Autostěrače - přední, zadní stěrače – Morava

Nestírají vám stěrače tak dobře jako dříve? Zanechávají vám na skle výrazné šmouhy nebo větší plochy vody, která není setřená ale rozetřená? Pokud je vaše odpověď ano, pak je nejvyšší čas na jejich výměnu. Přehled prodejců autostěračů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1AVIMA BRNO s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(113)
Kšírova 606/131, Brno Bezdlužná

Prodej náhradních dílů. Nabízíme autobaterie, světla, majáky, filtry, měniče, zrcátka, žárovky, autodoplňky, autokosmetiku, autochemii. Dále nabízíme alkoholtestery, stěrače, řemeny, upínací pásy, startéry, autolékárničky, plastové díly, akumulátory, kotouče, brzdové destičky, tlumiče, výfuky a…

2Autodíly a Autopůjčovna Rauš1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(51)
Zahradní 454/53, Brno-Líšeň
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodáváme náhradní díly na všechny druhy automobilů. Prodáváme autodíly Škoda mechanické a klempířské díly. Brzdy, spojky, řemeny, tlumiče, autobaterie, oleje, stěrače. Nabízíme výfuky, karosářské díly, autokosmetiku a autodoplňky.

3Jan Balada

4.7
★★★★★
★★★★★
(36)
náměstí Svobody 763, Bzenec
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Specializujeme se na prodej náhradních dílů na osobní a dodávkové automobily. Nabídka širokého sortimentu kapalin a příslušenství na tuzemská i zahraniční vozidla. Dodávka výfuků, autobaterií, nářadí Fortum a Ferm. V nabídce naleznete chladící kapaliny, filtry, motorové díly, zapalovací svíčky či…

4DEKLARON spol. s r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Štursova 3119/2, Brno-Žabovřesky Bezdlužná

Prodáváme autorádia a autohifi. Najdete u nás i HandsFree sady, antiradary a podobné vychytávky do auta v okolí Brna.

5Soukop Pavel - autosklo

4.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Havlíčkova 613/32, Hustopeče
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zabýváme se především kompletním servisem autoskel pro osobní,nákladní a užitková vozidla. Sklo si u nás můžete nechat vyměnit,opravit,nakódovat nebo natónovat na kterém koli vozidle. Spolupracujeme se všemi pojišťovnami na českém trhu.

6STARÝ, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(199)
Tyršovo náměstí 470, Uherské Hradiště
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem autodílů se zaměřením na vozy značky Škoda. Dále se zabýváme prodejem autodoplňků, autolaků, olejů, autokosmetiky, autobaterií a motobaterií.

7DARO Autosklo s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(48)
Sokolská 5498, Zlín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodej autoskel značky Pilkington. Specializujeme se na výměnu, kódování a tónování autoskel. Prodej a montáž střešních výklopných a posuvných oken, úprava interiérů automobilů nástřikem. Dodáváme stěrače značky Michelin a Valeo. Provádíme suché i mokré čistění automobilů.

8AUTOSKLO-H.A.K. spol. s r.o.7 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(50)
Zábrdovická 25/2, Brno Bezdlužná

Autoskla a jejich prodej, montáž a výměna jsou hlavní náplní činnosti naší společnosti více než 20 let. Dodáváme a montujeme autoskla pro osobní, užitková i nákladní vozidla a také autoskla pro autobusy, zemědělské stroje a autoskla kalená na zakázku. Vaše poškozené či rozbité autosklo jsme schopni…

9Polaštík Daniel- AUTOSERVIS DAPA

Nabízíme kompletní služby autoservisu: autoservis, pneuservis, karosářské práce, mechanické práce, prodej náhradních dílů.

10Autoservis a pneuservis - Valenta

Brněnská 4214/98, Prostějov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Autoservis a pneuservis Prostějov vč. přípravy na STK. Auto pneu servis Valenta se zabývá opravou motorových vozidel všech značek. V našem autoservisu jako jedni z mála věnujeme čas nejen Vašemu autu, ale i výchově učňů ze zdejší střední odborné školy. A to vše pod dohledem nebo vedením zkušeného…


Firmy v dalších lokalitách


Autostěrače - přední, zadní stěrače v lokalitě Morava – detailní popis

Autostěrače jsou důležitou součástí aktivní bezpečnosti vozidla, a proto je nutné je pravidelně měnit. To, jak jsou stěrače funkční, má vliv na pohodlí řidiče při jízdě, na dobrý výhled a v neposlední řadě i na bezpečnost. Jízda se stěrači v nevhodném stavu může být extrémně nebezpečná, a to zejména pokud je velmi silný déšť. 

Jak často měnit autostěrače?

Jejich výměnu se doporučuje provádět minimálně jednou, ideálně však dvakrát do roka. Interval výměny může být ale i individuální záležitostí, jelikož jejich opotřebení závisí na četnosti využívání automobilu a dalších faktorech. Vždy je rozhodující jejich aktuální stav. 

Kdy je vhodný čas na výměnu autostěračů?

  • Když jsou ve špatném stavu (např. zpuchřelé)
  • Nestírají tak dobře jako dříve
  • Gumičky jsou ztvrdlé a špatně přilnou ke sklu
  • Zanechávají na skle výrazné šmouhy
  • Zanechávají na skle velké plochy vody, kterou nelze setřít

Jaké jsou typy autostěračů?

  • Ramínkové stěrače – jedná se o klasické stěrače, které jsou levnější než ploché stěrače. Nazývají se ramínkové kvůli jejich základní kovové konstrukci, která je ve tvaru ramínka a zajišťuje přítlak stěrače. Pod touto kovovou konstrukcí je umístěna gumička. Tyto stěrače slouží dobře, avšak mají i řadu nevýhod. K jejich nevýhodám patří nedostatečný přítlak stěrače při rychlejší jízdě, reznutí kovových ramínek, nižší životnost a při opotřebování gumičky hrozí možnost poškrábání skla kovovou konstrukcí.
  • Ploché (bezramínkové, flat, aero) stěračeoproti ramínkovým stěračům jsou modernější a konstrukčně vyspělejší. Tyto stěrače nemají kovovou konstrukci. Jejich gumička je zpevněna nekovovou flexibilní lištou. Skvěle stírají i při vysokých rychlostech, nehrozí u nich reznutí a v zimním období je pravděpodobnost jejich přimrznutí ke sklu minimální. Nemají téměř žádné nevýhody kromě ceny, která je vyšší oproti ceně za ramínkové stěrače.