Zverimexy – Morava

Zverimexy jsou specializované obchody, které se zaměřují na prodej zvířat, krmiv, doplňků a příslušenství pro domácí mazlíčky. Tyto obchody jsou velmi oblíbené mezi majiteli zvířat, kteří hledají kvalitní a zdravé produkty pro své miláčky.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Švaříčková Martina

náměstí Míru 29, Židlochovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V našem obchodě s chovatelskými potřebami naleznete veškeré potřeby, krmiva a doplňky pro psy, kočky, fretky, drobné hlodavce, exotické ptactvo, terarijní zvířata, akvaristiku, ale třeba i pro králíky, holuby, drůbež a jiné.

2VALMIC s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ke Mlýnu 742/34, Svatobořice -…

Nabízíme laboratorní myši a krmivo pro hlodavce. Chov myší určen pro velkoobchodníky se zvířaty, zverimexy, chovatele plazů atd. Našim zákazníkům nabízíme myšky jak zmrazené, tak i živé, v různých množstvích a různých gramážích. Dodáváme laboratorní zvířata jak chovná, tak i na zkrmení. Nabízíme…

3Pavel Mach - Chovatelské potřeby

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Splávku 220, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na akvaristické potřeby, živé rybky, drobné hlodavce, pavouky, papoušky a další. Nabízíme krmiva pro ryby, psy a kočky. Najdete u nás i chovatelské potřeby a techniku do jezírek.

4Veterinární ordinace Ostrava1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(376)
Na Obvodu 1104/51, Ostrava
Dnes už má zavřeno

Naše ordinace poskytuje komplexní veterinární péči o malá zvířata. Zakládáme si na prevenci a léčbu podle nejnovějších odborných poznatků. V ordinaci vykonáváme tato vyšetření: klinické, gynekologické, rentgenologické, RTG dysplazii kyčelních a loketních kloubů, parazitologické vyšetření vnějších…

5Vet klinika Nytra s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(459)
Ukrajinská 1536/28, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše veterinární klinika funguje jako jedna z prvních privátních veterinárních ordinací v Ostravě již od roku 1991. Provozujeme také veterinární pohotovost. Zakládáme si především na individuálním přístupu jak ke zvířátkům, tak k jejich majitelům. Naše pracoviště disponuje špičkovými moderními…

6Lattenbergová Hana, MVDr.

4.9
★★★★★
★★★★★
(54)
Kolébka 1869, Kuřim Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace pro malá zvířata. Nabízíme očkování, odčervení, čipování, tetování či vystavení pet-pasu. Zabýváme se dermatologií, endokrinologií, urologií, neurologií, gynekologií či gastroenterologií. Provádíme chirurgické zákroky, stomatologickou péči i poradenství. Prodej krmiv.


Firmy v dalších lokalitách


Zverimexy v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava se nachází několik zverimexů, které nabízejí široký sortiment zboží pro psy, kočky, hlodavce, ryby a další domácí mazlíčky. V těchto obchodech si majitelé mohou vybírat z různých druhů krmiv, vitamínů, doplňků stravy, hraček, pelíšků, klecí, akvárií a mnoha dalších produktů.

Mezi nejčastěji nabízené produkty patří:

1. Krmiva - Zverimexy nabízejí široký výběr krmiv pro různé druhy zvířat. Majitelé si mohou vybírat z krmiv pro štěňata, dospělé psy, kočky, hlodavce, ryby a další zvířata. Krmiva jsou vyrobená z kvalitních surovin a jsou vhodná pro různé věkové kategorie a potřeby zvířat.

2. Doplňky stravy - Zverimexy nabízejí také různé doplňky stravy, které pomáhají zvířatům udržovat zdraví a vitalitu. Mezi nejčastěji nabízené doplňky patří vitamíny, minerály, probiotika, kloubová výživa a další.

3. Hračky - Pro domácí mazlíčky jsou hračky velmi důležité, protože pomáhají stimulovat jejich mysl a udržovat je v kondici. Zverimexy nabízejí široký výběr hraček pro psy, kočky, hlodavce a další zvířata.

4. Pelíšky a klece - Pro zvířata je důležité mít své vlastní místo, kde se mohou cítit bezpečně a pohodlně. Zverimexy nabízejí různé pelíšky, košíky, klece a akvária pro různé druhy zvířat.

5. Oblečení a doplňky - Pro psy a kočky jsou k dispozici různé druhy oblečení, obojky, vodítka a další doplňky. Tyto produkty nejenže vypadají stylově, ale také pomáhají zvířatům být vidět v noci a chrání je před nepříznivým počasím.

Zverimexy v oblasti Morava jsou velmi oblíbené mezi majiteli zvířat, kteří hledají kvalitní a zdravé produkty pro své miláčky. Tyto obchody nabízejí široký sortiment zboží pro různé druhy zvířat a mají kvalifikované zaměstnance, kteří majitelům rádi poradí s výběrem správného produktu.