Anténní, satelitní technika (antény, satelity) – Uherské Hradiště

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1Hofman Richard - Elektro D

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Sokolovská 336, Uherské Hradiště
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

V naší prodejně naleznete velmi široký sortiment elektronických součástek (tranzistory, diody, pojistky a přepěťové ochrany a další). Dále nabízíme baterie a akumulátory, pájecí, anténní a měřící techniku. Kontakty a další informace získáte na našich webových stránkách. Obraťte se na nás!

2HAKMAN - elektromontáže s.r.o.

Elektroinstalace kontejnerů, kontejnerových staveb a veřejných zařízení od vypracování projektové dokumentace až po výchozí elektrorevize. Zajišťujeme služby internetového připojení, kamerových systémů, satelitní techniky. Poskytujeme webhosting. Likvidujeme použité PC a IT techniku.

3Hofman - elektro s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Sokolovská 418, Uherské Hradiště…
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Nabízíme prodej audio a video techniky, televizí či satelitů. Provádíme servis elektroniky a součástek. V sortimentu naleznete videokamery, domácí kina a Hi-Fi, DVD přehrávače či topné panely, elektroinstalační materiál, domácí spotřebiče a telefony, sekačky, monitory, počítače, kancelářskou…

4Janků Zdeněk

Jaroslava Staňka 868, Uherské Hradiště…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej a montáž elektronické zabezpečovací signalizace včetně kamerových systémů a společné televizní antény a satelity. Dále nabízíme ozvučení objektů a výrobních hal, počítačové sítě. Domácí telefony a videotelefony. Wifi připojení, LED osvětlení.

5Kohoutek Petr - EL-AXIS

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sokolovská 335, Uherské Hradiště
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodáváme a montujeme satelitní komplety, antény a wifi. Nabízíme Skylink, freeSAT, DIGI TV. Také dodáváme spotřební elektroniku či prodej technického zabezpečení, webkamer a alarmů. Provádíme rekonstrukce rozvodů.

6Chvíla Karel

V sadě 1046, Nivnice Bezdlužná

Poskytujeme bezdrátový wi-fi internet v obci Nivnice. Dále provádíme opravy a konfigurace počítačů. Nabízíme i montáže a servis satelitů, DVB-T a STA rozvodů i set-top-boxů, montáž kamer a audiovizuální techniky, protipožárních systémů pro zabezpečení budov a telekomunikační techniky.

7Lekeš Stanislav1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(13)
Kpt. Kubíčka 1633, Uherský Brod Bezdlužná

Nabízíme prodej spotřební elektroniky a elektrotechniky a satelitní techniky.

8EKS ELEKTROSERVIS, s.r.o.

Prodej a servis satelitní techniky. Dále provádíme záruční i pozáruční servis el. strunových sekaček ergo, opravujeme spotřební elektroniku i pozáruční servis. Zakázková výroba a montáž elektronických zařízení.

9RAMET a.s.

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Letecká 1110, Kunovice Bezdlužná

Specializuje na vývoj aktivních a pasivních radarových přehledových systémů. Nabízíme moderní přehledové systémy pro řízení letového provozu a ELINT systémy pro vojenské použití. Firma je také jedním z lídrů na trhu ve výrobě radarových měřičů rychlosti.

10PERYMONT repro, s.r.o.2 pobočky

Tradiční výrobce českých reproduktorů pro 100V obecní rozhlasy a bezdrátové místní informační systémy. Vyráběné tlakové reproduktory jsou využívaný zejména v sítích místního rozhlasu jako významný prvek varovacího a vyrozumívacího systému obcí a měst České a Slovenské republiky a také v…


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Anténní, satelitní technika (antény, satelity) v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Anténní, satelitní technika (antény, satelity) najdete 32 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 29 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Uherské Hradiště.