Dveře, vrata – Přerov

1–10 firem z 94 nalezených Filtry

1J.A.P., spol. s r.o.

Nivky 67, Přerov III
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou schodů a schodových obkladů, dále nabízíme půdní stahovací schodiště, kování, ploty a stavebních pouzder pro posuvné dveře. V naší nabídce najdete také schodiště klasická, točitá a segmentová z kovu, skla, nerezu a dřeva. Na Vaše přání zajistíme návrh, výrobu a montáž schodišť.

2Č.O.B. slévárna, s.r.o.

Působíme v oblasti kusové a malosériové výroby, vysoce jakostních a technologicky náročných odlitků z nerezových ocelí, dále ocelí a litin, slitin neželezných kovů především pro strojírenský a energetický průmysl.

3ALBO okna - dveře s.r.o.1 pobočka

Osek nad Bečvou 95, Osek nad Bečvou
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

V našem sortimentu najdete dřevěná okna, dřevěná euro okna (eurookna), dřevohliníková okna, dřevěné vstupní vchodové dveře, interiérové dveře, zimní zahrady, speciální výrobky jako sekční garážová vrata, zdvižně odsuvné dveře, posuvné dveře, skládací stěny a další stavebně truhlářské výrobky.

4BATIMA API CZECH, k.s. (pobočka Přerov)7 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Za školou 204/25, Přerov Bezdlužná

Zabýváme se výrobou, montáží a servisem venkovních rolet a roletových schránek. Nabízíme pojezdové brány i rolovací mříže.

5A + BX OKNA, s.r.o. (pobočka Přerov)12 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Střed 121, Přerov Bezdlužná

Plastová okna, dveře, zimní zahrady, dodáváme hliníková okna a dveře. Zastoupení po celé ČR. Vyrábíme z německého 5-ti a 8-mi komorového systému ROPLASTO a 5-ti komorového systému KBE.

6STOJAN interier, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Čechy 47, Domaželice u Přerova
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou stínící a garážové techniky. Nabízíme venkovní žaluzie, předokenní rolety, markýzy, sítě proti hmyzu, garážová vrata. Dále provádíme zasklívání lodžií, zasklívání balkónů, vyrábíme a montujeme hliníková zábradlí, zimní zahrady, dělící stěny.

7Ferropolymer, spol. s r.o.1 pobočka

Vyrábíme plastová okna, dveře, prosklené stěny a fasády z profilového systému INOUTIC. Široká nabídka doplňků- žaluzie, sítě proti hmyzu, parapety vnitřní a vnější, rolety, garážová vrata a střešní okna ROTO.

8Ing. Milan Kratochvíl2 pobočky

9. května 155/25, Horní Moštěnice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provádíme zasklívání balkonů a lodžií včetně montáží zimních zahrad, zastřešení bazénů či realizace konstrukcí a přístřešků. Prodáváme sekční garážová vrata i hliníkové a ocelové brány, sušáky na prádlo, žaluzie a rolety.

9INTEKO - Ing. Vlastimil Kočajnar2 pobočky

Vyrábíme dřevěné schody, schodiště, zábradlí, madla i dveře, interiéry, kuchyňský nábytek, postele a stoly z masivu.

10KRESPO, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Struhlovsko 218, Hranice IV-Drahotuše
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme kovový nábytek, hliníkové konstrukce, hliníkové okna, dveře, zimní zahrady, fasády, posuvné systémy.


Dveře, vrata – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Dveře, vrata v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Dveře, vrata najdete 94 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 85 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 28 firem v regionu Přerov.