Osobní automobily - Brno - venkov

1 - 9 firem z 9 nalezených

Pelant Stanislav - Stk

Zbraslav, Za Habrem 448 kontakt +420 546 213 323

STK Stanislav Pelant Zbraslav. Stanice technické kontroly a měření emisí ve Zbraslavy u Rosic. Měření emisí benzínových a naftových motorů na počkání, ochota a vstřícný přístup samozřejmostí. Objednávky ny telefonu 546 213 323.

zobrazit detail web

APSauto Bartoš s.r.o. (Brno - venkov)

Brno - Nový Lískovec, Rybnická 531/107 kontakt , (1 pobočka)

Mezi naše služby patří prodej náhradních dílů a autopříslušenství Škoda, autoservis, pneuservis, servis klimatizací, opravy karosérií. Prodáváme repasovaná turbodmychadla, repasované a použité převodovky. Půjčovna vozíků. Financování dopravní techniky. Jsme smluvní partner Škoda.

web www.apsauto.cz, www.autoservis-bartos.cz

A+V AUTOBAZAR ROSICE - LAUKAR s.r.o.

Rosice, Brněnská 1343 kontakt

Autobazar nabízí prodej, výkup, protiúčet, leasing, úvěr a pojištění vozidel. Dokážeme zprostředkovat prodej nových vozů Škoda a VW. Dovoz vozidel ze zahraničí na objednávku dle vašeho výběru.

web www.avautobazar.cz

AUTO - MOTO Jelínek, s.r.o.

Pohořelice, Dlouhá 43 kontakt +420 608 963 678, (1 pobočka)

Zabýváme se dovozem a prodejem vozů. Garantujeme prodej nehavarovaných vozů se servisní knížkou ze zemí EU. Dovážíme a prodáváme osobní i užitkové automobily, nebo dle Vašeho přání. Poskytujeme také možnost úvěru či leasingu.

web www.ok-auta.cz

Autobazar Cars for Life s.r.o.

Rosice, Zastávecká 1092 kontakt

Naše společnost je zaměřena na dovoz a prodej kvalitních ojetých vozu z EU s možností online prověření původu vozu. Poskytujeme kompletní pojištení vozidel + leasingovou nebo úvěrovou smlouvu. Našim cílem je spokojený zákazník a snažíme se mu nabídnout co nejvyšší kvalitu odvedené práce a zároveň…

web www.carsforlife.cz

Peška František

Ořechov, Tikovická 528/21 kontakt +420 547 225 095

Údržba a opravy osobních automobilů a dodávek. Oprava motorů, spojek, brzd, náprav. Výměna tlumičů pérování a výfuků. Autoklempířské práce. Provoz pneuservisu, prodej nových pneumatik. Zajištění STK a emisí.

zobrazit detail web

Otakar Staněk - automobily

Šlapanice, Janská 1640/4 kontakt +420 544 228 166, (1 pobočka)

Prodáváme automobily, specializujeme se na značku vozidel LADA a poskytujeme autoservis a pneuservis osobních vozů všech značek.

web www.lada-brno.cz

Veselý Zdeněk - Prodej osobních automobilů

Pohořelice-Nová Ves, Pohořelice-Nová Ves 138 kontakt

Provádíme a nabízíme dovoz a prodej automobilů a pneumatik i také alu kol.

zobrazit detail web

Milan Karpíšek

Nosislav, Komenského 121 kontakt +420 547 231 621

Nabízíme výkup a prodej osobních a užitkových vozů, obytných aut a přívěsů - jsme léty prověřený autobazar. Dále nabízíme komisní prodej, protiúčet, zajišťujeme pojištění a financování formou spotřebitelských úvěrů, čerpací stanice LPG a revize zařízení LPG.

web www.sauto.cz/autokarpisek