Půjčovny karavanů, obytných vozů – Morava

Chcete zažít nový rozměr dovolené? Pak si půjčte karavan nebo obytný vůz a vydejte se za novým dobrodružstvím kamkoliv vás napadne. Jsou ideální jak pro letní, tak i zimní dovolenou. Přehled půjčoven karavanů a obytných vozů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

1 EUROvrak s.r.o.

Jsme největší autovrakoviště na Moravě. Zabýváme se ekologickou likvidací automobilů, prodejem ojetých automobilů, prodejem náhradních dílů, výkupem havarovaných automobilů a pneuservisem. Likvidaci starých automobilů a autovraků provádíme zdarma.

Poslat poptávku eurovrak.cz 775 222 555

Zabýváme se prodejem nových vozů, zánovních vozů i starších vozů Audi, Seat, Škoda a Volkswagen. Nabízíme vám výhodný finanční i operativní leasing a pojištění vozu. Provozujeme autorizovaný servis vozů Audi, Seat, Škoda a Volkswagen. Navštivte náš autosalon. Máme vozy skladem.

Poslat poptávku rt-torax.cz 595 781 133

Zabýváme se prodejem autopříslušenství. Nabízíme vám střešní nosiče, příčníky, autoboxy, nosiče kol, nosiče lyží, tažná zařízení a pomůcky na upevnění nákladu. Provozujeme půjčovnu střešních nosičů pro osobní a dodávková vozidla.

Poslat poptávku pricniky.cz 553 718 654

Nabízíme komplexní autoservis, který zahrnuje diagnostiku vozidel, opravy motoru, převodovky a brzd. Provádíme údržbu vozidel, včetně výměny oleje a pneumatik. Naším cílem je zajistit spolehlivý a rychlý servis pro všechny typy automobilů.

Poslat poptávku autocombrno.cz 543 255 100

Specializujeme se na autorizovaný prodej a servis nových i ojetých vozů. Nabízíme značky Subaru, Honda, Suzuki a Mitsubishi. Poskytujeme leasing, prodej náhradních dílů a autopříslušenství, a také autopůjčovnu. Dbáme na kvalitu služeb a spokojenost zákazníků.

Poslat poptávku trendcar.cz 585 700 967

Autoškola nabízí výuku a výcvik k získání řidičského průkazu pro skupiny AM, A1, A, B, B(automat), C a E, případně i kombinace skupin A+B a C+E. Současně nabízíme i možnost rozšíření řidičského oprávnění ze skupiny B na skupinu C. Autopůjčovna nabízí osobní, obytné, užitkové vozy a bus 8+1.

Poslat poptávku holas-brno.cz 608 882 213

Přívěsy a vozíky Brno nabízí vše od prodeje, zapůjčení, servisu a náhradních dílů; nově i e-shop přívěsů a přívěsných vozíků, nejsou opomenuty ani nosiče na kola. Uvažujete o koupi nového přívěsu? Zavolejte, nebo pošlete poptávku s Vašimi představami a my Vám obratem nabídneme řešení dle Vašich…

Poslat poptávku privesybrno.cz 773 535 202

Prodáváme náhradní díly na osobní automobily a díly pro tuning vozidel. Provozujeme specializovaný autoservis a pneuservis. Provádíme opravy, diagnostiku a geometrii aut. Dále montujeme klimatizace a prodáváme pracovní oděvy. Obraťte se na nás!

Poslat poptávku venamo.cz 518 323 151

Ve společnosti Radat se zabýváme výrobou a distribucí plotových systémů. Jsme také prodejcem hutního, betonářského a plotového materiálu.

Poslat poptávku hutnimaterial-slavkov.cz 777 640 828

Prodej a servis vozů Škoda i ojetých vozů. Nabídka autopůjčovny a pneuservisu. Odtahová služba nonstop. Nabídka klempířských a lakýrnických prací.

Poslat poptávku magnumcar.cz 517 343 242

Půjčovny karavanů, obytných vozů v lokalitě Morava – detailní popis

Obytné vozy jsou ideálním řešením jak pro letní, tak i zimní dovolenou. Jsou nejen dopravním prostředkem, ale i plnohodnotným ubytovacím zařízením. Obytné vozy mívají i skvěle vybavenou kuchyňku, a tak není problém si v nich cokoliv uvařit. Díky obytným vozům si můžete užít dobrodružnou dovolenou bez starostí. Každý den můžete být úplně na jiném místě, a když se vám někde zalíbí, můžete tam zůstat, jak dlouho budete chtít. 

Půjčovny nabízejí širokou škálu obytných vozů. Vybírat tak můžete mezi obytnými dodávkami s vestavbou, obytnými vozy s alkovnou, polointegrovanými obytnými vozy nebo integrovanými obytnými vozy. 

Jaké jsou podmínky zapůjčení obytných vozů?

Každá půjčovna si nastavuje svoje vlastní podmínky. Většina půjčoven pronajímá své vozy osobám, které jsou starší 21 let. Některé půjčovny si i hlídají, jak dlouho má řidič řidičské oprávnění a vůz pronajmou pouze řidiči, který vlastní řidičský průkaz minimálně 2 roky. Vozidlo pak smí řídit pouze osoba, která je uvedena ve smlouvě. Ve vozech je přísně zakázáno kouřit. Většina půjčoven dovoluje si s sebou vzít i domácí mazlíčky. Vůz je vždy nutné vrátit v původním stavu. 

Kolik stojí půjčení obytného vozu?

Cena se odvíjí od typu půjčeného vozu a počtu pronajatých dnů. Také záleží, jestli je hlavní nebo vedlejší sezóna. V hlavní sezóně jsou ceny vyšší. Do ceny se také započítává doplňkové vybavení, např. nosič kol, přívěsný vozík, předstan pod markýzu, kempingový nábytek, gril atd. Při půjčení je také nutné počítat s vratnou kaucí, která se vrací po skončení pronájmu. Vrací se pouze po bezeškodném pronájmu vozidla. 

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.