zlín

1 - 4 firem z 4 nalezených

VOSS Zlín, s.r.o.

Fryšták, Souhrady 61 kontakt +420 577 912 482

Prodáváme krbová kamna, krbová kamna s výměníkem a kachlová kamna, kachlová kamna s výměníkem či krbové vložky, kuchyňské sporáky i zahradní krby, kamna na pelety, kouřovody, krbové nářadí a koše. Dovezeme zdarma po celé ČR. Dále nabízíme on-line prodej krbových kamen a kachlových kamen. Moderní kamna i krby dokáží efektivně spalovat jak dřevo, tak i uhlí. Vysoká účinnost je dosažena kvalitním spalováním a hořením, čímž je je maximálně využito výhřevnosti otopu, což výrazně šetří náklady na…

web www.kkk-zlin.cz

Straka Petr - MASTR Komínové systémy

Zlín, Ševcovská 3263 kontakt +420 777 789 283

Zabýváme se výrobou a prodejem komínů, komínových vložek vícevrstvých komínů či komínových systémů Jeremias, BLK, krbů a krbových kamen. Provádíme revize komínů, autorizované měření malých zdrojů, kominictví. Dodáváme krbová kamna, kouřovod i komín a to vše na klíč. Dále provádíme jádrové vrtání a řezání konstrukcí.

web www.kominy.cz

Stavebniny Lednický, s.r.o.

Vizovice, Říčanská 1228 kontakt +420 603 511 022, (1 pobočka)

Stavby, rekonstrukce čištění a pravidelné kontroly komínů, kouřovodů a příslušenství kouřovodů. Nabízíme jádrové vrtání komínů, vložkování komínů či realizace nových komínů. Opravy nadstřešních části komínů. Poskytujeme konzultace.

web www.stavebninylednicky.cz

Stavebniny Lednický, s.r.o. - stavebniny

Vizovice, Říčanská 1228 kontakt +420 603 511 022, (1 pobočka)

Dodávka stavebních materiálů, štěrku, písku a makadamu včetně rozvozu. Poskytujeme beton, betonové produkty, čistírny odpadních vod, distanční podložky, omítky, hutní materiál, fasády a plošné odvodnění. Nabízíme zdící materiály i stropní konstrukce a vodní akumulační nádrže. Zemní práce.

web www.stavebninylednicky.cz