Bazary nákladních, užitkových aut – Morava

Potřebujete nákladní nebo užitkový vůz pro své podnikání a přemýšlíte, jestli zvolit nový nebo ojetý? Ojeté vozy mají řadu výhod, mezi které patří nízká cena nebo možnost okamžitého odběru. Přehled bazarů nákladních a užitkových vozů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 156 nalezených Filtry

1TURBOSOL SERVIS, spol. s r.o.4 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Kšírova 682/246, Brno – Horní…
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná Ověřená

Jsme spolehlivým dodavatelem brzdových systémů a elektronických řídicích systémů pro užitková a osobní vozidla. Dodáváme náhradní díly WABCO, HALDEX, KNORR-BREMSE, KÖGEL, SCHMITZ, SCHWARZMÜLLER. Mezi naše další služby patří servis nákladních vozidel.

2PAS Zábřeh na Moravě, a.s.

4.0
★★★★★
★★★★★
(76)
U Dráhy 828/8, Zábřeh Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme servis nákladních vozidel i servis osobních vozidel. Jsme autorizovaný servis nákladních vozidel Tatra, Iveco a Bosch. Provozujeme Diesel centrum pro nákladní a osobní vozidla. Mezi naše další služby patří prodej náhradních dílů Tatra, Iveco, Eberspacher, Webasto, Ateso a Stualarm…

3Czech Truck Servis, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(72)
Leštinská 975/22, Zábřeh Ověřená

Poskytujeme vám kompletní servis nákladních automobilů, užitkových automobilů a speciálních vozidel. Zajišťujeme autorizovaný servis MAN včetně oprav a údržby. Dále provádíme pozáruční opravy a údržbu vozidel DAF, MERCEDES, SCANIA, RENAULT, IVECO a dalších. Provozujeme automyčku.

4A+V AUTOBAZAR ROSICE - LAUKAR s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(69)
Brněnská 1343, Rosice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Autobazar nabízí prodej, výkup, protiúčet, leasing, úvěr a pojištění vozidel. Dokážeme zprostředkovat prodej nových vozů Škoda a VW. Dovoz vozidel ze zahraničí na objednávku dle vašeho výběru.

5NTC, s.r.o. - nákladní, užitkové automobily2 pobočky

Bantice 72, Bantice Bezdlužná

Prodej a servis užitkových vozidel MAN. Prodej a servis návěsů KRONE, BENALU, STAS, NOOTEBOOM, D-TEC, O.ME.P.S., MENCI.

6SyntaR s.r.o. - autobazar1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(11)
Drahy 771, Vracov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

autobazar Syntar s.r.o. - Auta na zakázku.I přes náklady spojené s dovozem automobilu se Vám koupě vyplatí, a to z důvodu lepšího technického stavu, nižších cen a často i bohatší výbavy vozidel nabízených v zahraničí.Při výběru se maximálně snažíme vybírat z vozidel s jasnou servisní historií,…

7FAMKO, spol. s r. o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(209)
Čechyňská 365/23, Brno-Trnitá Bezdlužná

Autorizovaný prodejce osobních a užitkových vozů Peugeot. Komplexní servisní služby a prodej náhradních dílů. Autobazar referenčních a předváděcích vozidel.

8CHEROKEE CARS, s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(44)
Nádražní, Hrušovany nad…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a výkupem ojetých osobních a užitkových vozů. Součástí našich služeb je také dovoz vozů na objednávku, zajištění servisu a oprav vozidel, příprava vozů na pravidelnou STK a EK. Dále nabízíme možnost financování vozu a pojištění.

9PneuCars spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(96)
Oblekovice 361, Znojmo-Oblekovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Kompletní osobní a nákladní pneuservis. Prodej nových pneumatik, duší a límců. Prodej plechových a alu disků, opravy disků, opravy pneumatik. Výměnu pneumatik provádíme i na počkání.

10Zemědělské družstvo Sokolnice

Máte zájem o odběr většího množství obilovin a kukuřice? Obraťte se na Zemědělské družstvo Sokolnice, hospodařící nedaleko Brna, které se zabývá zemědělskou prvovýrobou. Na pozemcích našeho zemědělského družstva pěstujeme pšenici, kukuřici, řepku, slunečnici, hořčici a vinnou révu. Můžete si u nás…


Bazary nákladních, užitkových aut – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Bazary nákladních, užitkových aut v lokalitě Morava – detailní popis

Nákladní a užitkové vozy jsou nezbytné pro mnoho živnostníků a firem. Nové nákladní a užitkové vozy mají řadu výhod, jako je několikaletá záruka a jistota, že auto nebude vyžadovat po několik desítek tisíc kilometrů opravu. Od koupi nového vozu však mnoho zákazníků odrazuje vysoká pořizovací cena a fakt, že nový vůz bude rychle ztrácet svoji hodnotu. Ideálním řešením pak právě může být zakoupení ojetého vozu z bazaru. Ještě před tím, než se vydáte do autobazaru, je dobré si daný autobazar pečlivě prověřit. Co je také dobré si prověřit, je samotný nákladní nebo ojetý vůz. Vyražte na prohlídku vozu do autobazaru s odborníkem, který vám pomůže s jeho výběrem. 

I ojeté vozy mají řadu výhod. Jednou z největších výhod je výrazně levnější cena oproti novému automobilu. Ojeté vozy neztrácí ihned na hodnotě oproti nově zakoupeným vozů. Další výhodou je, že ojetý vůz můžete mít ihned k dispozici a nemusíte čekat, jako u nových vozů, až vám vůz dorazí ze skladu nebo se teprve vyrobí. Autobazary nabízejí také širokou škálu různých modelů vozů na jednom místě. V žádným autosalonu byste takový velký výběr nenašli. 

Autobazary nabízejí svým zákazníkům širokou škálu služeb, mezi které patří: prodej ojetých vozů, výkup ojetých vozů (výkup u zákazníka, komisní prodej), financování vozů (úvěr, finanční leasing, operativní leasing), pojištění vozů (povinné ručení, havarijní pojištění) atd.