Chiptuning, zvýšení výkonu motoru – Morava

Chcete zvýšit výkon motoru vašeho vozu? Pak je pro vás ideálním řešením chiptuning. Jedná se o úpravu softwaru řídicí jednotky motoru, díky které získá motor nejen vyšší výkon, ale i nižší spotřebu. Firmy zabývající se chiptuningem v lokalitě Morava.

1–10 firem z 42 nalezených Filtry

1LUBKAR s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(15)
Jerlochovice 161, Fulnek Bezdlužná Ověřená

Jsme profesionální autoservis osobních a dodávkových vozidel. Provádíme karosářské a lakýrnické práce, výměny čelních skel, zajištění TK + ME, chiptuning a mnoho dalších servisních prací. Dále se specializujeme na stavební práce a demolice. Provádíme rekonstrukce staveb, přístavby atd.

2Hýža Michal - autopůjčovna

4.2
★★★★★
★★★★★
(10)
U Zastávky 572/29, Rohatec

Půjčovna vozidel značek Škoda Fabia a Felicia.Nevlastníte automobil nebo je ten váš zrovna nepojízdný? Potřebujete na libovolnou dobu půjčit kvalitní a spolehlivý vůz, vyhovující vašim specifickým požadavkům, to vše za rozumnou cenu? Rádi a ochotně vám pomůžeme. Půjčujeme osobní vozy zn. Škoda…

3Auto Centrum Glos s.r.o.

Prodáváme a montujeme autoskla pro osobní i nákladní vozy. Nabízíme tónování autoskel a potřeby pro lakýrníky. Kromě náhradních dílů a příslušenství se specializujeme na velkoobchodní a maloobchodní prodej a montáž autoskel (čelní, boční a zadní) na všechny osobní a nákladní automobily a autobusy.…

4Tomáš Wagner

Slavkovská 1143, Rousínovec
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Pneuservis pro osobní i nákladní automobily, myčka pro osobní automobily a dodávky do výšky 2,75 m, samoobslužné ruční mytí pro osobní, nákladní automobily i kamiony, drobné opravy automobilů... ještě více služeb nabízíme v autocentru Exit 216.

5Tomáš Esterka - ESO Tuning1 pobočka

Zkušenosti v oblasti tuningových úprav vozidel - především navýšení výkonu motoru, optimalizaci softwaru a také neopomenutelným stálým vývojem řídících jednotek a vstřikovacích systému a jejich součástí. a to softwarovou úpravou, která spočívá v přeprogramování řídící jednotky přímo na daný typ…

6MINISTR s.r.o.

Nabízíme protisluneční fólie na skla automobilů a tónování autoskel. Provádíme polepy automobilů fóliemi i reklamní polepy aut. Nabízíme bezpečnostní, protisluneční fólie do budov, kanceláří a obchodů. Dalšími službami je chiptuning a ruční mytí a čištění vozidel.

7BESTTIRES s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Jiráskova 615, Mikulov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nově otevřený pneuservis s kompletní nabídkou pneservisních prací jak na motocykly, osobní a nákladní auta, tak i pracovní stroje traktory a speciální stroje se těší na vaši návštěvu. Máme v nabídce spoustu dalších služeb pro motoristy a jejich plechové mazlíčky. Jsme nová společnost založená 1.1…

8MV MOTO - Michal Vopat

4.8
★★★★★
★★★★★
(80)
Hulínská 1799/1, Kroměříž
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme kompletní servis motocyklů, ATV, JET a skútrů. Provádíme generální opravy motorů a převodovek, seřízení motorů a karburátorů, svařování plastů a lakování, sportovní úpravy, optimalizace palivových map, ECU-FLASH, zvyšování výkonu - motorová brzda. Prodáváme originál náhradní díly.

9LSC MOTORSPORT, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(34)
Antonína Dvořáka…, Hulín
Otevřeno od 8:30

Zabýváme se výrobou motorových a vozových kabeláží. Vývoj měřících a testovacích přístrojů. Úprava a příprava závodních motorů. Prodej náhradních dílů.

10Bíla Radim

4.7
★★★★★
★★★★★
(11)
Erbenova 187, Staré Město Bezdlužná

Provádíme zajištění chiptuningu motorů všech typů vozidel. Nabízíme zvýšení výkonu a snížení spotřeby. Prodáváme sportovní vzduchové filtry. Možnost odtahové služby nonstop.


Chiptuning, zvýšení výkonu motoru – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Chiptuning, zvýšení výkonu motoru v lokalitě Morava – detailní popis

Chiptuning neboli optimalizace výkonu motoru je metoda zvýšení výkonu motoru automobilu prostřednictvím softwarové úpravy řídicí jednotky motoru. Těmito řídicími jednotkami jsou vybaveny všechny moderní automobily. V řídicích jednotkách je uložen software, který ovládá všechny komponenty mající vliv na výkon motoru a jeho kroutící moment. Software je konzervativně nastaven automobilkou, aby vůz prošel všemi potřebnými testy, včetně těch emisních. Chiptuning však dokáže nastavení softwaru změnit takovým způsobem, aby motor dosahoval většího výkonu, vyššího kroutícího momentu a měl i menší spotřebu.  

Výhody chiptuningu

 • Zvýšení výkonu motoru 
 • Zvýšení kroutícího momentu motoru
 • Snížení spotřeby motoru 
 • Provedení diagnostiky řídicí motorové jednotky
 • Získání zálohy originálního softwaru na CD

Jak probíhá chiptuning?

 • Provedení diagnostiky řídicí motorové jednotky
 • Vyčtení motorových map z řídicí motorové jednotky
 • Zálohování originálního softwaru na CD
 • Měření výkonu motoru ve zkušebně
 • Měření emisí
 • Upravování softwaru
 • Nahrávání upraveného softwaru do řídicí motorové jednotky
 • Měření výkonu motoru ve zkušebně
 • Měření emisí 
 • Provedení diagnostiky
 • Zapsání chiptuningu do velkého technického průkazu

Kde si nechat udělat chiptuning?

Chiptuning provádí mnoho firem i jednotlivců. Vždy však chtějte opravdového odborníka, který má provádění chiptuningu schváleno Ministerstvem dopravy a může vám chiptuning zapsat do velkého technického průkazu