Doprava – Bystročice okres Olomouc

Podle typu dopravní cesty se doprava dělí na silniční (automobil, autobus, kamion), železniční (vlak), vodní (výletní loď, nákladní loď, trajekt) a leteckou (letadlo). Přehled dopravních podniků v lokalitě Bystročice.

1–10 firem z 351 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Naše firma se zabývá nakládání s odpady, především dřevěnými, likvidace starého dřevěného nábytku, oken, dveří, odpadů ze zpracování dřeva i dřevotřískových desek,sběr a třídění ostatních odpadů. Dále provozujeme kontejnerovou dopravu.

Poslat poptávku 724 372 080

Barbora Žajglová, se sídlem Jilemnického 103/1, 779 00, Olomouc-Nedvězí, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2010. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

Poslat poptávku 608 748 987

Dodávky a montáž technologických zařízení. Dále i potrubních rozvodů a ocelových konstrukcí, servis a revize ČS PHM, signalizace netěsnosti pro nádrže a potrubí, čištění a vložkování nádrží na závadné látky, benzín, naftu, stavební činnost, výkopové práce. Otevřeno nonstop.

Poslat poptávku stelo.cz 585 438 653

Prodáváme nové i použité nákladní vozy Volvo. Nabízíme servisní služby ve Volvo Truck centrech a pronájem nákladních vozů.

Poslat poptávku volvotrucks.cz 585 388 282

Hlavní činností společnosti je nabídka komplexních služeb v odpadovém hospodářství. Jedná se o odpadové hospodářství na klíč, ve kterém naše společnost přebírá kompletní odpovědnost za provozování odpadového hospodářství klienta. Dále se zabýváme kontejnerovou dopravu, zemními prácemi, demolicemi,…

Poslat poptávku kontejnerymuller.cz 588 885 089

Provozuji kontejnerovou dopravu. Nabízím převoz stavebních strojů, odvoz sutí, písku, hlíny, mulčovací kůry, štěpky. Dovoz různého stavebního materiálu. Převoz paletového zboží na valníkovém kontejneru.

Poslat poptávku 604 631 535

Zdeněk Pokorný, se sídlem Tážaly 67, 783 75, Kožušany-Tážaly, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1996. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

Poslat poptávku 606 926 466

Zajišťujeme zámečnické a obráběčské práce, frézování, svářečské práce. Provádíme opravy a údržbu lokomotiv či kolejových vozidel.

Poslat poptávku selpservis.com 602 708 562

Provádíme zemní práce v oblasti výstavby inženýrských sítí. Dále poskytujeme nákladní autodopravu vozem Tatra 815 S3. Otevřeno nonstop.

Poslat poptávku zemniprace-kowalczuk.cz 585 961 133

Doprava v lokalitě Bystročice – detailní popis

Autobusová doprava

Autobusová doprava je nejvýznamnějším druhem veřejné dopravy v ČR z hlediska rozsahu sítě.

  • Autobusy městské 
  • Autobusy příměstské (linkové, regionální)
  • Autobusy meziměstské (dálkové)
  • Autobusy mezinárodní

Mezi nejdůležitější autobusové dopravce působící v ČR patří:

Městská hromadná doprava

MHD jako typ veřejné dopravy zajišťuje přepravu osob na území města nebo i jeho okolí. V rámci MHD platí jednotné přepravní a tarifní podmínky.

Systém MHD v rámci velikosti města může zahrnovat:

  • Autobusovou dopravu
  • Trolejbusovou dopravu 
  • Tramvajovou dopravu
  • Metro

Metro Praha

Denně přepraví přes milion cestujících. Skládá se ze 3 linek – A, B, C, které jezdí ve špičkách každé 2 až 4 minuty a mimo špičku každých 5 až 10 minut.

  • Trasa A: Nemocnice Motol – Depo Hostivař
  • Trasa B: Zličín – Černý most
  • Trasa C: Háje – Letňany

IDOS.cz poskytuje jízdní řády MHD, autobusů i vlaků. 

Kamionová doprava

Silniční přepravu zásilek poskytuje vnitrostátní i mezinárodní kamionová doprava.

Dopravní informace, stupně provozu a nejdůležitější události na silnicích I. třídy a dálnicích naleznete na stránce dopravniinfo.cz

Železniční doprava

Železniční doprava se specializuje na přepravu osob i nákladů. Celková délka tratí v ČR je 9406 km.

Železniční osobní doprava

Železniční nákladní doprava

Lodní doprava

Vodní doprava je ekologicky šetrný druh dopravy. V ČR je vodní doprava provozována nejvíce na řekách Labe a Vltava.

Letecká doprava 

Letecká doprava při přepravě osob nemá konkurenci především na delší vzdálenosti a přes moře (oceány). Letecká nákladní doprava je velice náročná a využívá se především pro urgentní zásilky (pošta), při přepravě nákladu podléhajícího rychlé zkáze a v neodkladných situacích (katastrofy).

Mezinárodní letiště v ČR s pravidelným leteckým provozem

Více informací k dopravě v ČR naleznete na stránkách Ministerstva dopravy.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.